Normal görünüm

Yeni makaleler mevcut. Sayfayı yenilemek için tıklayın.
Bugün — 25 Eylül 2023Hürriyet
Dünden önceki günHürriyet

17 hekim bulamadı, teşhisi ChatGPT koydu! 1 SORU 6 DOKTOR: Yapay zeka doktorların yerini alabilir mi? ‘YZ yorgunluktan etkilenmez, dikkati dağılmaz’

22 Eylül 2023 at 08:38
ABD'de üç yıl boyunca tam 17 doktora görünen yedi yaşındaki Alex’in sağlık sorununu ChatGPT'nin çözmesi, yapay zekanın ‘doktorluk’ yolunda olduğunu bir kez daha ortaya koydu. Peki yapay zeka doktorların yerini alabilir mi? Alanında uzman isimler hurriyet.com.tr’ye anlattı.

İşte dijital çağın vebaları... WhatsAppitis, nomofobi, crackberry

20 Eylül 2023 at 07:00
Teknoloji çağının yeni vebaları ‘dijital hastalıklar’ oldu. Mesela belirtisi WhatsApp’ta aşırı mesaj atmak olan ‘WhatsAppitis’, telefonsuzluk korkusu anlamına gelen ‘nomofobi’ ya da sürekli mail kontrol etme şeklinde kendini gösteren ‘crakcberry’ gibi... Uzmanlar uyarıyor: Çocuklarınızı bu hastalıklardan koruyun.

‘Yeni teknolojilerin merkezi olacağız’

20 Eylül 2023 at 07:00
Amirkan Şirketler Derneği’nin “1.000 Global Türk” projesinin New York’taki tanıtım toplantısında konuşan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, “Türkiye Yüzyılı’nı inşa ettiğimiz bu dönemde Togg gibi paradigma değişimlerine odaklanacağız. Türkiye’yi bataryalardan uçan akıllı arabalara, akıllı tıbbi cihazlardan yeni nesil uydu girişimlerine kadar yenilikçi ve çığır açıcı teknolojiler için küresel merkez olarak konumlandırmayı hedefliyoruz” dedi.

‘Teknolojide 7’den 77’ye memnuniyete odaklandık’

18 Eylül 2023 at 07:00
Türkiye İstatistik Kurumu’nun (TÜİK) araştırmasına göre 6-15 yaş grubundaki çocukların internet kullanım oranı yüzde 82.7 seviyelerinde (2021). TÜİK’in araştırmasına göre oranın bu denli yüksek olmasının arkasında pandemiyle birlikte başlayan ve çeşitli nedenlerle devamı gelen uzaktan eğitim sisteminin etkisi büyük. Araştırmaya göre 6-15 yaş grubundaki çocuklar, haftalık ortalama 12 saat 25 dakika ders içi, 6 saat 59 dakika ders dışı zamanlarında İnternet kullanıyor.

Sağlıklı ve sürdürülebilir gıda için güç birliği

13 Eylül 2023 at 15:10
Türk teknoloji şirketi Gözde Tech Ventures Teknoloji Yatırımları A.Ş.’nin yatırımcıları arasında olduğu ABD merkezli doğal gıda içerik üreticisi ve alternatif proteinlerde kullanılmak üzere pirinç kepeğinden elde edilen sağlıklı ve sürdürülebilir yapıya sahip yağ/tat sistemleri sunmayı amaçlayan Paragon Flavors, Inc. (Paragon Pure) şirketi 3.9 milyon dolarlık tohum sermayesi yatırım aldı.

Instagram hesap silme linki | Türkçe

4 Eylül 2023 at 10:45
Instagram hesabı silme işlemi için çok basit bir yol izleyeceksiniz. Dünya çapında en popüler uygulamalardan biri olan Instagram, ülkemizde de hemen hemen herkes tarafından aktif olarak kullanılmaktadır. Çoğu kişinin zorlandığı Instagram hesabını tamamen silme veya geçici olarak dondurma işlemlerinin nasıl yapıldığını açıklıyoruz.

Instagram'da Çoklu Hesap Nasıl Silinir? Instagram Toplu Hesap Silme Yöntemi Var Mıdır

4 Eylül 2023 at 10:45
Instagram Günümüzde en çok tercih edilen video ve fotoğraf paylaşma sitesidir. Her geçen gün kullanıcı sayısını arttıran Instagram yeni özellikleri ile de kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Instagram'da kullanıcılar tarafından birden fazla hesap kullanılması da bu özelliklerden birisidir. Peki Instagram'da çoklu hesap nasıl silinir? Instagram toplu hesap silme yöntemi var mıdır? Sizlere Instagram'da çoklu hesap silme yöntemleri hakkında bilgileri detaylıca derledik.

Snapchat hesap silme ve kapatma linki 2022 - Snapchat hesabı kalıcı olarak nasıl kapatılır ve silinir

4 Eylül 2023 at 10:45
Snapchat, Eylül 2011’de ses dublajları, eğlenceli filtreleri ve türlü türlü özellikleri ile hayatımıza girdi. Dünyanın en sevilen ve popüler uygulamalarından birisi haline gelen Snapchat son zamanlarda önemli ölçüde kullanıcı kaybetmeye başladı. Bunun en büyük nedenlerinde birisinin de Instagram ve Facebook’un kendine kattığı yeni özellikler olduğu düşünülüyor. Snapchat hesabı kalıcı olarak nasıl kapatılır ve silinir sizler için derledik.

Akbank Hesap Kapatma İşlemleri Nasıl Yapılır? Akbank Vadesiz Ve Vadeli Hesabı Kapatma

4 Eylül 2023 at 10:45
Farklı sebeplerden dolayı pek çok kişi banka hesabını kapatmak isteyebilir. Özellikle günümüz pandemi ile beraber artık insanlar bulundukları yerden bu işlemleri gerçekleştirmek istiyor. Bunu sağlamak için bankalar farklı çözüm yöntemleri sunmaktadır. Peki, Akbank hesap kapatma işlemleri nasıl yapılır? Akbank vadesiz ve vadeli hesabı kapatma konusunda detayları derledik.

Amazon Hesap Silme - Amazon Hesabı Nasıl Silinir Ve Kalıcı Kapatma Nasıl Yapılır

4 Eylül 2023 at 10:45
Dünyanın en önemli ve en büyük e-ticaret ve online alışveriş platformu olarak da bilinen Amazon.com Washington merkezli bir oluşumdur. Aksesuardan kişisel bakıma, giyimden teknolojiye kadar kişilerin ihtiyacı olan tüm ürünleri tek bir platformda toplayan Amazon.com, e-ticaretin öncüsüdür. Amazon hesabı nasıl silinir ve kalıcı kapatma nasıl yapılır sizler için derledik.

Ask Fm Hesap Silme - Ask Fm Hesabı Nasıl Silinir Ve Kalıcı Kapatma Nasıl Yapılır

4 Eylül 2023 at 10:45
Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte pek çok sosyal platformlara üyelikler gerçekleşiyor. Özellikle de ASK FM en popüler soru sorma sitelerinden bir tanesidir. ASK FM hesap silme - Ask FM hesabı nasıl silinir ve kalıcı kapatma nasıl yapılır tüm ayrıntıları ile sizler için derledik.

Azar Hesap Silme - Azar Hesabı Nasıl Silinir Ve Kalıcı Kapatma Nasıl Yapılır (Android & İos)

4 Eylül 2023 at 10:45
Azar; son dönemlerde çok popüler olan sohbet ve tanışma platformlarından birisidir. Çok fazla üyeye erişen uygulama, üyelerine, yeni tanışmış oldukları insanlar ile görüntülü şekilde sohbet etme olanağı sağlamaktadır. Değişik ülkelerden pek çok kişiyle tanışmaya imkan veren uygulama içerisinde, açılan hesabı silmek isteyenler de olabilmektedir. Peki, azar hesabı nasıl silinir? Kalıcı hesap kapatma nasıl yapılır tüm detayları ile derledik.

Badoo Hesap Silme Linki - Badoo Hesabı Nasıl Silinir Ve Kalıcı Kapatma Nasıl Yapılır (Android & İos)

4 Eylül 2023 at 10:45
Teknolojinin gelişmesi ile birlikte dijital platformlarda da artış görülüyor. Özellikle de pek çok kişinin kullandığı Badoo hesabı silinirken bazı detaylara dikkat edilmelidir. Badoo hesap silme linki - Badoo hesabı nasıl silinir ve kalıcı kapatma nasıl yapılır (Android & iOS) tüm ayrıntıları ile sizler için derledik.

Bigo Live Hesap Silme - Bigo Live Hesabı Nasıl Silinir Ve Kalıcı Kapatma Nasıl Yapılır (Android & İos)

4 Eylül 2023 at 10:45
Bigo Live uygulaması, Bigo Teknolojisi. Ltd Bigo, görüntülü sohbet edilebilen bir sosyal ağdır. Aynı zamanda PC Windows da dahil olmak üzere bütün iPhone ve Android kullanıcıları için piyasaya sürüldü. Bigo Live, 150’den fazla ülkede 300 milyondan daha fazla indirme sayısı ile kullanılan bir çeşit canlı yayın uygulamasıdır. Bigo live hesabı nasıl silinir ve kalıcı kapatma nasıl yapılır sizler için derledik.

Binance Hesap Silme - Binance Tr Hesabı Nasıl Silinir Ve Kalıcı Kapatma Nasıl Yapılır

4 Eylül 2023 at 10:45
Günümüzde hesap açma ve kapatma işleminin mutlaka iyi bilinmesi gerekmektedir. Binance hesap silme işlemi de en merak edilen konulardan bir tanesidir. Binance hesap silme - Binance TR hesabı nasıl silinir ve kalıcı kapatma nasıl yapılır tüm ayrıntıları ile sizler için derledik.

Bitexen Hesap Silme - Bitexen Hesabı Nasıl Silinir Ve Kapatma İşlemi Nasıl Yapılır

4 Eylül 2023 at 10:45
Bitexen, Türkiye'de İTU Teknoloji Geliştirme Bölgesi'nde faaliyet gösteren Bitexen Teknoloji A.Ş. isminde İstanbul Ticaret Odası'na kayıtlı bulunan bir kripto para alım satım borsasına denir. 5 Milyon TL ödenmiş olan sermayesi ile hizmet veren Bitexen firması ise, yasal olarak Türkiye'de hizmet veriyor. Bitexen hesabı nasıl silinir ve kapatma işlemi nasıl yapılır sizler için derledik.

Btcturk Hesap Silme - Btcturk Hesabı Nasıl Silinir Ve Kapatma İşlemi Nasıl Yapılır

4 Eylül 2023 at 10:45
2013 yılından itibaren Türkiye kripto para borsaları arasında hizmet veren Btctürk, Türk Lirası cinsinden kripto para alım ve satım işlemleri yapabilmek için aracılık ediyor. Btcturk ve Btctürk pro üyelik iptal edebilmek için bazı adımları gerçekleştirmeniz gerekir. Btcturk hesabı nasıl silinir ve kapatma işlemi nasıl yapılır sizler için derledik.

Denizbank Hesap Kapatma İşlemi Nasıl Yapılır? (Vadeli, Vadesiz, Döviz Ve Altın)

4 Eylül 2023 at 10:45
Denizbank; Türkiye çapında uzun süreli bir şekilde hizmet sunan bir bankadır. Bunun yanı sıra Denizbank; bilhassa KOBİ'ler açısından tercih edilmekte olan kurumlardan birisidir. Kullanıcılar açısından genel anlamda bir memnuniyet söz konusudur. Ancak buna rağmen hesabını silmek isteyen kişiler bulunmaktadır. Peki Denizbank hesap kapatma işlemi nasıl yapılır (Vadeli, Vadesiz, Döviz ve Altın) tüm detayları ile derledik.

Discord Hesap Silme - Discord Hesabı Kalıcı Olarak Nasıl Silinir Ve Kapatma İşlemi Nasıl Yapılır

4 Eylül 2023 at 10:45
Discord; pek çok iletişim uygulamasının dışında çok popülerleşmiş bir uygulamadır. Oyuncular adına çıkarılmış olmasına rağmen, neredeyse herkesin kullandığı bir uygulamadır. Bununla beraber herkesin sunucu kurabilme imkanı sağladığı, arzu eden bireylerin özel sohbetler ile konuşmasına imkan vermesinden ötürü çok sevilmektedir. Hem sesli hem de görüntülü bir şekilde konuşma bakımından çok başarılı olan bu uygulama, tarayıcılar ile kolayca kullanılmaktadır. Peki discord hesabı silmek isteyenler, hesaplarını nasıl silmektedir detayları ile derledik.

Duolingo Hesap Silme - Duolingo Hesabı Kalıcı Olarak Nasıl Silinir Ve Kapatma İşlemi Nasıl Yapılır (Android & İos)

4 Eylül 2023 at 10:45
Günümüzde birbirinden farklı dijital platformlar bulunuyor. Duolingo uygulaması da tüm dünyada yoğun olarak kullanılmaktadır. Duolingo hesap silme - Duolingo hesabı kalıcı olarak nasıl silinir ve kapatma işlemi nasıl yapılır (Android & iOS) tüm ayrıntıları ile sizler için derledik.

❌
❌