Normal görünüm

Yeni makaleler mevcut. Sayfayı yenilemek için tıklayın.
Bugün — 31 Mart 2023Milliyet

Babasının ölüm yıl dönümünde köpeğini kaybetti! 'Atlatmam zaman alacak'

31 Mart 2023 at 15:30

'Gladyatör', 'Robin Hood' ve 'Akıl Oyunları' gibi yapımlarla tanınan Hollywood yıldızı Russel Crowe, çok sevdiği yavru köpeğinin, babasının ölümünün ikinci yıldönümünde bir kamyonun çarpması sonucu hayatını kaybettiğini açıkladı.

"VETERİNERE GÖTÜRMEYE ÇALIŞTIK"

Crowe, geçtiğimiz gün Twitter hesabından köpeğinin bir fotoğrafını paylaştı ve altına görenleri duygulandıran şu sözleri yazdı:

Alıntı Metni

DUYGUSAL ANLAR YAŞADI

Ardından The Kyle and Jackie O Show'da konuşan 58 yaşındaki Crowe, köpeğinin kaybından bahsederken duygusal anlar yaşadı. Sunucu Kyle Sandilands, köpeklerin birer aile üyeleri gibi olduğunu söyledi ve, ünlü isme; "İyi misin? Her şey yolunda mı?" diye sordu.

Russell Crowe: Yedi bin kişiyle sıraya girdim

"ATLATMAK ZAMAN ALACAK"

Aktör, gözyaşları içerisinde "Hayır, aslında biraz yıkıldım. Çok güzel bir köpekti, hayatımı onun etrafında şekillendiriyordum. O yüzden bunu atlatmak biraz zaman alacak" diye konuştu.

Sandilands ve yardımcı sunucu Jackie O Henderson, aktörün acısını paylaştıklarını bir kez daha dile getirdiler.

Russell Crowe'un zayıflama çabası!

"SONSUZA KADAR HÜZÜNLE ANILACAK"

Russell Crowe, 85 yaşındaki babası John Alexander Crowe'un ölümünü iki sene önce, 30 Mart 2021'de şöyle duyurmuştu:

Alıntı Metni

"EN ETKİLİ YÖNTEM"

Sözlerine, "Bunu paylaşıyorum çünkü dünyanın dört bir yanında babamın kalplerine dokunduğu insanlar olduğunu biliyorum" şeklinde devam eden aktör; "Bu paylaşım muhtemelen haberi aktarmak için en etkili yöntem" ifadelerini kullanmıştı.

Russell Crowe'un acı günü! Böyle duyurdu

Berrak Tüzünataç: Artık normal değişti bizim için!

31 Mart 2023 at 15:13

"Hayat nasıl gidiyor?" sorusunu "Çok şükür” diye cevaplayan Berrak Tüzünataç, "Deprem felaketi sonrası normale dönebildiniz mi?" sorusu üzerine ise "Hep birlikte normale adapte olmaya çalışıyoruz. Psikologların söylediklerine göre artık normal değişti bizim için. Bu kadar büyük şeylerin etkisini zamanla anlayacağız” açıklamasını yaptı.

"ÇOK ACIYDI"

"Yaşanan felaketten sizi en çok etkileyen ne oldu?" sorusu da yöneltilen ünlü oyuncu, "Ben insanların bu kadar canının yandığı, kayıplar yaşadığı bir konuyla ilgili, İstanbul’da 'beni şu üzdü, beni bu üzdü' demekten rahatsız oluyorum. Olayın geneli çok korkunçtu. Çok acıydı” ifadelerini kullandı.

"ELİMİZDEN NE GELİYORSA YAPACAĞIZ"

Yakın arkadaşı ve meslektaşı Özge Özpirinçci’nin deprem bölgesine gideceği hatırlatılan Tüzünataç, "Evet, birlikte konuşuyoruz. Elimizden ne geliyorsa yapacağız. Şimdiye kadar ne gerekirse yaptık, bundan sonra da yapacağız” şeklinde konuştu.

"ERTESİ GÜN ÇÖZÜLMESİNİ İSTERDİM"

2010'da komedyen Şahan Gökbakar’la evinin terasında fotoğraflarının çekilmesi ve basında yayınlanması ile ilgili dava açan ünlü isim, "Ben yıllar sonra dile getirmedim. Hukuk sisteminin 13 yılını aldı. Ben de ertesi gün çözülmesini isterdim açıkçası” dedi.

Berrak Tüzünataç: Sosyal medyaya eğlence çıktı, Berrak Tüzünataç: Bu soruya cevap vermeyeceğim!

Nurgül Yeşilçay yeni imajı ile çok konuşuluyor

31 Mart 2023 at 14:26

Alanur rolü için kilo veren, spor ve yoga yapan Nurgül Yeşilçay, canlandırdığı karakter kadar giydiği kıyafetlerle de beğeni topluyor. İddialı kostümler ve aksesuarlar için farklı tasarımcılarla çalışılırken, renk seçimleri ise Alanur'un burcu Akrep’e göre yapılıyor.

Yönetmen koltuğunda Deniz Çelebi Dikilitaş'in oturduğu, hikayesini Gamestory, senaryosunu ise Deniz Akçay'ın kaleme aldığı Veda Mektubu’nun oyuncu kadrosunda; Hakan Karsak, Ümmü Putgül, Hande Elaman, Hazar Motan, Ahmet Kaynak, Elif Çakman, Kerem Alp Kabul, Asya Kasap, Elif Uslusoy, Deniz Altan ve Elena Viunova gibi başarılı isimlerde yer alıyor.

Veda Mektubu dizisi, heyecan dolu yeni bölümü ile 3 Nisan Pazartesi günü saat 20.00’de Kanal D’de.

Veda Mektubu'nda heyecan dorukta! 'Anneme yazdığınız mektubu okudum!', Nurgül Yeşilçay'a 'Veda Mektubu' setinde sürpriz kutlama

'Camdaki Kız' reyting zirvesinde

31 Mart 2023 at 14:09

Kanal D’nin yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği sevilen dizisi Camdaki Kız, 72’nci bölümü ile Total kategorisinde 6,57 reyting ve 16,09 izlenme payı, AB kategorisinde 7,57 reyting ve 20,34 izlenme payı, 20+ Abc1 kategorisinde ise 7,83 reyting ve 18,64 izlenme payı ile perşembe gününün en çok izlenen dizisi oldu.

'CAMDAKİ KIZ' SON BÖLÜM...

Nalan’ın (Burcu Biricik) Hayri’nin (Cihangir Ceyhan) kapısında belirmesiyle biten bölüm izleyiciden büyük ilgi gördü. Camdaki Kız’ın sürpriz gelişmelerle dolu 73’üncü bölümü, 6 Nisan Perşembe akşamı Kanal D ekranında olacak.

Hayri, Nalan'a nasıl bir açıklama yapacak?

'Camdaki Kız'da heyecan dorukta! Hayri, Nalan'a nasıl bir açıklama yapacak?

31 Mart 2023 at 13:25

Selin CEYLAN / Milliyet.com.tr
Gerçek bir hayat hikayesinin anlatıldığı, Kanal D'nin ilgiyle izlenen dizisi 'Camdaki Kız'ın 30 Mart Perşembe günü yayınlanan 72'inci bölümünde;Hayri, Türkan’ı karşında görünce donakaldı ve Nalan’ın sorularını geçiştirdi. Hayri’nin arkadaşı, Türkan’ı karşıladı ve içeri götürdü. Türkan ve kızları, sanki Hayri’nin karısı ve çocukları değilmiş gibi yanlarından geçip gitti.

SEDAT'TAN GELEN TELEFON ŞOKE ETTİ! / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Sedat’ın görüntülü aramasından sonra şoke olan ise Nalan hemen Sedat’ın yanına gitti. Hayri, apar topar Türkan’ı ve çocukları eve götürdü. Türkan’a neden geldiğini sorarak; bağırıp, kızdı. Türkan, Hayri’ye dönüp "O kadın senin metresin mi?" diye sordu. Türkan, Nalan’ın fotoğraflarını gördüğünü ve geçen günde Hayri'nin onu arabayla eve bıraktığını gördüğünü söyledi. Hayri, her şeyi inkar ederek Türkan’ı odasına gönderdi.

'CAMDAKİ KIZ' SON BÖLÜM

NALAN, SEDAT'I ORMANDA BULDU

Nalan, Sedat’ı perişan bir halde ormanda buldu ve hemen Cavit’e haber verdi. Sedat’ı hastaneye götürürken Muzo, olanları ona doğru bir şekilde anlattı. Muzo, evdekilere durumdan bahsetmeden Sedat’ın yanına gideceğini söyledi. Selen ise bu yalana inanmadı.

KOROĞLU AİLESİ PERİŞAN OLDU / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Nalan, Hafize, Billur, Muzo ve Cavit, Sedat’ın yanına hastaneye gitti ve Sedat’a neler olduğunu sorgulamaya başladılar. Sedat bir mekanda birileriyle tartıştığını, başına gelenlerin sebebinin bu olduğunu söyledi.

BİLUR VE HAFİZE ŞÜPHELENMEYE BAŞLADI

Öte yandan Billur ile Hafize, Türkan'ın çocuklarının Hayri’ye ‘baba’ dediklerini duydu ve yice şüphelenmeye başladı. Billur, olalara inanmak istemese de Hafize her şeyden emindi.

TÜRKAN, NALAN'LA YÜZLEŞEMEDİ! / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Hayri, sabah hiçbir şey olmamış gibi Türkan’a; "Nasılsın, iyi misin?" diye sordu ve, "Konuşacağız Türkan, bundan sonra ne yapacağımızı konuşacağız" dedi.

"HAYRİ EVLİ!"

Bu sırada Muzo ile buluşan Billur, "Hayri evli mi?" diye sordu. Ancak Muzo’nun şok olmuş bakışlarından sonra söylediği şeyin saçmalık olduğunu ve aslında neden böyle düşündüğünü anlatmaya başladı. Muzo, Billur daha fazla kendini yormasın diye sözünü kesip; "Billur, Hayri evli!" dedi. Billur duyduklarından sonra tam anlamıyla delirdi.

SEDAT'IN TÜM UMUDU NALAN'MIŞ! / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Evini yavaş yavaş bitirmeye başlayan Nalan, işlere yardıma gelen Hayri’ye dün gece ne olduğunu ve daha önceden anlatacağı şeyin ne olduğunu sordu. Hayri yine boş vaatler mutluluklardan bahsetmeye başlamıştı ki, Hafize ve Billur Nalan’a yardım etmek için eve geldi. Billur, Hayri’yi orada görünce gördüğüne hiç memnun olmadı. Hayri, yine söyleyeceklerini söyleyemedi.

"YAPTIKLARINI SİNEYE ÇEKME"

Billur, Hayri ile arasının nasıl olduğunu öğrenmek için Nalan’ın ağzından laf almaya çalıştı. Nalan, yaşanılan tuhaflıkların sebebinin; evlenmeye çok hızlı karar verdileri için Hayri’nin telaş etmesi olduğunu düşündüğünü açıkladı. Billur, Nalan’a "Ne yaparsan yap ama Hayri’yi kaybetmekten korktuğun için onun yaptıklarını sineye çekme" dedi.

HAYRİ, TÜRKAN'DAN HESAP SORDU! / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Metin, Hafize telefonlarını açmayınca son çareyi mesaj atmakta buldu ve; "Ölüyorum Hafize abla... Son nefesimde sesimi duy lütfen" diye yazdı.

TÜRKAN, KOMŞUSUNA UYDU

Muzo, Sedat’ın toparladığı eşyaları hediyesiyle birlikte Nalan’a teslim etmeye gitti ve yemeğe kaldı. Türkan ise olanları komşusuna anlattıktan sonra, komşunun verdiği aklı uyguladı. Komşusu, okunmuş suyla Hayri’yi evine bağlayacağını söyledi.

BİLLUR, HAYRİ'NİN EVLİ OLDUĞUNU ÖĞRENDİ! / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

O sırada Hafize dayanamadı ve Metin’in yanına gitti. Hafize, Metin’in elini tutarak "Ölmemelisin. Nalan’ın sana ihtiyacı var. Onu bırakıp gidemezsin" dedi. Nalan, kafasında dönen düşünceler yüzünden rahat edemeyip yola koyuldu. Muzo, Hayri'ye verdiği sürede Nalan’a olanları anlatmadığı için ona mesaj attı ve; "Süren doldu" dedi. O sırada Nalan, Hayri’nin evinin oraya gelmişti bile.

"PRENSES ABLA GELDİ!"

Nalan tam düşündüklerinin saçmalık olduğunu düşünerek geri dönecekti ki, Hayri'nin kızlarının sesini duydu. Cama doğru ilerledi; Türkan’ı, Hayri’yi ve çocukları gördü. Gözleri dolu bir şekilde kapıyı çaldı.

BÜYÜK İTİRAF GERÇEKLEŞECEK Mİ? / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Hayri, kapıyı açıp Nalan’ı karşısında görünce şoke oldu. Türkan’ın kızları o sırda, "Babamın arkadaşı prenses abla geldi!" dediler. Nalan, duydukları karşısında kalakaldı.

Hayri, Nalan'a nasıl bir açıklama yapacak? 'Camdaki Kız', yeni bölümleriyle her Perşembe 20.00'de Kanal D’de...

'Camdaki Kız'da Türkan baskını! Hayri şimdi ne yapacak?, Zirvenin sahibi 'Camdaki Kız' oldu

SURVİVOR SON BÖLÜMDE OLAY YARATAN ŞİDDET OLAYI! DEMET Akalın kayıtsız kalamadı

31 Mart 2023 at 13:42

Survivor'da Osman Can ile mücadelesini kaybeden mavi takım yarışmacısı Ertuğ Onur Yaşlıoğlu'nun, kırmızı takımdan Asena Demirbağ'ın karın boşluğuna vurması sosyal medyada gündem oldu. Parkur alanı bir anda karışırken, konuya şarkıcı Demet Akalın da kayıtsız kalamadı.

İddialı isimlerden Asena, geçtiğimiz haftalarda Senem Genç ile tartışmaya girmiş ve fiziksel şiddet uygulamıştı. Bu olay sonrası yarışmacı, 6 ödül oyunundan men cezası almıştı.

"ÖNCE KÜFÜR EDİYORSUN SONRA KADINA VURUYORSUN"

Ertuğ'un parkur alanında Asena'ya vurduğunu gören Nefise Karatay, takım arkadaşına sahip çıktı. Ertuğ'a tepki gösteren Nefise, "Önce bana küfür ediyorsun, sonra kadına vuruyorsun. Bu ne?" diyerek isyan etti.

Asena da Ertuğ'un bu hareketi kasıtlı olarak yaptığını söyledi. Kırmızı takımda yarışan Asena, olay sonrasında Ertuğ'un kendisine vurmadığını söyleyen yarışmacılara, "Vurmadı diyordun. Yaptığı şeyi sana göstereyim mi?" sözleriyle tepki gösterdi.

ÖZÜR DİLEDİ

Kamera kayıtlatını inceleyen sunucu Murat Ceylan'ın uyarısı üzerine Ertuğ, kasıtlı bir hareket yapmadığını, nabzı yüksel olduğu bir anda refleks olarak bu görüntüye neden olduğunu söyledi ve Asena'dan özür diledi.

DEMET AKALIN KAYITSIZ KALMADI!

Birçok sosyal medya kullanıcısı, fiziksel temasın olduğu görüntüleri paylaştı ve Ertuğ'u hedef tahtasına koydu .Sıkı bir Survivor izleyicisi olan Demet Akalın da Ertuğ'un hareketine sessiz kalamadı.

Ünlü şarkıcı, Survivor 2023'ten bir görüntünün paylaşıldığı videoya yaptığı yorumlarla tepkisini ortaya koydu.

Alıntı Metni

Survivor'da endişe dolu anlar! Acı içinde kalan Kardelen hastanelik oldu, Survivor'a veda eden Zeynep Alkan: Doymuyorum, kıtlıktan çıkmış gibiyim!

'Sadece ünlü kadınlarla olan ilişkilerimle gündeme gelmek istemiyorum!'

31 Mart 2023 at 13:07

Kim Kardashian, Kate Beckinsale, Ariana Grande, Kaia Gerber ve Emily Ratajkowski gibi birbirinden ünlü kadınlarla ilişki yaşamasıyla magazin dünyasında sık sık adından söz ettiren Pete Davidson, 'Real Ones with Jon Bernthal' adlı podcast programına katılarak, özel hayatından ve yüksel profilli ilişkilerinden bahsetti.

29 yaşındaki komedyen ve oyuncu, sürekli aşk yaşadığı kadınlarla gündeme gelmesinin 'kafa karıştırıcı' olduğunu, çünkü sosyal medyada ilişkileriyle 'hava atan' biri olmadığını dile getirdi.

"TABİİ Kİ KADINLARLA İLİŞKİLERİM OLDU"

Ünlü isim, "Sanırım problem, yaptığım işten önce ilişkilerimle tanınmam oldu" dedi ve şöyle devam etti:

Alıntı Metni
Ünlü komedyen kız arkadaşıyla birlikte kaza yaptı! Arabası parçalanmış halde

"O KADAR DA ÇILGINCA DEĞİL"

"Neredeyse hayatımın yarısında, 14-15 yıldır şov dünyasındayım ve ulusal bir TV programındayım" diyen Davidson, "Ve 12 yılda sadece 10 kişiyle ilişkim oldu, bu o kadar da çılgınca değil" şeklinde konuştu.

"GERÇEKTEN ÇOK KÖTÜ BİR DUYGU"

"Aşk yaşadığım tüm kadınlarla çalışırken tanıştım. Hiçbirine sosyal medyadan mesaj göndermedim, onlar da bana göndermedi" açıklamasında bulunan Pete, sadece ilişkileriyle gündeme gelmek istemediğini de belirtti:

Alıntı Metni
Ünlü model kafa karıştırdı! Öpüşürken kameralara yakalandılar

KAMERALAR ÖNÜNDE ÖPÜŞTÜKTEN SONRA AŞK YAŞADILAR

2014'ten 2022'ye kadar sekiz sezon boyunca NBC'nin Saturday Night Live programının oyuncu kadrosunda yer alan Davidson, Kim Kardashian ile reality yıldızının Saturday Night Live'a katılması ve programdaki bir skeç için kameralar önünde öpüşmelerinden sonra aşk yaşamaya başlamıştı.

29 yaşındaki Ariana Grande ise Mart 2016'da Saturday Night Live'ın bir bölümünde sunucu ve müzik konuğuydu ve Mayıs 2018'de Pete ile ilişkisi başlamıştı. Pete Haziran 2018'de nişanlandıklarını duyurmuş, ancak ikili Ekim 2018'de ilişkilerini sonlandırmıştı.

LİSTESİ KABARIK

Pete ayrıca komedyen Carly Aquilino; Larry David'in kızı Cazzie David; aktris Kate Beckinsale, Margaret Qualley, Kaia Gerber, Phoebe Dynevor ve Emily Ratajkowski ile de ilişki yaşadı. Ünlü ismin son sevgilisi ise Chase Sui Wonders.

Yaş farkları çok konuşuldu! İşte kendilerinden büyük kadınlarla aşk yaşayan Hollywood yıldızları

Ezgi Mola: Her yaşın ayrı bir güzelliği var

31 Mart 2023 at 12:12

Sevgilisi Mustafa Aksakallı ve arkadaşları ile yaş gününü kutlayan Ezgi Mola, "Hepimiz için sağlık ve huzur diliyorum. Birbirimize iyi geldiğimiz bir yıl olsun istiyorum. Zaman Covid-19'dan sonra hızlı geçmeye başladı. Arkadaşlarım geldi, 'hadi yemek yiyelim' dedik, kimsenin birbirini gördüğü de yoktu. İyi geldi hepimize. Bir yandan da buruk geçiriyorum doğum günümü mâlum deprem sebebiyle. 30 yaşım da çok güzeldi. Şimdi 40 oldu bu da güzel olur herhalde. Her yaşın ayrı bir güzelliği var sanırım" dedi.

TEKTAŞ DİKKAT ÇEKTİ

Öte yandan ünlü oyuncunun parmağındaki tektaş yüzük dikkatlerden kaçmadı. Ezgi Mola, merak konusu olan tektaş için "Eski bu ya. Vardı zaten" diyerek güldü.

Ezgi Mola'yı taciz etmekle suçlanan sanık: Amacım tanışıp samimi bir arkadaşlık kurmaktı, Ezgi Mola'nın depremzede Zeus'u!

Muazzez Ersoy'un çocukları depreme Adana'da yakalandı

31 Mart 2023 at 11:51

Muazzez Ersoy, torunu Emir ile birlikte önceki gün Akmerkez'de görüntülendi. Bodrum’daki yazlıklarına ev eşyası bakmaya geldiğini söyleyen Muazzez Ersoy, ayaküstü muhabirlerin sorularını yanıtladı.

"ÇOCUKLARIM ADANA'DAYDI"

Deprem felaketinin etkisinden hala kurtulamadığını ifade eden Muazzez Ersoy, “Yaşadığımız felaketi hala unutamadık. İçimizde sızısı var. Kendimizce o bölgelere bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. Benim çocuklarım da Adana’daydı. Orada depremi yaşadılar. Şimdi onlar burada. Anne biraz sıkıntılı. O psikolojiden kurtulmaya çalışıyor. Şu an psikiyatriden destek alıyor. Çok büyük bir olay yaşadılar. O bölge iki büyük felaket yaşadı. Şimdi burada beraberiz. Devletimizin sayesinde her şey yoluna girecek. Tabii 11 il ve ilçeleri etkilendi. Bu da biraz zaman alacak..Hep birlikte el ele vererek yaraları saracağız” diye konuştu.

"SAATİ LEYLEKLER GETİRDİ"

Muazzez Ersoy’un geçtiğimiz yaz taktığı ünlü bir markaya ait 180 bin lira değerindeki saat çok konuşulmuştu. Ersoy, saatin hatırlatılıp “Kimin hediyesiydi?” sorulması üzerine “Leylekler getirdi. Tanıdık leylek bunlar” açıklamasında bulundu.

Muazzez Ersoy yıllara meydan okuyor

"HER GÜN GERDİRİYORUM"

Yaşlılığa meydan okuyan Muazzez Ersoy, muhabirlerin “Estetik var mı?” sorusuna “Her gün gerdiriyorum” diyerek, esprili bir dille karşılık verdi. Estetiğe karşı olmadığını söyleyen Ersoy, “İnsanlar kendini iyi hissedecekse neden olmasın? Ama gerekliyse olmalı. Sürekli kendinle oynamak doğallığı bozabilir” dedi.

SELAMİ ŞAHİN YANITI

Muazzez Ersoy, müzisyen dostu Selami Şahin'in infial yaratan görüntüleri hakkında konuştu. Selami Şahin’in Etiler’de yoldan geçen hayranlarını, çeşitli nedenlerle ofisine davet ettiği ve kadınların bu durumdan rahatsız olduğu iddia edilmişti.

"ŞAKA YAPMIŞTIR DİYE DÜŞÜNDÜM"

Muazzez Ersoy, o görüntülerin hatırlatılması üzerine şöyle konuştu:

Alıntı Metni
Muazzez Ersoy: O yorumu herkes için yaptım!

Babasının Melisa Döngel yorumu çok konuşulmuştu! Sefo'dan açıklama geldi

31 Mart 2023 at 11:31

Oyuncu Melisa Döngel’le yeni bir aşka yelken açan şarkıcı Sefo, Bebek'te bulunan bir kaş tasarım merkezinden çıkarken objektiflere takıldı. Sevgilisiyle beraber geldiği merkezden gazetecilerin olduğunu öğrenince tek başına çıkan Sefo, ayaküstü kendisine yöneltilen soruları yanıtladı.

"ALIŞKIN DEĞİLİM"

Kameralara alışmaya çalıştığını söyleyen şarkıcı, "Çözemiyorum bu durumu bence. Sorulardan ürkmüyorum, alışkın değilim" şeklinde konuştu.

"Geziyorum, çalışıyorum, şarkı yapıyorum" diyen Sefo, "Bir tane daha şarkı hazırladım, geçtiğimiz günlerde çıkardım bir tane daha. 1 ay içerisinde bir şarkı daha çıkarmayı düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

'Aşk' iddiasıyla gündeme gelen Melisa Döngel'e Sefo sorusu!

"ŞARKILARIMI EVDE TEK BAŞIMA YAZIYORUM"

Rapçilerin çok şarkı ürettiği hatırlatılan ünlü isim, "Evet, üretkeniz. Ben şarkılarımı evde tek başıma oturup yazıyorum. İlham aldığım bir şey yok. Kendi yaşadıklarımdan, gördüklerimden, gözlemlediklerinden alıyorum" dedi.

MELİSA SORUSUNA CEVAP YOK!

"Melisa Döngel ile olan birliktelik nasıl gidiyor?" sorusuna cevap vermekten kaçınan Sefo, "Bu konularla alakalı açıklama yapmak istemiyorum" diye konuştu.

Sefo: Oynayacak olsam burada oynarım!

"O YORUMU KİM YAPTI BİLMİYORUM"

Şarkıcının babası Hasan Fehmi Sağır, geçtiğimiz günlerde Melisa Döngel'i paylaşan bir sosyal medya sayfasının altına yazdığı "Bunu mu buldun, kız kıtlığımı vardı?" yorumuyla herkesi şaşırtmıştı. Rapçinin babasının, sevgilisi ile alakalı bu yorumu sorulan Sefo; şu yanıtı verdi:

Alıntı Metni

SEVGİLİSİ BIRAKIP GİTTİ

Sevgilisini kaş merkezinde bırakan Sefo'nun, yarım saat sonra dönüp Melisa Döngel'i mekandan aldığı öğrenildi.

Sefo, İskenderun'da! Depremzede çocukların isteğini geri çevirmedi

Sergen Deveci: İmparator yaptı, ben de yaparım!

31 Mart 2023 at 11:01

Amasya'da turneden dönerken tiyatro ekibini taşıyan minibüsün TIR'a çarpması sonucu 3 arkadaşının öldüğü kazada boynu kırılan ve omurilik yaralanması nedeniyle felç kalma riski yaşayan 32 yaşındaki tiyatrocu Sergen Deveci mucizeyi başarmıştı.

32 yaşındaki tiyatrocu, 44 gün sonra tedavi gördüğü Kocaeli Romatem Fizik ve Rehabilitasyon Hastanesi'nden yürüyerek çıkmıştı.

UMUDUNU HİÇ KAYBETMEDİ

Doktorların "Bir yıldan önce ayağa kalkamayabilir" dediği oyuncu, kendi doktorunu dansa kaldıracak kadar iyileşme gösterdi. Robotik rehabilitasyon ile yoğun fizyoterapi seansları sayesinde, umudunu hiç kaybetmedi.

"KEYİF ALDIĞI İŞİ YAPARAK İYİLEŞTİ"

Deveci, önceki akşam Beşiktaş'ta beş ay aradan sonra ilk kez gösteri düzenledi. Sahne öncesinde gazetecilerin sorularına yanıt veren Deveci, yaşadığı tedavi süreci hakkında, "Daha önce bunu sevgili İmparator İbrahim Tatlıses yaptı. Sahnelere çıktı ve keyif aldığı işi yaparak iyileşti. Ben neden yapamayayım diye düşündüm. Çok heyecanlıyım ama deneyeceğim şansımı. Daha uzun bir süreç olacak diye düşünüyordum ama olmadı iyi ki de olmadı. Bir şeylerin hızlı olması tetikliyor heyecanımı" dedi.

"Zor kısmı geçti ancak çok zordu" diyen oyuncu sözlerine şöyle devam etti:

Alıntı Metni
Sergen Deveci son halini paylaştı

"BAŞIMA GELEN OLAYLA İLGİLİ ŞAKA YAPMAK İSTERİM"

Sahne ile ilgili de soruları yanıtlayan Deveci, "Açık konuşmak gerekirse, bir şey geldi başıma. Bir süreçten geçtim ve tabii ki bununla ilgili söyleyecek birkaç bir şeyim olmalı bence. Başıma bir şey geldi ve bununla ilgili biraz şaka yapmak isterim yani. Amacım kimseyi kırmak, kimseyi rezil etmek veya yaşanılan bu süreci tiye almak değil. Bu da benim bir organım gibi. İyi şakalarım var" diyerek güldü.

Sergen Deveci'nin keyfi yerinde ve heyecanlı oluşu kendisini izlemeye gelenlere de mutluluk verdi. Oyuncuyu izlemeye yakın arkadaşı Atakan Çelik de geldi.

Kazada ölümden dönen Melis İşiten tepkiler sonrası paylaştı! Kolundaki detay dikkat çekti

Mehmet Ali Erbil: Uzun zamandır kamera karşısına çıkmadım, vicdanım el vermedi

31 Mart 2023 at 10:50

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, önceki gün Etiler'de yer alan ünlü bir dönercide iftar yemeği yedi. Basın mensuplarının sorularını yanıtlamayı da ihmal etmeyen Erbil, tüm Türkiye'yi yasa boğan deprem felaketiyle ilgili konuştu.

"HİÇBİR ZAMAN SEVGİSİZ BIRAKMADIK"

Erbil, "Ben uzun zamandır kameraların karşısına çıkmadım. Ülkemizin yaşadığı bu deprem sonucunda vicdanım el vermiyordu. Ama hiçbir zaman onları sevgisiz bırakmadık" ifadelerini kullandı.

"ÇOK BÜYÜK BİR DEVLETİZ"

"Ben depremin üçüncü gününden itibaren binlerce battaniye ve çarşaf yolladım" diyen ünlü isim, sözlerine şöyle devam etti:

Alıntı Metni
'Taciz' iddiasıyla yargılanan Mehmet Ali Erbil'e hapis cezası!

"BASİT DEĞİL BUNLAR"

Geçtiğimiz yıllarda Ramazan aylarında iftar saatlerinde hep programı olduğunu söyleyen Mali, "Benim için çok değerli o zamanki anılar. Bizim programımızda olup bir çok yeni tanınan isimlerden şimdilerde çok ünlü olanların; programımızdan geçmişliği vardır. Basit değil bunlar" diye konuştu.

"SELAMİ ŞAHİN, ETİLER'İN MUHTARIDIR"

Geçtiğimiz gün sosyal medyada çıkan Selami Şahin'in videosunu da yorumlayan Erbil, "Ay utandım. Şaka yapmıştır ya. Çok güzel ve şakacı bir insandır. Muhakkak yapmıştır. Etiler'in muhtarıdır o" diyerek kahkaha attı.

Mehmet Ali Erbil, Çağla Şıkel'den özür diledi!

NE OLMUŞTU?

'Alışmak Sevmekten Zor', 'Gitme Sana Muhtacım', 'Seni Sevmediğim Yalan', 'Tapılacak Kadınsın' ve 'Seninle Başım Dertte' gibi unutulmaz aşk şarkılarına imza atan Selami Şahin hakkında, 'yoldan geçen kadınları ofisine davet ediyor' iddiası ortaya atılmış ve ünlü ismin Etiler'deki görüntüleri yayınlanmıştı.

Evli ve üç çocuk babası usta sanatçının, menajerlik ajansı aracılığıyla yaptığı ve sosyal medya hesabından da yayınladığı açıklamada, "Selami Şahin hakkında basına ve kamuoyuna yansıyan haberlerle ilgili, sanatçının ailesi ve ekibi olarak derinden üzüldüğümüzü bildirmek isteriz. Hayranları ile tokalaşması ve bu görüntülerin medyaya kendisini yıpratacak şekilde servis edilmesi üzerine tarafımızca bir açıklama zorunluluğu doğmuştur. Selami Şahin, yıllardır bahsi geçen bölgede iş ve sosyal yaşamını sürdürmektedir. Kendisinin hayranlarıyla yarattığı sıcak ve samimi diyaloglar yanlış yorumlamaya sebebiyet vermiştir. Bu konuda yapılan haberler gerçeği yansıtmamaktadır" ifadeleri yer almıştı.

'Yoldan geçen kadınları ofisine davet ediyor' iddiası! 'Selami'ye sahip çıkalım'

'Beş kişi bir kişiye saldırmak ayıptır! Çekin yüzlerini'

31 Mart 2023 at 10:31

Oyuncu ve sunucu Okan Karacan, 2014'te dünyaevine girdiği eşi Zeynep Kadıoğlu'ndan geçtiğimiz ocak ayında ani bir kararla boşandı. Geçtiğimiz gün eski eliyle birlikte kurduğu yapım şirketine polislerle birlikte giden Karacan ve şirket çalışanları arasında arbede çıktı.

"ALACAKLARIMI VERMİYORLAR"

'2. Sayfa' programının haberine göre; Karacan, "Alacaklarımı bir senedir vermiyorlar. Telefonlarımı engellediler, bana yabancı madde kullanıyorsun diyerek şantaj yapıyorlar. Ben şeker hastası bir insanım, alkol almıyorum, yabancı madde kullanmıyorum" dedi.

Şirkete girmeye çalışan Okan Karacan, personellerle arbede yaşayınca polisler araya girdi. Karacan'ı aracına bindirerek karakolu gitmesi gerektiğini söyleyen güvenlik güçleri, "Gerekeni yapacağız" dedi.

Okan Karacan'ın acı günü! Kayınpederi Hasan Kadıoğlu hayatını kaybetti

"BEŞ KİŞİ ÜZERİME SALDIRDI"

Okan Karacan, son olarak geçtiğimiz gün akşam saatlerinde Levent’te karakol çıkışı görüntülendi. Kendisini görüntüleyen basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Karacan, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

"DARP RAPORU ALMAMI İSTEDİLER"

"Ben onlardan şikayetçi oldum, onlar gelmediler ama ifadeye" diyen ünlü isim, "Beş kişi bir kişiye saldırmak ayıptır. Darp ettiler beni. Memur arkadaşlara ifademi verdim. Benden darp raporu da almamı istediler. Onları da halledeceğim" şeklinde konuştu.

Sağlığına kavuşan Okan Karacan ilk kez görüntülendi

Oyuncu, ardından darp edildiği yapım şirketine gitti. Karacan, yapım şirketi önünde kendisini darp eden kişiler ile de yüzleşti ve; “Çekin arkadaşları da. Beni darp edenler onlar. Korkmayın çekin yüzlerini” dedi.

"KORMAYIN, ÇEKİN!"

Darp ettiği kişiler ise “Bizi sakın çekmeyin. Biz olayda yokuz. Çekmeyin” diyerek bağırdılar.

Bunun üzerine Okan Karacan, “Korkmayın çekin. Bakın ışıkları kapatıp gitmiş diğerleri. Normalde ifade vermeye gitmeleri lazımdı. Çekin beni darp edenleri” dedikten sonra evinin yolunu tuttu.

Okan Karacan hastaneden video paylaştı

Yıldız De Bana başlıyor! Canlı olarak ekrana gelecek...

31 Mart 2023 at 14:12

Ünlü oyuncular Hülya Avşar, Büşra Pekin ve Zafer Algöz’ün jüri koltuğunda oturduğu, sunuculuğunu Deniz Tansel Öngel’in yaptığı Yıldız De Bana’da, 9 kadın ve 9 erkek olmak üzere toplam 18 yarışmacı yer alacak.

"BİNLERCE GENCİN GELECEĞİNİ BELİRLEYECEK"

Yıldız De Bana ile ekrana dönecek olan sevilen sanatçı Hülya Avşar, "Başvurular çok yoğun. Heyecanlıyım, mutluyum. İçinde her türlü duyguyu barındıran ama özünde yüzümüzü güldüren eğiten ve sonunda emeklerin karşılığı olan muhteşem bir program. Binlerce gencin geleceğini belirleyeceğine inanıyorum” dedi.

"ÇOK EĞLENECEĞİZ"

Jüri üyelerinden Büşra Pekin ise "Bu program için çok heyecanlıyım. Sektöre yeni ve yetenekli isimler kazandırmayı amaç edinmiş bir program. Amaca doğru ilerlerken çok eğleneceğiz. Gençler için önemli bir fırsat. Kanal D ekranında yeteneklerini gösterecekler ve umarım jüri olarak biz de seyirci de izlemeye doyamayacağız" açıklamasını yaptı.

"GERÇEK BİR FIRSAT"

Göz dolduran jürisi ile olduğu kadar yeni yetenekleriyle de çok konuşulacak programın yaratıcı yönetmenliğini Hamdi Alkan üstleniyor. Yıldız De Bana’yı gerçek bir fırsat olarak nitelendiren Alkan, "Bu yarışma yeni yüzler, yeni yetenekler anlamında gerçek bir fırsat. Yıldız adaylarımız canlı yayında performanslarını sergileyecek. Bu çok cesurca ve heyecan verici" şeklinde konuştu.

"YARIŞMAYA İLGİ ÇOK İYİYDİ"

Yıldız De Bana’nın gençler için çok iyi bir fırsat olmasının yanı sıra çok da eğlenceli bir program olduğuna değinen Deniz Tansel Öngel: “Kendisini televizyon ekranlarında göstermek isteyen genç yetenekler için bu yarışmanın önemli bir fırsat olduğunu düşünüyorum. Çünkü çok kıymetli jüri üyeleri, çok iyi oyuncu koçları ile birlikteyiz. Hamdi Alkan genel sanat yönetmenimiz. Hülya Avşar, Zafer Algöz, Büşra Pekin’in dışında çok iyi oyuncu hocalarıyla birlikte Kanal D’nin çatısı altında olmak önemli bir fırsat. Şimdiden herkese keyifli seyirler diliyorum. Yarışmaya ilgi çok iyiydi. Ancak yaşadığımız deprem felaketinden dolayı 81 ilimizi kapsayan bir seçme yapamadık. Bu vesileyle de halkımıza tekrar geçmiş olsun diliyoruz. Seçmelerimize binlerce aday katıldı ve bu kişiler arasından 9 kadın ve 9 erkek yani 18 yıldız adayımız seçildi" ifadelerini kullandı.

Ekran başındaki seyircilere eğlenceli vakit geçirtecek, Pastel Yapım imzalı Yıldız De Bana yarışması, 31 Mart Cuma günü saat 20.00’de canlı yayınla Kanal D’de.

Coşkun Sabah'tan Selam Şahin hakkında yapılan yorumlara yanıt

31 Mart 2023 at 10:17

'Alışmak Sevmekten Zor', 'Gitme Sana Muhtacım', 'Seni Sevmediğim Yalan', 'Tapılacak Kadınsın' ve 'Seninle Başım Dertte' gibi unutulmaz aşk şarkılarına imza atan Selami Şahin, geçtiğimiz günlerde hakkında çıkan bir haber ve Etiler'deki görüntüler sonrası sessizliğini bozmuştu.

"SICAK VE SAMİMİ DİYALOG YANLIŞ YORUMLANDI"

Evli ve üç çocuk babası usta sanatçının, menajerlik ajansı aracılığıyla yaptığı ve sosyal medya hesabından da yayınladığı açıklamada şu ifadeler kullanılmıştı:
"Selami Şahin hakkında basına ve kamuoyuna yansıyan haberlerle ilgili, sanatçının ailesi ve ekibi olarak derinden üzüldüğümüzü bildirmek isteriz. Selami Şahin, bu ülke müziğinin en önemli kilometre taşlarından biridir. Yarım asrı aşan sanat hayatı boyunca şarkılarını halkın ortak duygu ve düşüncelerine göre bestelemiş ve sevenleri ile samimi bir yaşam sürdürmeyi tercih etmiştir. Hayranları ile tokalaşması ve bu görüntülerin medyaya kendisini yıpratacak şekilde servis edilmesi üzerine tarafımızca bir açıklama zorunluluğu doğmuştur."

Alıntı Metni

"BENDE HABER YOK"

Usta sanatçının yakın arkadaşı Coşkun Sabah, geçtiğimiz akşam Akmerkez’de objektiflere yansıdı. Basın mensuplarının çekim yaptığını fark eden 70 yaşındaki müzisyen, “Bende hiç haber yok, haber yok” diye esprili şekilde bağırdı.

"HAKSIZLIK YAPMASINLAR"

Coşkun Sabah, muhabirlerin “Selami Şahin ile yakın arkadaşsınız. Geçtiğimiz günlerde hakkında haberler çıktı. Bununla ilgili neler söylemek istersiniz?” sorusuna şu cevabı verdi:

Alıntı Metni

"SELAMİ DE ÜZÜLÜYOR BU HABERLERE"

“Kendisiyle konuşma fırsatınız oldu mu? Neler söyledi bu haberler hakkında?” sorusu üzerine ise sanatçı, "Kendisine 'Geçmiş olsun' dedim, o da üzülüyor tabii ki bu haberlerin çıkmasına" ifadelerini kullandı.

Yaşadığı büyük kazayı anlattı: Kolumu keseceklerdi, 'Şarkılar Bizi Söyler’de Selami Şahin'in duygusal anları!
Dün — 30 Mart 2023Milliyet

Mehmet Ali Erbil'in oğlu Ali Sadi artık delikanlı

30 Mart 2023 at 20:37

Mehmet Ali Erbil ve Tuğba Coşkun, 2005 yılında nikâh masasına oturup, 2011'de ayrılmıştı. İkilinin oğulları Ali Sadi'nin son hali dikkat çekti. Şeyda Coşkun, yeğeni Ali Sadi ile fotoğrafına Instagram hesabında yer verdi.

"İLK TARİFSİZ SEVGİM"

Şeyda Coşkun, "Delikanlım, sen bu üç kadının (Şeyda, Tuğba, Aysel Coşkun) hayatına ışık oldun. Fark ettim ki hiç resmimiz yokmuş. İlk tarifsiz sevgim" notunu düştü.

"HAYATIMIN ANLAMI"

Ali Sadi'nin annesi Tuğba Coşkun da kardeşinin paylaştığı fotoğrafa, "Birlikte büyüdük, birlikte büyüttük. Hayatımın anlamı, ruhum, oğlum" yorumunu yazdı.

Mehmet Ali Erbil, Çağla Şıkel'den özür diledi!, 'Taciz' iddiasıyla yargılanan Mehmet Ali Erbil'e hapis cezası!Pınar Altuğ kardeşi ve babasının doğum gününü çocukluk karesi ile kutladı

30 Mart 2023 at 19:28

Fenomen dizi 'Çocuklar Duymasın'ın Meltem'i olarak hafızalarda yer eden Pınar Altuğ, 1.6 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yaptığı paylaşımla herkesi duygulandırdı.

Babası Niyazi Üçer Altuğ'u henüz 16 yaşındayken kaybeden 48 yaşındaki oyuncunun, babası ve kardeşinin doğum gününü kutladığı çocukluk karesi dikkat çekti.

"MEKANI CENNET OLSUN TÜM KAYBETTİKLERİMİZİN"

Eski manken Demet Şener, Pınar Altuğ'un paylaşımına, "Mekanı cennet olsun tüm kaybettiklerimizin" yorumunu yazdı.

Pınar Altuğ hesabını çalanlara ateş püskürdü!, Pınar Altuğ, Çocuklar Duymasın'dan deprem sahnesini paylaştı

'Yasa dışı kalça enjeksiyonu yüzünden neredeyse ölüyordum!'

30 Mart 2023 at 18:46

Reality şov yıldızı Blac Chyna, kalçasında yasa dışı silikonla 15 yıl geçirdikten sonra hayatta olduğu için kendini şanslı hissettiğini açıkladı. 'Access Hollywood'a konuşan ünlü isim, söz konusu enjeksiyonları 19 yaşındayken yaptırdığını söyledi.

"BU İŞİ YAPAN SIRADAN BİR İNSAN"

Silikonlarını yapan kişiden baseden 34 yaşındaki Chyna, "Bu işi yapan sıradan bir insan. Kullandıkları madde her neyse onu size enjekte ediyorlar. Ama sizi, 'Hey, bu madde yüzünden muhtemelen ölebilirsin' diye uyarmıyorlar" şeklinde konuştu.

KORKUNÇ KOMPLİKASYONLAR YAŞADI

Gerçek adı Angela White olan ve eski sevgilisi Rob Kardashian ile birlikte kamera karşısına geçtiği 'Rob&Chyna' adlı reality şovla tanınan ünlü isim, korkunç komplikasyonlar yaşadığını söyledi.

Kylie Jenner: Blac Chyna eski sevgilime saldırdı!

SİLİKONLARI VÜCUDUNDAN ÇIKARTTIRDI

Kalçalarının iltihaplanmasıyla zor günler geçiren Blac Chyna, yaşadıklarının ardından bugüne kadar yaptırdığı bütün enjeksiyonları, silikon ve protezleri olabildiğince vücudundan çıkarttığını da dile getirdi.

DOKTORU AÇIKLAMA YAPTI

Blac'in estetik cerrahı Dr. David Matlock, Access'e yaptığı açıklamada silikonları reality şov yıldızının kalçasından çıkarmak için sekiz saat harcadığını ve ünlü ismin daha ciddi yan etkilere maruz kalmadığı için şanslı olduğunu belirtti.

Mahkemede Kardashian ailesine büyük şok!

"GÜZELLİK GÖRÜYORUM"

Silikonun çıkarılmasından sonra 10 kilodan fazla kilo verdiğini ve hemen yeni bir insan gibi hissettiğini söyleyen Blac Chyna, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

BEŞ KERE GÖĞÜS BÜYÜTME AMELİYATI OLDU

Rapçi Tyga'dan 10 yaşında bir oğlu ve Rob Kardashian'dan 6 yaşında bir kızı olan Blac Chyna; şimdiye kadar beş kere göğüs büyütme ameliyatı yaptırdı, üç kez vücudundan yağ aldırdı ve birçok kez yüzüne dolgu yaptırdı.

Blac Chyna erkek arkadaşına ayağını öptürdü

Gözünü 'Antidepresan'a diken Nihat Doğan: Mabel Matiz'e 100 bin dolar veririm!

30 Mart 2023 at 18:13

Nihat Doğan, geçtiğimiz ay konuk olduğu canlı yayında, Mabel Matiz ve Mert Demir'in fenomen şarkısı Antidepresan'ı kendine has yorumuyla seslendirmişti. Ünlü türkücünün şarkıyı söyleme tarzı sosyal medyada kısa sürede gündem olmuştu. Ünlü isimlerden taklitler ve Doğan'ı tiye alan videolar gelmişti.

"ŞARKINI HAKKINI VERDİK, İNSANLARI DEPRESYONA SOKTUK"

"Depresyon şarkısı böyle okunur" şeklinde iddialı bir çıkış yapan Doğan, "Ya gel beraber düet yapalım yoksa ver bana. Bak ben tertemiz kılçıksız fileto yapmışım zaten. Ben bu yolu yürürüm. Spontane gelişti, programın sunucuları 'Nihat bu şarkıyı okur musun?' dediler. Eve döndüm, bir geldim Twitter’da TT (trend topic) olmuşum. Bu aslında benim yapmış olduğum yorumun, tarzının da ne kadar sevildiğini gösteriyor. Kardeşim depresyon şarkısı böyle okunur aslında. O mutlu bir şekilde söylüyor şarkıyı. Biz şarkının tam hakkını vermek suretiyle insanları depresyona soktuk. Millet artık bu şarkıyı Nihat Doğan’dan duymak istiyor. Sevgili Matiz senden rica ediyorum milletin sözlerine kulak ver. Şarkıyı da Nihat Doğan’a ver kardeşim” açıklamasını yapmıştı.

NİHAT DOĞAN'IN ÇAĞRISINI UMURSAMADI!

Cihangir'de bir mekanda arkadaşıyla sohbet eden Mabel Matiz ise Nihat Doğan'ın gündem olan sözleri hakkında, "Şu anda bunları konuşmak istemiyorum" karşılığını vermişti. 31 yaşındaki şarkıcının, meslektaşının söylediklerini umursamadan yürümeye devam etmesi dikkat çekmişti.

"HALK NİHAT DOĞAN DEMİŞ!"

Son olarak YouTube'da yayınlanan 'Konuşa Konuşa' programına telefonla bağlanan Nihat Doğan, bir kez daha Mabel Matiz'e seslendi.

Alıntı Metni

"ŞARKI İÇİN 100 BİN DOLAR VERİRİM"

"Mabel Matiz, Antidepresan'ı söylemen için 100 bin dolar istese?" sorusuna ise Nihat Doğan, "Veririm. Siz de çıtayı baya yükselttiniz. Çocuk daha yeni doğdu. Önce bir gelgit yaşadım, sonra kendime geldim" cevabını verdi.

Alişan ile neden küstü? Nihat Doğan canlı yayında açıkladı, Onur Büyüktopçu'dan 'Antidepresan' cevabı!

Lana Del Rey ve Evan Winiker evleniyor

30 Mart 2023 at 18:47

ABD'li şarkıcı Lana Del Rey evlilik yolunda ilk adımı attı. Rey'in, Evan Winiker ile nişanlandığı ortaya çıktı. Rey'in, 40 yaşındaki müzisyen Evan Winiker ile ilişkiye birkaç ay önce başladığı tahmin ediliyor.

ABD basınında yer alan habere göre; Çiftin nişanlandığını destekleyen şey ise Lana Del Rey’in 1 Mart’ta gerçekleşen Billboard Women in Music Awards’a katılırken elmas yüzük takması oldu.

Lana Del Rey, son olarak 2014 yılında Nightmare Boy sahne adıyla anılan İskoç müzisyen Barrie-James O’Neill ile ilişkisini bitirdiğini açıklamıştı.

Lana Del Rey 36 yaşına Barbie pastayla girdi

"VASİYETİM, DÖVMESİNDE YAZIYOR"

Öte yandan pop dünyasının son yıllardaki önemli isimlerinden olan Lana Del Rey, geçtiğimiz sene vefat ettikten sonra şarkılarının yayınlanmasını yasakladığını duyurmuştu. Lana Del Rey, açıklamayı müzisyen arkadaşı Anderson Paak'in konuyla ilgili yaptırdığı dövmesini paylaşarak yapmıştı.

Anderson Paak, koluna; "Ben öldüğüm zaman, lütfen ölümümden sonra adımın geçtiği albüm veya şarkı yayımlamayın. Onlar sadece demo ve insanların dinlemesi için yapılmadı" sözlerini yazdırmıştı. Dünyaca ünlü şarkıcı Del Rey de sosyal medya hesabından bu dövmenin fotoğrafını paylaşıp, gönderisinde, "Benim vasiyetim de Anderson Paak'in dövmesinde yazıyor" ifadelerini kullanmıştı.

Lana Del Rey'in bilgisayarı çalındı! 'Neyin sızdırılacağı konusunda endişeliyim'

'Melodi aşırdığı' iddiasıyla yargılanan Soner Sarıkabadayı: Uzlaşma bedelini reddettim!

30 Mart 2023 at 15:36

Müzisyen Serdar Kapan'ın 'Denge Şeve' adlı şarkısındaki nakarat kısmındaki melodiyi aşırarak (intihal) 'Tarifi Zor' isimli eserinde kullandığı iddiasıyla 'manevi, mali veya bağlantılı hakları ihlal etme' suçundan 1 yıldan 5 yıla kadar hapis cezası talep edilen şarkıcı ve şarkı yazarı Soner Sarıkabadayı'nın yargılanmasına devam edildi. İstanbul Fikri ve Sınai Haklar Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmada, Soner Sarıkabadayı’nın avukatları Burcak Sercan Sarıkaya, Onur Şahin ve müşteki avukatı hazır bulundu.

"ÜZERİME ATILAN BU LEKENİN İSPAT EDİLMESİNİ İSTİYORUM"

Duruşmada savunma yapan şarkıcı Soner Sarıkabadayı, "Ben 35 yıldır şarkı yazıyorum. Hayatımı bu alandan kazanıyorum, burada süreci yaşamadan evvel uzlaşma görüşmeleri oldu ve ben özellikle bu davanın görülmesini ve araştırılmasını istiyorum. Bu benim için çok önemli ve kıymetlidir. Ben bu süreci uzlaşma bedelini reddederek kendim arzular oldum. 35 yıldır hayatımı bu işle kazanıyorum. Mesleki olarak üzerime atılan bu lekenin ispat edilmesini istiyorum" dedi.

"ÖYLE BİR VİDEO YOK"

Soner Sarıkabadayı, savunmasının devamında, "Evet ben şarkıcıyım, insanlar böyle tanıyor beni ama onun öncesi de var. Benim şarkı yazarı olan daha uzun bir ömrüm var. Bilirkişi, gerçekte bulunmayan Youtube linkini tespit ettiğini söylüyor. Müştekinin iddia ettiği gibi öyle bir video yok. Olmayan linkten tespitler yapılmış, bunu doğru bulmuyorum. Raporda ayrıca şarkıların birbirinden bağımsız olduğunu iddia eden tanımlamalar var. Ben kendime çok güveniyorum ve yapmadığımı biliyorum. Bunların araştırılması benim açımdan da çok iyi. Alnımın akıyla, yeteneğimle bu davadan çıkacağıma inanıyorum. Suçlamaları kabul etmiyorum” ifadelerini kullandı.

Müşteki Serdar Kapan'ın avukatı ise beyanında, eserin aynı şekilde aşırıldığı iddiasında olmadıklarını, orada benzer bir melodinin bulunduğunu ve bunun suç teşkil edip etmediğinin bu kovuşturma konusu da olduğunu söyleyerek, mahkemeden her iki şarkının da mahkemede dinlenmesini talep etti.

Alınan savunma ve beyanların ardından ara kararını açıklayan mahkeme, eksik hususların giderilmesine hükmederek duruşmayı erteledi.

Soner Sarıkabadayı ve Madelein Lopez Camelo'dan bornozlu yeni yıl pozu, Madelein Lopez Camelo: İkinci çocuğa hazırım

Boğaç Aksoy rol gereği eksi 3 derecede suya atladı

30 Mart 2023 at 14:38

Hemen her hafta pek çok aksiyon sahnesine tanıklık ettiğimiz Arka Sokaklar'da ‘Volkan' karakterini canlandıran Boğaç Aksoy, dizinin geçtiğimiz hafta yayınlanan yeni bölümünde sahne gereği ‘-3 derece' soğuk havada denize atladı.

Sosyal medyada da çok konuşulan sahne sonrası yakışıklı oyuncunun soğuk hava nedeniyle uzun süre şok geçirdiği ve teknik ekibin müdahalesi ile kendisine geldiği öğrenildi. (Sözcü)

Kanseri yenen Boğaç Aksoy setlere dönüyor

30 Mart 2023 at 14:37

Boğaç Aksoy; yapımcılığını Erdoğan Bayrak’ın üstlendiği, senaryosunu Coşkun Gündoğdu’nun yazdığı ve yönetmen koltuğunda Taner Bahadır’ın oturduğu 'D.O.Z' isimli sinema filminde başrolü Yağmur Ün ile paylaşacak.

Projeye imza attığı anın fotoğrafını yayınlayan oyuncunun, "Çekimleri nisan ayında Bursa’da başlayacak yeni filmimiz ile setlere dönüyorum. Değerli yapımcımıza, yönetmenimize, senaristimize, oyuncu kadromuza ve tüm set ekibine hayırlı olsun. Sinema projemiz sizlerin de beğenisiyle inşallah seri olarak devam eder, Tüm ekip arkadaşlarıma şimdiden başarılar diliyorum" paylaşımına tebrik mesajları yağdı.

Kansere yakalanan oyuncu Boğaç Aksoy'dan öncesi-sonrası paylaşımı, Boğaç Aksoy rol gereği eksi 3 derecede suya atladı

Berker Güven'den Nihal Yalçın'a: İyi ki doğmuşsun kalbimin gün ışığı

30 Mart 2023 at 14:22

Nihal Yalçın ile Berker Güven'in aşkı Bodrum'da ortaya çıkmıştı. İkili, 2021'in temmuz ayında ilk kez Gümüşlük'te tatil yaparken görülmüştü.

Geçtiğimiz haftalarda sevgilisi ile objektiflere takılan Berker Güven, "Nihal ile çok mutluyum. Bu mutluluğum sete de yansıyınca ortaya güzel bir iş çıkıyor" sözleriyle, başarısını Nihal Yalçın'a bağlamıştı.

"CANIM SEVGİLİM BERKER"

Daha sonra Cihangir'de görüntülenen ve neşeleri bir hayli yerinde olan ikiliden Nihal Yalçın, "Bu kez ben konuşacağım, bana sorun. Her seferinde benim canım sevgilim Berker'e soruyorsunuz, o cevaplıyor. Sorun ben de Berker'i çok seviyorum. Çok yoğun çalışıyor, onu özlüyorum" demişti.

42 YAŞINA GİRDİ

Berker Güven'in kendisi gibi oyuncu sevgilisi Nihal Yalçın 42 yaşına bastı. Uzun süredir birlikte olan çiftten Güven, Yalçın ile pozlarını sosyal medya hesabından paylaştı.

"MELEĞİM, BİRİCİĞİM"

Birlikte çekilen iki kareyi paylaşan Berker Güven, ilk poza "Çok seviyorum" notunu düştü.

Güven, ikinci fotoğrafa ise "Kalbimin gün ışığı, özelim, meleğim, biriciğim. İyi ki doğmuşsun Nino'm. Dilediğin her şey gerçekleşsin güzeller güzeli sevgilim" mesajını yazdı. Nihal Yalçın da aynı kareleri kendi sosyal medya hesabından paylaştı.

Nihal Yalçın ve Berker Güven'in utangaç tavırları dikkat çekti, Nihal Yalçın: Aklım hâlâ başımda!
❌
❌