Normal görünüm

Yeni makaleler mevcut. Sayfayı yenilemek için tıklayın.
Bugün — 31 Mart 2023Magazin

Berrak Tüzünataç: Artık normal değişti bizim için!

31 Mart 2023 at 15:13

"Hayat nasıl gidiyor?" sorusunu "Çok şükür” diye cevaplayan Berrak Tüzünataç, "Deprem felaketi sonrası normale dönebildiniz mi?" sorusu üzerine ise "Hep birlikte normale adapte olmaya çalışıyoruz. Psikologların söylediklerine göre artık normal değişti bizim için. Bu kadar büyük şeylerin etkisini zamanla anlayacağız” açıklamasını yaptı.

"ÇOK ACIYDI"

"Yaşanan felaketten sizi en çok etkileyen ne oldu?" sorusu da yöneltilen ünlü oyuncu, "Ben insanların bu kadar canının yandığı, kayıplar yaşadığı bir konuyla ilgili, İstanbul’da 'beni şu üzdü, beni bu üzdü' demekten rahatsız oluyorum. Olayın geneli çok korkunçtu. Çok acıydı” ifadelerini kullandı.

"ELİMİZDEN NE GELİYORSA YAPACAĞIZ"

Yakın arkadaşı ve meslektaşı Özge Özpirinçci’nin deprem bölgesine gideceği hatırlatılan Tüzünataç, "Evet, birlikte konuşuyoruz. Elimizden ne geliyorsa yapacağız. Şimdiye kadar ne gerekirse yaptık, bundan sonra da yapacağız” şeklinde konuştu.

"ERTESİ GÜN ÇÖZÜLMESİNİ İSTERDİM"

2010'da komedyen Şahan Gökbakar’la evinin terasında fotoğraflarının çekilmesi ve basında yayınlanması ile ilgili dava açan ünlü isim, "Ben yıllar sonra dile getirmedim. Hukuk sisteminin 13 yılını aldı. Ben de ertesi gün çözülmesini isterdim açıkçası” dedi.

Berrak Tüzünataç: Sosyal medyaya eğlence çıktı, Berrak Tüzünataç: Bu soruya cevap vermeyeceğim!

Nurgül Yeşilçay yeni imajı ile çok konuşuluyor

31 Mart 2023 at 14:26

Alanur rolü için kilo veren, spor ve yoga yapan Nurgül Yeşilçay, canlandırdığı karakter kadar giydiği kıyafetlerle de beğeni topluyor. İddialı kostümler ve aksesuarlar için farklı tasarımcılarla çalışılırken, renk seçimleri ise Alanur'un burcu Akrep’e göre yapılıyor.

Yönetmen koltuğunda Deniz Çelebi Dikilitaş'in oturduğu, hikayesini Gamestory, senaryosunu ise Deniz Akçay'ın kaleme aldığı Veda Mektubu’nun oyuncu kadrosunda; Hakan Karsak, Ümmü Putgül, Hande Elaman, Hazar Motan, Ahmet Kaynak, Elif Çakman, Kerem Alp Kabul, Asya Kasap, Elif Uslusoy, Deniz Altan ve Elena Viunova gibi başarılı isimlerde yer alıyor.

Veda Mektubu dizisi, heyecan dolu yeni bölümü ile 3 Nisan Pazartesi günü saat 20.00’de Kanal D’de.

Veda Mektubu'nda heyecan dorukta! 'Anneme yazdığınız mektubu okudum!', Nurgül Yeşilçay'a 'Veda Mektubu' setinde sürpriz kutlama

'Camdaki Kız' reyting zirvesinde

31 Mart 2023 at 14:09

Kanal D’nin yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği sevilen dizisi Camdaki Kız, 72’nci bölümü ile Total kategorisinde 6,57 reyting ve 16,09 izlenme payı, AB kategorisinde 7,57 reyting ve 20,34 izlenme payı, 20+ Abc1 kategorisinde ise 7,83 reyting ve 18,64 izlenme payı ile perşembe gününün en çok izlenen dizisi oldu.

'CAMDAKİ KIZ' SON BÖLÜM...

Nalan’ın (Burcu Biricik) Hayri’nin (Cihangir Ceyhan) kapısında belirmesiyle biten bölüm izleyiciden büyük ilgi gördü. Camdaki Kız’ın sürpriz gelişmelerle dolu 73’üncü bölümü, 6 Nisan Perşembe akşamı Kanal D ekranında olacak.

Hayri, Nalan'a nasıl bir açıklama yapacak?

'Camdaki Kız'da heyecan dorukta! Hayri, Nalan'a nasıl bir açıklama yapacak?

31 Mart 2023 at 13:25

Selin CEYLAN / Milliyet.com.tr
Gerçek bir hayat hikayesinin anlatıldığı, Kanal D'nin ilgiyle izlenen dizisi 'Camdaki Kız'ın 30 Mart Perşembe günü yayınlanan 72'inci bölümünde;Hayri, Türkan’ı karşında görünce donakaldı ve Nalan’ın sorularını geçiştirdi. Hayri’nin arkadaşı, Türkan’ı karşıladı ve içeri götürdü. Türkan ve kızları, sanki Hayri’nin karısı ve çocukları değilmiş gibi yanlarından geçip gitti.

SEDAT'TAN GELEN TELEFON ŞOKE ETTİ! / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Sedat’ın görüntülü aramasından sonra şoke olan ise Nalan hemen Sedat’ın yanına gitti. Hayri, apar topar Türkan’ı ve çocukları eve götürdü. Türkan’a neden geldiğini sorarak; bağırıp, kızdı. Türkan, Hayri’ye dönüp "O kadın senin metresin mi?" diye sordu. Türkan, Nalan’ın fotoğraflarını gördüğünü ve geçen günde Hayri'nin onu arabayla eve bıraktığını gördüğünü söyledi. Hayri, her şeyi inkar ederek Türkan’ı odasına gönderdi.

'CAMDAKİ KIZ' SON BÖLÜM

NALAN, SEDAT'I ORMANDA BULDU

Nalan, Sedat’ı perişan bir halde ormanda buldu ve hemen Cavit’e haber verdi. Sedat’ı hastaneye götürürken Muzo, olanları ona doğru bir şekilde anlattı. Muzo, evdekilere durumdan bahsetmeden Sedat’ın yanına gideceğini söyledi. Selen ise bu yalana inanmadı.

KOROĞLU AİLESİ PERİŞAN OLDU / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Nalan, Hafize, Billur, Muzo ve Cavit, Sedat’ın yanına hastaneye gitti ve Sedat’a neler olduğunu sorgulamaya başladılar. Sedat bir mekanda birileriyle tartıştığını, başına gelenlerin sebebinin bu olduğunu söyledi.

BİLUR VE HAFİZE ŞÜPHELENMEYE BAŞLADI

Öte yandan Billur ile Hafize, Türkan'ın çocuklarının Hayri’ye ‘baba’ dediklerini duydu ve yice şüphelenmeye başladı. Billur, olalara inanmak istemese de Hafize her şeyden emindi.

TÜRKAN, NALAN'LA YÜZLEŞEMEDİ! / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Hayri, sabah hiçbir şey olmamış gibi Türkan’a; "Nasılsın, iyi misin?" diye sordu ve, "Konuşacağız Türkan, bundan sonra ne yapacağımızı konuşacağız" dedi.

"HAYRİ EVLİ!"

Bu sırada Muzo ile buluşan Billur, "Hayri evli mi?" diye sordu. Ancak Muzo’nun şok olmuş bakışlarından sonra söylediği şeyin saçmalık olduğunu ve aslında neden böyle düşündüğünü anlatmaya başladı. Muzo, Billur daha fazla kendini yormasın diye sözünü kesip; "Billur, Hayri evli!" dedi. Billur duyduklarından sonra tam anlamıyla delirdi.

SEDAT'IN TÜM UMUDU NALAN'MIŞ! / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Evini yavaş yavaş bitirmeye başlayan Nalan, işlere yardıma gelen Hayri’ye dün gece ne olduğunu ve daha önceden anlatacağı şeyin ne olduğunu sordu. Hayri yine boş vaatler mutluluklardan bahsetmeye başlamıştı ki, Hafize ve Billur Nalan’a yardım etmek için eve geldi. Billur, Hayri’yi orada görünce gördüğüne hiç memnun olmadı. Hayri, yine söyleyeceklerini söyleyemedi.

"YAPTIKLARINI SİNEYE ÇEKME"

Billur, Hayri ile arasının nasıl olduğunu öğrenmek için Nalan’ın ağzından laf almaya çalıştı. Nalan, yaşanılan tuhaflıkların sebebinin; evlenmeye çok hızlı karar verdileri için Hayri’nin telaş etmesi olduğunu düşündüğünü açıkladı. Billur, Nalan’a "Ne yaparsan yap ama Hayri’yi kaybetmekten korktuğun için onun yaptıklarını sineye çekme" dedi.

HAYRİ, TÜRKAN'DAN HESAP SORDU! / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Metin, Hafize telefonlarını açmayınca son çareyi mesaj atmakta buldu ve; "Ölüyorum Hafize abla... Son nefesimde sesimi duy lütfen" diye yazdı.

TÜRKAN, KOMŞUSUNA UYDU

Muzo, Sedat’ın toparladığı eşyaları hediyesiyle birlikte Nalan’a teslim etmeye gitti ve yemeğe kaldı. Türkan ise olanları komşusuna anlattıktan sonra, komşunun verdiği aklı uyguladı. Komşusu, okunmuş suyla Hayri’yi evine bağlayacağını söyledi.

BİLLUR, HAYRİ'NİN EVLİ OLDUĞUNU ÖĞRENDİ! / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

O sırada Hafize dayanamadı ve Metin’in yanına gitti. Hafize, Metin’in elini tutarak "Ölmemelisin. Nalan’ın sana ihtiyacı var. Onu bırakıp gidemezsin" dedi. Nalan, kafasında dönen düşünceler yüzünden rahat edemeyip yola koyuldu. Muzo, Hayri'ye verdiği sürede Nalan’a olanları anlatmadığı için ona mesaj attı ve; "Süren doldu" dedi. O sırada Nalan, Hayri’nin evinin oraya gelmişti bile.

"PRENSES ABLA GELDİ!"

Nalan tam düşündüklerinin saçmalık olduğunu düşünerek geri dönecekti ki, Hayri'nin kızlarının sesini duydu. Cama doğru ilerledi; Türkan’ı, Hayri’yi ve çocukları gördü. Gözleri dolu bir şekilde kapıyı çaldı.

BÜYÜK İTİRAF GERÇEKLEŞECEK Mİ? / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Hayri, kapıyı açıp Nalan’ı karşısında görünce şoke oldu. Türkan’ın kızları o sırda, "Babamın arkadaşı prenses abla geldi!" dediler. Nalan, duydukları karşısında kalakaldı.

Hayri, Nalan'a nasıl bir açıklama yapacak? 'Camdaki Kız', yeni bölümleriyle her Perşembe 20.00'de Kanal D’de...

'Camdaki Kız'da Türkan baskını! Hayri şimdi ne yapacak?, Zirvenin sahibi 'Camdaki Kız' oldu

SURVİVOR SON BÖLÜMDE OLAY YARATAN ŞİDDET OLAYI! DEMET Akalın kayıtsız kalamadı

31 Mart 2023 at 13:42

Survivor'da Osman Can ile mücadelesini kaybeden mavi takım yarışmacısı Ertuğ Onur Yaşlıoğlu'nun, kırmızı takımdan Asena Demirbağ'ın karın boşluğuna vurması sosyal medyada gündem oldu. Parkur alanı bir anda karışırken, konuya şarkıcı Demet Akalın da kayıtsız kalamadı.

İddialı isimlerden Asena, geçtiğimiz haftalarda Senem Genç ile tartışmaya girmiş ve fiziksel şiddet uygulamıştı. Bu olay sonrası yarışmacı, 6 ödül oyunundan men cezası almıştı.

"ÖNCE KÜFÜR EDİYORSUN SONRA KADINA VURUYORSUN"

Ertuğ'un parkur alanında Asena'ya vurduğunu gören Nefise Karatay, takım arkadaşına sahip çıktı. Ertuğ'a tepki gösteren Nefise, "Önce bana küfür ediyorsun, sonra kadına vuruyorsun. Bu ne?" diyerek isyan etti.

Asena da Ertuğ'un bu hareketi kasıtlı olarak yaptığını söyledi. Kırmızı takımda yarışan Asena, olay sonrasında Ertuğ'un kendisine vurmadığını söyleyen yarışmacılara, "Vurmadı diyordun. Yaptığı şeyi sana göstereyim mi?" sözleriyle tepki gösterdi.

ÖZÜR DİLEDİ

Kamera kayıtlatını inceleyen sunucu Murat Ceylan'ın uyarısı üzerine Ertuğ, kasıtlı bir hareket yapmadığını, nabzı yüksel olduğu bir anda refleks olarak bu görüntüye neden olduğunu söyledi ve Asena'dan özür diledi.

DEMET AKALIN KAYITSIZ KALMADI!

Birçok sosyal medya kullanıcısı, fiziksel temasın olduğu görüntüleri paylaştı ve Ertuğ'u hedef tahtasına koydu .Sıkı bir Survivor izleyicisi olan Demet Akalın da Ertuğ'un hareketine sessiz kalamadı.

Ünlü şarkıcı, Survivor 2023'ten bir görüntünün paylaşıldığı videoya yaptığı yorumlarla tepkisini ortaya koydu.

Alıntı Metni

Survivor'da endişe dolu anlar! Acı içinde kalan Kardelen hastanelik oldu, Survivor'a veda eden Zeynep Alkan: Doymuyorum, kıtlıktan çıkmış gibiyim!

'Sadece ünlü kadınlarla olan ilişkilerimle gündeme gelmek istemiyorum!'

31 Mart 2023 at 13:07

Kim Kardashian, Kate Beckinsale, Ariana Grande, Kaia Gerber ve Emily Ratajkowski gibi birbirinden ünlü kadınlarla ilişki yaşamasıyla magazin dünyasında sık sık adından söz ettiren Pete Davidson, 'Real Ones with Jon Bernthal' adlı podcast programına katılarak, özel hayatından ve yüksel profilli ilişkilerinden bahsetti.

29 yaşındaki komedyen ve oyuncu, sürekli aşk yaşadığı kadınlarla gündeme gelmesinin 'kafa karıştırıcı' olduğunu, çünkü sosyal medyada ilişkileriyle 'hava atan' biri olmadığını dile getirdi.

"TABİİ Kİ KADINLARLA İLİŞKİLERİM OLDU"

Ünlü isim, "Sanırım problem, yaptığım işten önce ilişkilerimle tanınmam oldu" dedi ve şöyle devam etti:

Alıntı Metni
Ünlü komedyen kız arkadaşıyla birlikte kaza yaptı! Arabası parçalanmış halde

"O KADAR DA ÇILGINCA DEĞİL"

"Neredeyse hayatımın yarısında, 14-15 yıldır şov dünyasındayım ve ulusal bir TV programındayım" diyen Davidson, "Ve 12 yılda sadece 10 kişiyle ilişkim oldu, bu o kadar da çılgınca değil" şeklinde konuştu.

"GERÇEKTEN ÇOK KÖTÜ BİR DUYGU"

"Aşk yaşadığım tüm kadınlarla çalışırken tanıştım. Hiçbirine sosyal medyadan mesaj göndermedim, onlar da bana göndermedi" açıklamasında bulunan Pete, sadece ilişkileriyle gündeme gelmek istemediğini de belirtti:

Alıntı Metni
Ünlü model kafa karıştırdı! Öpüşürken kameralara yakalandılar

KAMERALAR ÖNÜNDE ÖPÜŞTÜKTEN SONRA AŞK YAŞADILAR

2014'ten 2022'ye kadar sekiz sezon boyunca NBC'nin Saturday Night Live programının oyuncu kadrosunda yer alan Davidson, Kim Kardashian ile reality yıldızının Saturday Night Live'a katılması ve programdaki bir skeç için kameralar önünde öpüşmelerinden sonra aşk yaşamaya başlamıştı.

29 yaşındaki Ariana Grande ise Mart 2016'da Saturday Night Live'ın bir bölümünde sunucu ve müzik konuğuydu ve Mayıs 2018'de Pete ile ilişkisi başlamıştı. Pete Haziran 2018'de nişanlandıklarını duyurmuş, ancak ikili Ekim 2018'de ilişkilerini sonlandırmıştı.

LİSTESİ KABARIK

Pete ayrıca komedyen Carly Aquilino; Larry David'in kızı Cazzie David; aktris Kate Beckinsale, Margaret Qualley, Kaia Gerber, Phoebe Dynevor ve Emily Ratajkowski ile de ilişki yaşadı. Ünlü ismin son sevgilisi ise Chase Sui Wonders.

Yaş farkları çok konuşuldu! İşte kendilerinden büyük kadınlarla aşk yaşayan Hollywood yıldızları

Hadise müjdeli haberi verdi! Pozu ise çok konuşuldu!

31 Mart 2023 at 12:09
KahramanmaraşKahramanmaraş'ta yaşanan deprem felaketinde verdiği desteklerle alkış toplayan ünlü şarkıcı Hadise, son paylaşımıyla müjdeli haberi verdi. Sosyal medya hesabında yayınladığı her gönderiyle adından söz ettirmeyi başaran 37 yaşındaki şarkıcı yeni parçasının adını ve çıkış tarihini duyurdu.

Kübra Doğru Ünlü yazdı! Hayri’nin Yalanları Gün Yüzüne Çıktı!

31 Mart 2023 at 09:12
Kanal D’nin, yayınlandığı günde reytingleri alt üst eden dizisi “Camdaki Kız” unutulamaz bir bölümle ekrana geldi. 72. Bölümü unutulmaz kılan Hayri karakteri dizinin son saniyesine kadar tüm gözleri üzerinde tuttu. Nalan ve Hayri aşkında sona gelindiğinin işaretlerini veren dizi sosyal meydanın gündeminde ilk sıraya oturdu. 72. Bölüm öncesinde Türkan ve Nalan’ın karşı karşıya kaldıkları son karede Hayri’nin duruma nasıl tepki vereceği tüm haftanın merak konusu oldu.

Ezgi Mola: Her yaşın ayrı bir güzelliği var

31 Mart 2023 at 12:12

Sevgilisi Mustafa Aksakallı ve arkadaşları ile yaş gününü kutlayan Ezgi Mola, "Hepimiz için sağlık ve huzur diliyorum. Birbirimize iyi geldiğimiz bir yıl olsun istiyorum. Zaman Covid-19'dan sonra hızlı geçmeye başladı. Arkadaşlarım geldi, 'hadi yemek yiyelim' dedik, kimsenin birbirini gördüğü de yoktu. İyi geldi hepimize. Bir yandan da buruk geçiriyorum doğum günümü mâlum deprem sebebiyle. 30 yaşım da çok güzeldi. Şimdi 40 oldu bu da güzel olur herhalde. Her yaşın ayrı bir güzelliği var sanırım" dedi.

TEKTAŞ DİKKAT ÇEKTİ

Öte yandan ünlü oyuncunun parmağındaki tektaş yüzük dikkatlerden kaçmadı. Ezgi Mola, merak konusu olan tektaş için "Eski bu ya. Vardı zaten" diyerek güldü.

Ezgi Mola'yı taciz etmekle suçlanan sanık: Amacım tanışıp samimi bir arkadaşlık kurmaktı, Ezgi Mola'nın depremzede Zeus'u!

Muazzez Ersoy'un çocukları depreme Adana'da yakalandı

31 Mart 2023 at 11:51

Muazzez Ersoy, torunu Emir ile birlikte önceki gün Akmerkez'de görüntülendi. Bodrum’daki yazlıklarına ev eşyası bakmaya geldiğini söyleyen Muazzez Ersoy, ayaküstü muhabirlerin sorularını yanıtladı.

"ÇOCUKLARIM ADANA'DAYDI"

Deprem felaketinin etkisinden hala kurtulamadığını ifade eden Muazzez Ersoy, “Yaşadığımız felaketi hala unutamadık. İçimizde sızısı var. Kendimizce o bölgelere bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. Benim çocuklarım da Adana’daydı. Orada depremi yaşadılar. Şimdi onlar burada. Anne biraz sıkıntılı. O psikolojiden kurtulmaya çalışıyor. Şu an psikiyatriden destek alıyor. Çok büyük bir olay yaşadılar. O bölge iki büyük felaket yaşadı. Şimdi burada beraberiz. Devletimizin sayesinde her şey yoluna girecek. Tabii 11 il ve ilçeleri etkilendi. Bu da biraz zaman alacak..Hep birlikte el ele vererek yaraları saracağız” diye konuştu.

"SAATİ LEYLEKLER GETİRDİ"

Muazzez Ersoy’un geçtiğimiz yaz taktığı ünlü bir markaya ait 180 bin lira değerindeki saat çok konuşulmuştu. Ersoy, saatin hatırlatılıp “Kimin hediyesiydi?” sorulması üzerine “Leylekler getirdi. Tanıdık leylek bunlar” açıklamasında bulundu.

Muazzez Ersoy yıllara meydan okuyor

"HER GÜN GERDİRİYORUM"

Yaşlılığa meydan okuyan Muazzez Ersoy, muhabirlerin “Estetik var mı?” sorusuna “Her gün gerdiriyorum” diyerek, esprili bir dille karşılık verdi. Estetiğe karşı olmadığını söyleyen Ersoy, “İnsanlar kendini iyi hissedecekse neden olmasın? Ama gerekliyse olmalı. Sürekli kendinle oynamak doğallığı bozabilir” dedi.

SELAMİ ŞAHİN YANITI

Muazzez Ersoy, müzisyen dostu Selami Şahin'in infial yaratan görüntüleri hakkında konuştu. Selami Şahin’in Etiler’de yoldan geçen hayranlarını, çeşitli nedenlerle ofisine davet ettiği ve kadınların bu durumdan rahatsız olduğu iddia edilmişti.

"ŞAKA YAPMIŞTIR DİYE DÜŞÜNDÜM"

Muazzez Ersoy, o görüntülerin hatırlatılması üzerine şöyle konuştu:

Alıntı Metni
Muazzez Ersoy: O yorumu herkes için yaptım!

Babasının Melisa Döngel yorumu çok konuşulmuştu! Sefo'dan açıklama geldi

31 Mart 2023 at 11:31

Oyuncu Melisa Döngel’le yeni bir aşka yelken açan şarkıcı Sefo, Bebek'te bulunan bir kaş tasarım merkezinden çıkarken objektiflere takıldı. Sevgilisiyle beraber geldiği merkezden gazetecilerin olduğunu öğrenince tek başına çıkan Sefo, ayaküstü kendisine yöneltilen soruları yanıtladı.

"ALIŞKIN DEĞİLİM"

Kameralara alışmaya çalıştığını söyleyen şarkıcı, "Çözemiyorum bu durumu bence. Sorulardan ürkmüyorum, alışkın değilim" şeklinde konuştu.

"Geziyorum, çalışıyorum, şarkı yapıyorum" diyen Sefo, "Bir tane daha şarkı hazırladım, geçtiğimiz günlerde çıkardım bir tane daha. 1 ay içerisinde bir şarkı daha çıkarmayı düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

'Aşk' iddiasıyla gündeme gelen Melisa Döngel'e Sefo sorusu!

"ŞARKILARIMI EVDE TEK BAŞIMA YAZIYORUM"

Rapçilerin çok şarkı ürettiği hatırlatılan ünlü isim, "Evet, üretkeniz. Ben şarkılarımı evde tek başıma oturup yazıyorum. İlham aldığım bir şey yok. Kendi yaşadıklarımdan, gördüklerimden, gözlemlediklerinden alıyorum" dedi.

MELİSA SORUSUNA CEVAP YOK!

"Melisa Döngel ile olan birliktelik nasıl gidiyor?" sorusuna cevap vermekten kaçınan Sefo, "Bu konularla alakalı açıklama yapmak istemiyorum" diye konuştu.

Sefo: Oynayacak olsam burada oynarım!

"O YORUMU KİM YAPTI BİLMİYORUM"

Şarkıcının babası Hasan Fehmi Sağır, geçtiğimiz günlerde Melisa Döngel'i paylaşan bir sosyal medya sayfasının altına yazdığı "Bunu mu buldun, kız kıtlığımı vardı?" yorumuyla herkesi şaşırtmıştı. Rapçinin babasının, sevgilisi ile alakalı bu yorumu sorulan Sefo; şu yanıtı verdi:

Alıntı Metni

SEVGİLİSİ BIRAKIP GİTTİ

Sevgilisini kaş merkezinde bırakan Sefo'nun, yarım saat sonra dönüp Melisa Döngel'i mekandan aldığı öğrenildi.

Sefo, İskenderun'da! Depremzede çocukların isteğini geri çevirmedi
❌
❌