Normal görünüm

Yeni makaleler mevcut. Sayfayı yenilemek için tıklayın.
Dünden önceki günHürriyet

'Taht oyunları' son hız: Küçük oğula selam olsun! 'Bizim aile bu kadar' mesajı'

3 Ekim 2022 at 11:26
Dünyada her geçen gün giderek değişen yaşam koşullarına rağmen değişmeyen bir ayrıntı var: Kraliyet aileleri. Bu aileler, çok eski zamanlardan beri de kamuoyunun meraklı bakışları altında. Bir zamanlar dünyanın, özellikle de Avrupa'nın belirli ülkelerindeki kraliyet aileleri genellikle, üyelerinin özel hayatlarıyla gündeme gelirdi. Aşkları, ihanetleri, ayrılıkları, düğünleri, cenazeleri... Son dönemde yine kraliyet aileleri mercek altında. Fakat bu kez onların bu kadar ilgi görmesinin nedeni biraz daha farklı. Bunun nedeni değişen anlayışlar, kendileri aleyhinde giderek yükselen tepkiler ve büyük olasılıkla bunun sonucu olarak bu ailelerde yaşanan değişimler. Gelin son birkaç haftadır Avrupa'nın kraliyet ailelerinde yaşanan sarsıntıları ve bu konudaki gelişmeleri şöyle bir gözden geçirelim.

Bir evlilik 2 ev yanıtı

25 Mart 2021 at 07:00
Evlendikten sonra ayrı evlerde yaşadıklarını açıklayarak eleştirilerin hedefi olan Fazıl Say ve Ece Dağıstan, sosyal medyadan yorumlara yanıt verdi. Ece Dağıstan, “Kimse birbirinin üstüne çökmedi ilişkimizde. Bu tipler kadının kendi yaşam stilini biçimlendirmesine zaten karşılar” dedi.

Rasim Öztekin'in eşi Esra Kazancıbaşı Öztekin'den duygulandıran paylaşım

12 Mart 2021 at 21:32
Geçtiğimiz günlerde 62 yaşında hayata gözlerini yuman ünlü oyuncu Rasim Öztekin'in eşi Esra Kazancıbaşı Öztekin, sosyal medya hesabından duygu yüklü bir paylaşım yaptı. Öztekin paylaşımında "Hiç beklemeğim bir anda bırakıp gittin beni. Hastanede yoğun bakımda "Beni yalnız bırakma aşkım", "Ne olur gitme" diye kulağına fısıldayarak döktüğüm gözyaşlarına rağmen" ifadelerini kullandı

❌
❌