Normal görünüm

Yeni makaleler mevcut. Sayfayı yenilemek için tıklayın.
Bugün — 31 Mart 2023Hürriyet

Jose Sosa ile De Paul'ün eski sevgilisi fena yakalandı!

31 Mart 2023 at 11:13
Süper Lig'in eski yıldızı Jose Sosa'nın Arjantin'de bir gece kulübündeki fotoğrafı sosyal medyada yayıldı. Arjantin basını kaynak gösterilerek sosyal medyada yayılan haberde Sosa'nın, Arjantinli futbolcu Rodrigo De Paul'ün eşiyle dudak dudağa görüntülendiği, buna çok sinirlenen De Paul ise her yerde Sosa'yı aramaya koyulduğu iddia edildi. Sosyal medyada yayılan bu haberin bazı detayları gerçeği yansıtmıyor...

Takım Almanya'da, Neymar kumarda! Bir saat içinde servet kaybetti... Mbappe sessiz kalamadı...

31 Mart 2023 at 07:00
Twitch’teki bir çevrimiçi kumarhanede yalnızca bir saatte servet kaybeden Neymar’ın önce ağlıyormuş gibi yaparak çığlık atıp sonrasında kahkahalarla gülmesi sosyal medyada gündem oldu. Takımı Almanya'dayken kumar haberiyle tepki çeken Neymar yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi. PSG'nin maaş sıralaması sızdı ve Mbappe sessiz kalamadı.

Açılış Beşiktaş'tan kapanış Fenerbahçe'den!

31 Mart 2023 at 07:00
Maç başı golde Fenerbahçe’nin 2.54, Beşiktaş’ın 1.8 ortalamasıyla oynamaları, Kadıköy’deki derbinin bol gollü geçme ihtimalini yükseltiyor. Sarı lacivertli takımın, 8’i 90+’larda, 4’ü 45+’larda olmak üzere uzatma dakikalarında tam 12 gol bulmuş olması, Fenerbahçe-Beşiktaş maçının skoru için son düdüğe kadar beklememiz gerektiğini ortaya koyuyor.

Derbilerin değişmeyen tek ismi: Halil Umut Meler

31 Mart 2023 at 07:00
Sezon başından beri hakemleri ‘dijital atama’ ile belirleyen MHK, F.Bahçe-Beşiktaş maçını bu uygulamanın dışında tutup ‘manuel atama’ yoluna gitti ve Halil Umut Meler’i görevlendirdi. Kanarya Meler’in yönettiği 7 derbide 1’er galibiyet ve beraberlik ile 5 mağlubiyet aldı. Kartal ise 5 derbide 1 galibiyet ve 2’şer beraberlik ile yenilgi yaşadı.

Dün — 30 Mart 2023Hürriyet
❌
❌