Normal görünüm

Yeni makaleler mevcut. Sayfayı yenilemek için tıklayın.
Dünden önceki günMilliyet

Sinem Kobal kızı Leyla ile fotoğraflarını paylaştı

29 Şubat 2024 at 17:54

2016 yılında kendisi gibi oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ile dünya evine giren Sinem Kobal, 2020'de ilk kızı Lalin'i, 2022 yılında da Leyla'yı kucağına almıştı.

Güzel oyuncu, 6.1 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından küçük kızı Leyla ile çekilen yeni pozlarını paylaştı.

Kobal'ın kısa sürede 40 bin beğeni alan gönderisine; "Maşallah ne kadar güzelsiniz", "Kenan ağabeyime selamlar" ve "Nazar değmesin" gibi mesajlar yazıldı.

Sinem Kobal'ın ailece gittiği Mauritius tatilinden kareler!

Murat Yıldırım kızı Miray'ın yüzünü ilk kez gösterdi!

29 Şubat 2024 at 17:37

Murat Yıldırım (44), 2016 yılında dünyaevine girdiği Faslı İman Elbani'yle (41) mutlu bir evlilik sürdürüyor. Ünlü çift, Ekim 2022'de dünyaya gelen kızlarının yüzünü sosyal medyada göstermiyordu.

Miray'ın ilk görüntüsünü İman Elbani'nin babası yanlışlıkla paylaşınca, ünlü oyuncudan dikkat çeken bir hamle geldi.

Murat Yıldırım-Iman Elbani çifti kızları için Fas'ta düğün yaptı

"YANLIŞLIKLA PAYLAŞINCA TANSİYONU YÜKSELMİŞ"

Yıldırım, paylaşım yaptığı için sonradan kayınpederini rahatlatmak için kızına meyve yedirdiği anları Instagram hesabından yayınladı.

YORUM VE BEĞENİ YAĞDI

Ünlü oyuncu, binlerce beğeni ve çok sayıda yorum alan videoya, "Kayınpeder yanlışlıkla paylaşınca tansiyonu yükselmiş. Biz de paylaşalım ki tansiyonu düşsün. Miray’dan sevgilerle" mesajını yazdı.

Murat Yıldırım: Bugün Miray’ımız bir yaşına girdi

Yeni albümü için 12 takım elbise denedi!

29 Şubat 2024 at 17:02

Sempatik ve mütevazi tavırlarıyla ilgi odağı olan Bülent Serttaş, "Aşk şarkılarıyla dolu yeni albüm çıkartıyorum. Albüm için 12 farklı takım elbise denemeye geldim. Hepsinin siparişi oluşturuldu, heyecanlıyım" dedi.

Yanına gelen sevenlerini de kırmayıp hepsiyle tek tek hatıra fotoğrafı çektiren 59 yaşındaki şarkıcı, alışveriş turu sonrası aracıyla AVM’den ayrıldı.

Bülent Serttaş: Serdar Ortaç çok zor bir dönemden geçiyor!

Yaşar sahnede duygulandı!

29 Şubat 2024 at 16:18

Bostancı Gösteri Merkezi'nde müzik ziyafeti sunan Yaşar Günaçgün, "Sahnede duygusal anlar yaşandı. Geçen sene bir çocuk korosu benim şarkılarımı söylemişti. Ahmet Turgut'un sesine bayıldım. 'Ahmet'le beraber bir şey yapalım' dedim. Bugün de burada şarkı söyledik, ben gözyaşlarına boğuldum" dedi.

"SESİNDE FARKLI BİR ŞEY VAR"

Ünlü şarkıcı, "Ahmet'e müzik hayatında başarılar diliyorum. Bunca yıl sonra yeni bir nesilin şarkılarımı söylüyor olması beni duygulandırıyor. Bu çocuğun sesinde de farklı bir şey var" ifadelerini kullandı.

Yaşar: Mikrofon askerde de peşimi bırakmamıştı

HABERLER: İklim Tamkan'ın iddiaları sonrasında Fırat Tanış sessizliğini bozdu!

29 Şubat 2024 at 15:13

Oyuncu Fırat Tanış'la ilişkisi biten piyanist İklim Tamkan, sosyal medya hesabından açıklama yapmıştı. Tamkan'ın iddiaları kısa sürede gündem olmuştu.

"TARİFİ VE TAHMİNİ MÜMKÜN OLMAYAN HİSLER"

Alıntı Metni

Fırat Tanış sevgilisiyle ilk kez el ele görüntülendi!

"BU ZİNCİRİN SESSİZ BİR HALKASI OLMAYI REDDEDİYORUM"

İklim Tamkan, "Daima her türlü canlıya sevgi ve saygıyla yaklaşmayı ilke edinmiş biri olarak böylesi bir durumda toplumsal, ahlaki ve vicdani sorumluluk taşıdığımın farkındayım. İnandığım değerler, öz saygım ve öngörülerim bu kişinin bir şiddet faili olduğu bilgisini hemcinslerimle ve kamuoyu ile paylaşma zorunluluğunu doğurdu. Bu şiddet zincirini kırmayı bir sorumluluk olarak görüyorum ve bu zincirin sessiz bir halkası olmayı reddediyorum. Uzaklaştırma kararının, gördüğüm şiddet sonrasında bozulan ruh ve beden sağlığıma tekrar kavuşma sürecinde önemli bir rol oynayacağına inanıyorum" ifadelerini kullanmıştı.

"HİÇ KORKMUYORUM"

Tamkan, "Şahsın beni maruz bırakmış olduğu eylemler kişilik haklarıma açıkça bir saldırıdır ve Türk Ceza Kanunu kapsamında birden fazla suçun konusunu oluşturabilecek niteliktedir. İçinde yaşadığımız toplumun her hücresine nüfuz etmiş erkek egemen zihniyetin davranış kalıplarına ve yargılarına boyun eğmeyi reddediyorum. Yaşadığım bu korkunç sürecin bende yaratmış olduğu tahribatı tümüyle onarabilecek hiçbir merci olduğunu düşünmüyorum. Özetle, bu eylem epeydir gölgede kalmış bir gerçeğin günyüzüne çıkarılmasından ibarettir. Maruz kaldığım psikolojik şiddet, tehdit ve ısrarlı takip sarmalı fail tarafından sonlandırılmadığı takdirde eken biçecektir, eden bulacaktır. Çünkü hiç korkmuyorum" açıklamasını yapmıştı.

"İLAHİ ADALET DUYGUMU TARİF EDEMEM"

Tanış'la ilgili haberi X (Twitter) hesabından yayınlayan Vuslateri de şu ifadeleri kullanmıştı:

Alıntı Metni


"AÇIKLAMA YAPMANIN DOĞRU OLMADIĞINI DÜŞÜNÜYORUM"

Fırat Tanış iddialar sonrası sessizliğini bozdu. Oyuncu "Yıllarca varlığını savunduğum 6284 nolu yasanın gücünün ve toplumun kadının beyanı temelinde örgütlenmesinin gelecek yıllarda kendi kız çocuğum dahil herkesin iyiliğine olduğunun bilincindeyim. Bu nedenle bir açıklama yapmanın doğru olmadığını düşünüyorum" dedi.

Fırat Tanış'tan alkol itirafı!

Hande Ataizi'den 'Taş Kağıt Makas Hayatın Oyunu' açıklaması!

29 Şubat 2024 at 14:50

Nişantaşı'nda basın mensuplarıyla ayaküstü sohbet eden Hande Ataizi, ilk bölümü 28 Şubat Çarşamba akşamı yayınlanan Taş Kağıt Makas Hayatın Oyunu hakkında, "Dizimiz başladı, umarım güzel olur. Ekibimiz çok iyi, harika bir uyumumuz var, nazar değmesin" dedi.

TAŞ KAĞIT MAKAS İLK BÖLÜM...

"CİDDİ BİR HAZIRLIK DÖNEMİ GEÇİRDİM"

Çok severek kabul ettiğim bir iş oldu. Daha önce hiç oynamadığım bir karakter. Ciddi bir hazırlık süreci geçirdim bu rolü oynayabilmek için. Güçlü bir kadını oynuyorum dizide. Özel hayatımda da güçlü olmaya çalışırım. Erkek dünyasında hepimiz bir şekilde gardımızı alarak yaşıyoruz, ister istemez güçlü gözükmek zorundasınız.

"TEPEMİ ATTIRIR"

Hakkaniyetsizliğe tahammül edemediğini söyleyen Hande Ataizi, "Tepemi attırır bu durum. Hakkaniyetsizliğin her türlüsüne karşıyım, tüylerim ürperir" açıklamasını yaptı.

'Taş Kağıt Makas'ta cinayetin gizemi ortaya çıkacak mı?

Taş Kağıt Makas ilk bölümü ile nefes kesti! Büyük gizem...

29 Şubat 2024 at 16:09

Taş Kağıt Makas, birinci bölüm finali ile yürekleri dağladı. Tüm çabalara rağmen babasının suçsuzluğunu kanıtlayamayan Umut, tutuklanmadan hemen önce babası ile karakolda bir araya geldi.

TAŞ KAĞIT MAKAS İLK BÖLÜM...

BÜŞRA KORKMAZ’I GERÇEKTEN RIZA MI ÖLDÜRDÜ?

Alzheimer hastası olan Rıza, oğlu Umut’a bir an "Siz kimsiniz?" dedi. Umut’u babasının katil damgası yemesinden çok onu hatırlamaması yaraladı. Baba oğulun bu duygu yüklü sahneleri izleyicileri göz yaşlarına boğdu.

Dizinin final sahnesinde ise karakoldaki masanın üzerinde babasının dosyası duran Umut, o geceye ait kamera kayıtlarını gördü ve bu dakikalarda hayatını bütünüyle değiştirecek olan Fecir ve Harun ile aynı karede olduğundan habersizdi.

"AVUKAT BEY, BENİM BİR OĞLUM MU VAR"

Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu birinci bölümü ile ekrana geldi. Umut’un babası için verdiği adalet savaşının konu edildiği dizi, Büşra Korkmaz cinayetiyle de merak uyandırdı. Baba ve oğlu Umut’un beş yıl sonra cezaevinde karşı karşıya gelmesi ile açılış yapan Taş Kağıt Makas; Rıza’nın oğlu Umut’u tanımadığı sahneler ile de izleyicinin yüreğine dokundu. Umut, babasına yeni bir delile ulaştığını söyleyerek davayı yeniden açacağını ifade etti. Bu delilin ne olduğu ise merak edilen sorular arasında yer aldı.

O şimdi adaletin Umut'u! Ekin Koç'tan 'Taş Kağıt Makas' açıklaması

OZAN GÜVEN’DEN MUHTEŞEM DÖNÜŞ

Ozan Güven, yıllar sonra Taş Kağıt Makas ile yeniden izleyici karşısına çıktı. Dizide zeki, karizmatik ve cesur bir avukat olan Harun Yakar’a hayat veren oyuncu performansı ile göz doldurdu. Komik ve esprili halleri ile de seyircinin beğenisini kazanan Ozan Güven sosyal medyada da çok konuşulanlar arasına girmeyi başardı. Bazı sosyal medya kullanıcıları ise Ozan Güven’in oyunculuğunu öve öve bitiremedi.

BURAK YÖRÜK’DEN TERS KÖŞE BİR KARAKTER!

Burak Yörük, Taş Kağıt Makas dizisi ile ters köşe bir karaktere imza attı. Bugüne kadar canlandırdığı karakterlerin tam tersine, gerçek bir sosyopata hayat veren Yörük, Fecir karakteri ile izleyiciyi şaşırttı. Fecir’in Büşra Korkmaz cinayetinde rolünün ne olduğu ise gecenin merak edilen soruları arasındaydı.

HİPERTİMEZİ HASTALIĞI TAŞ KAĞIT MAKAS İLE GÜNDEME GELDİ

Taş Kağıt Makas hikayesi ile olduğu kadar Umut karakterinin hipertimezi (sıra dışı hafıza) hastalığı ile de dikkat çekti. Umut’un “Hafızam biraz iyidir.” sözü başlarda seyircinin ilgisini çekmese de yayınlanan otobüs sahnesi aslında olayın bu kadar basit olmadığını ortaya çıkardı. Alev’in telefonunun çalınması başlayan ve karakolda devam eden süreç Umut’un sıra dışı bir hafızaya sahip olduğunu izleyici ile buluşturdu. Umut’un bu üstün hafıza yeteneği hipertimezi hastalığını da gündeme getirdi. Dünyada sadece 20-30 kişi de olan bu hastalık Taş Kağıt Makas sayesinde tekrar gündeme geldi ve hastalıkla ilgili aramaların hız kazandığı dikkat çekti.

OYUNCU KADROSU

Ekin Koç, Serra Arıtürk, Ozan Güven, Hande Ataizi, Burak Yörük, Hüseyin Avni Danyal, Aytaç Uşun, Bülent Seyran, Selim Galip, Anıl Taşezen gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu, yeni bölümleri ile çarşamba akşamları Kanal D’de ekrana gelmeye devam edecek.

Unutamayanların hastalığı: Hipertimezi 'Taş Kağıt Makas' ile gündemde! Yaşadıkları ne varsa beyinlerine kazınıyor

Survivor Sema - Pınar kavgası diskalifiye getirmişti! Survivor Pınar Saka'nın ailesinden yanıt geldi...

29 Şubat 2024 at 14:30
Survivor yarışmacısı Sema Aydemir, yıldızının bir türlü barışmadığı, kendisi gibi eski milli atlet Pınar Saka'ya şiddet uygulayınca All Star'dan diskalifiye edildi. Sosyal medyada kadına şiddet eylemine gülündüğünü belirten Pınar'ın eşi Erhan Seçkin ve kardeşi Hakan Saka, "Sabrımız taştı" diyerek, küfürlü yorumlara isyan etti.

Yasemin Şefkatli ikiz bebeklerini paylaştı!

29 Şubat 2024 at 13:26

İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli'nin ikiz bebekleri İbrahim Ayel ile Sinan Emir, 22 Ocak'ta dünyaya geldi. Kalbinde bir sorunla doğan ve bu nedenle ameliyat olmak zorunda kalan İbrahim Ayel, hastanedeki iyileşme sürecinin ardından anne-babası ve kardeşinin yanına döndü.

Sosyetik güzel Yasemin Şefkatli, 626 bin takipçisi bulunan Instagram sayfasının hikayeler bölümünden ikiz bebeklerinin yan yana yattığı bi kareyi kalp ve nazar boncuğu emojileriyle paylaştı.

Yasemin Şefkatli: Bebeğimin doğduğunda ameliyat olacağını biliyorduk

Kate Middleton ile Prens William ayrılığını bitiren elbise!

29 Şubat 2024 at 13:14

Derleyen: Buse Bulat / Milliyet.com.tr
İngiliz Kraliyet Ailesi'nin en sevilen çiftlerinden Galler Prensi William ile Galler Prensesi Kate Middleton, 2001'de St Andrews Üniversitesi'nde öğrenciyken tanışmıştı. İkilinin arkadaşlığı, Middleton'ın 2002'de okul defilesinde tülden yapılmış elbisesiyle boy göstermesinin ardından romantik bir ilişkiye evirilmişti.

2004'te aşk yaşadıklarını kamuoyuna duyuran ikili, Nisan 2007'de beş yıllık birlikteliğin ardından ayrılmıştı. O dönemde çıkan haberlerde Kate'in ilişkilerini çevreleyen medya ilgisi yüzünden zorlandığı ve 'ayrı kariyerleri' nedeniyle birbirlerinden uzaklaştıkları belirtilmişti.

AYRILIĞA İKİ AY DAYANABİLDİLER

İki aylık ayrılık sürecinden sonra Haziran 2007'de tekrar Kate ile bir araya gelen William, 2010'da sevgilisine evlilik teklifinde bulunmuştu. 2011'de nikah masasına oturan ikili, 2013'te ilk çocukları George Alexander Louis'i kucaklarına almıştı. Ünlü çiftin kızları Charlotte Elizabeth Diana ise 2015'te dünyaya gelmişti. Prens ile Prenses, 2018'de Louis Arthur Charles ismini verdikleri oğullarının doğumuyla üçüncü kez anne-baba olmanın mutluluğunu yaşamıştı.

Kraliyet yazarı Penny Junor, 13 yıldır mutlu evlilikelri devam eden çiftin 2007'deki ayrılıklarını mercek altına alarak, Prens William'ın Kate Middleton'a aşık olduğunu ama 'fazla bağlanmaktan korktuğunu' anlattı. İşte Junor'un, ikilinin ayrılığıyla ilgili aktardığı detaylar...


"KATE GÖZE ÇARPAN BİR KADIN DEĞİLDİ"

Alıntı Metni

"Prens William, kızların ilgisinden hiç hoşlanmıyordu. Ama Kate'i hiç de tehditkâr bulmamıştı; aslında Kate, William'ın ilk yılında karşılaştığı kızlar arasında en az 'saldırgan' olanlardan biriydi. Kate'in öz değerine dair sağlam bir duygusu vardı. Birisi ona Prens'le aşk yaşadığı için çok şanslı olduğunu söylediğinde, hiç tereddüt etmeden şöyle cevap vermişti: Asıl o benimle aşk yaşadığı için çok şanslı!"

"PRENS'İN ARKADAŞLARI, KATE'İ SEVMİYORDU"

Alıntı Metni

"2007'deki iki aylık ayrılıklarında, Prens'i koşarak Kate'e geri getiren şey, kıskançlıktı. Çünkü Kate mutsuz olmasına rağmen evde oturup üzülmemiş, cesur bir şekilde, seksi bir elbise giyerek şehir merkezinde boy göstermişti. William oldukça eski kafalı biriydi ve onun başka bir adamla birlikte olduğu düşüncesine katlanamayacağını fark etti. Ancak buna rağmen William'ın Kate'e evlenme teklif etmesi için üç buçuk yıl daha geçmesi gerekti. Diana'yı tanımadan onunla evlenen babasının aksine, William evliliğin süreceğinden tamamen emin olana kadar bekledi."

40 yıldır Kraliyet Ailesi'ni izliyor! 'Harry her zaman Kate'e biraz aşıktı'
'Birbirlerine yastık fırlatıyorlar! Prenses, kocasını çocuğu gibi idare ediyor'

Ayşegül Aldinç'ten yıllar sonra gelen itiraf: Ne cesaret ama! Sen kimsin yani?

29 Şubat 2024 at 12:50

'Süperstar' lakaplı Ajda Pekkan'a övgüler yağdıran Ayşegül Aldinç, "Neonlar Ajda diye bağırıyordu. Kariyerimde işin içinde Ajda var. Onun şarkılarını çok dinlerdim. Onu taklit ederdim, hâlâ sahnede onun potporisi var repertuarımda. Onun şarkılarını söylerken de onun gibi söylüyorum, sanki onu taklit ediyorum, bu beni çok mutlu ediyor" şeklinde konuştu.

"SEZEN DE AJDA'YI TAKLİT ETTİĞİNİ SÖYLEDİ"

Alıntı Metni

"ATİLLA ÖZDEMİROĞLU İLE YAPTIĞIM ALBÜMÜ ÇÖPE ATTIM'

Ayşegül Aldinç, 2016 yılında kaybettiğimiz besteci ve söz yazarı Atilla Özdemiroğlu ile dikkat çeken bir anısını da anlattı.

Alıntı Metni

Ayşegül Aldinç paylaştı! 'Veresiye hayatlar zamanı çocuğuyum ben'

"HER NESLİN ONA AŞIK OLMASINA ALIŞKIN"

66 yaşındaki şarkıcı, "Erol Evgin'e aşıktım. O alışkın her neslin ona aşık olmasına. O da erkek Ajda Pekkan" diyerek, usta sanatçının müzikal kariyerine ve fiziki duruşuna saygı duruşunda bulundu.

"SEZEN PİŞMAN OLMUŞ"

Sezen Aksu'nun kendisine şarkı verdikten sonra pişman olduğunu itiraf ettiğini de paylaşan Aldinç: "Sezen de Nazan da bana öyle şarkılar verdi ki... Sonradan pişman olmuş, 'Keşke bunu vermeseydim' demiş Sezen. Bana söyledi bunu. O kadar cömert ve gönülleri açık ki" ifadelerini kullandı.

Ayşegül Aldinç: Annem benim her şeyim, onu başka ellere teslim edemem

HABERLER: Serenay Sarıkaya-Mert Demir mal kabul kapısından çıktılar!

29 Şubat 2024 at 11:45

Mert Demir, dün gece Maslak'ta bir mekanda müzikseverlerin karşısına çıktı. 30 yaşındaki müzisyen, sahne öncesi sevgilisi Serenay Sarıkaya'nın sürpriziyle karşılaştı.

Sevgilisinden habersiz kulise gelerek sürpriz yapan oyuncu, sahne sonuna kadar Mert Demir'i dinledi ve şarkılarına da eşlik etti.

Serenay Sarıkaya, Mert Demir'in pozuna kayıtsız kalamadı!

GÖRÜNTÜ VERMEMEK İÇİN TAKTİK YAPTI

Masanın yanında bir de koruma ile oturan Sarıkaya, basın mensuplarının kapıda beklediğini öğrenince, sevgilisiyle beraber mekandan çıkabilmek için büyük çaba sarf etti.

MAL KABUL KAPISINDAN ÇIKTILAR!

Otoparkın mal kabul kapısından Mert Demir ile araca binen Serenay Sarıkaya'nın, kendi aracını ise evine yollaması dikkat çekti.

'ATEŞE DÜŞTÜM' İTİRAFI!

Serenay Sarıkaya, Mert Demir'in 'Ateşe Düştüm' adlı parçasında vokalistlik yaptığı iddialarına, "Vokal yapan benim evet" cevabını vermişti.

'Serenay Sarıkaya çok şanslı bir insan!'

Borcunu ödemek için müstehcen pozlarını sattı! 'Beş dakika içerisinde evimi kurtardım'

29 Şubat 2024 at 11:22

Derleyen: Buse Bulat / Milliyet.com.tr
1999-2007 yılları arasında yayınlanan 'The Sopranos' dizisinde canlandırdığı Adriana La Cerva karakteri ile tanınan ABD'li oyuncu Drea de Matteo, yıllardır büyük maddi sıkıntılar çekiyordu. Aktris, son röportajında müstehcen bir abonelik sitesine katılmadan önce bankada sadece 10 doları olduğunu ve evini kaybetmek üzere olduğunu açıkladı.

Daily Mail'e konuşan ünlü isim, "O site hayatımı kurtardı. Bunu söylediğime inanamıyorum ama bizi gerçekten kurtardı" şeklinde konuştu.

"HANGİ YOLUN BENİ YUKARI ÇIKARACAĞINI BİLMİYORDUM"

52 yaşındaki Matteo, söz konusu platforma katılmasının, koronavirüs aşısı olmayı reddetmesi nedeniyle Hollywood'da iş bulmakta zorlanınca, haciz sürecine giren evini kurtarmak için son çare olduğunu da söyledi.

Ünlü isim, "Beni icraya verdiler ve evimi su bastı, bu yüzden evi hızlı bir şekilde satmaya çalışıyordum. Evime el konulmadan önce satmaya çalışmak istedim. Aynı zamanda annemi de kaybetmiştim. Hangi yolun beni yukarı çıkaracağını bilmiyordum" dedi.

"VAY ANASINI DEDİM!"

Matteo, bazı müstehcen fotoğraflarını sattıktan sonra beş dakika içinde finansal olarak kendini toparlayabildiğini belirtti:

Alıntı Metni

"UMARIM KENDİNİZİ BU DURUMDA BULMAZSINIZ"

Müzisyen eski sevgilisi Shooter Jennings ile ilişkisinden 16 yaşında Alabama Gypsyrose adında bir kızı ve 12 yaşında Waylon adında bir oğlu bulunan oyuncu, bu siteye ilk başta hiç katılmak istemediğini, ancak o zamandan beri fikrini değiştirdiğini itiraf etti.

"Bunu yaptığım için çok tepki aldım, viral oldu ve insanlar çıldırdı" diyen Matteo, "Beni kınamak ve aşağılamak isteyen varsa, buyursun. Umarım kendinizi asla benim iki küçük çocuğa bakmak zorunda kaldığım durumda bulmazsınız" şeklinde konuştu.

"BUNU NEDEN DÜŞÜNMEDİĞİMİ BİLMİYORUM"

Drea, geçtiğimiz Eylül ayında da bu müstehcen sitenin kendisine nasıl dengeli bir yaşam sağladığından bahsetmişti. Fox Digital'e konuşan aktris, "'Tamam, herkes iç çamaşırlarıyla Instagram'da seksi pozlar paylaşıyor ve ben bunu yapmıyorum ama yapabilirim. Ve bunun için para alabilirim' diye düşündüm... Bunu neden daha önce düşünmediğimi bilmiyorum" demiş ve şöyle devam etmişti:

Alıntı Metni

BÖLÜM BAŞINA 500 DOLAR KAZANMIŞ

Matteo, 2021'de verdiği başka bir röportajda ise 'The Sopranos' ilk başladığında bölüm başına sadece 500 dolar kazandığını söylemişti.

Bella Thorne, Coco Austin, Iggy Azalea, Denise Richards ve daha birçok ünlü isim de Drea de Matteo'nun borcunu ödemek için katıldığı sitede müstehcen karelerini ücret karşılığı paylaşıyor.

Bella Thorne bir günde bir milyon dolar kazandı
Margot Robbie'nin ayak fotoğrafına 8 milyonluk teklif!

Ebru Gündeş ile Murat Özdemir'in sürpriz nikahına çocukları da katıldı!

29 Şubat 2024 at 17:34

İlk evliliğini 1990 yılında Hamdi Vardar ile yapan Ebru Gündeş’in bu evliliği çok kısa sürmüş, ikili üç yıl sonra boşanmıştı. 49 yaşındaki sanatçı ikinci evliliğini 2002 yılında Ömer Durak ile yapmış ancak çift bir yıl sonra ayrılık kararı almıştı.

Ebru Gündeş üçüncü evliliğini ise 2010 yılında Reza Zarrab ile yapmış, ikilinin 15 Ekim 2011’de Alara adında bir kız çocukları dünyaya gelmişti. Ebru Gündeş ile Reza Zarrab 2021 yılında olaylı bir şekilde boşanmıştı.

12 YAŞ FARK!

Başından üç evlilik geçen Ebru Gündeş’in, 2023’ün Aralık ayında 37 yaşındaki Murat Özdemir ile yeni bir aşka yelken açtığı iddia edilmişti. Çiftin arasındaki 12 yaş fark ise gündem olmuştu.

Ebru Gündeş çocukluk fotoğrafını paylaştı! 'Yıllandıkça güzelleştiğin doğrudur'

DUBAİ'DE EVLENDİLER

Ebru Gündeş ile yazılım şirketi sahibi Murat Osman Özdemir, 2023'ün son günlerinde başlayan ilişkilerini Dubai'de resmileştirdi. Nikâhı, Türkiye Dubai Başkonsolosu Onur Şaylan kıydı. Ebru Gündeş’in şahidi; Faruk Özbek, Murat Osman Özdemir’in şahidi ise Okan Küfeci oldu.

"HERKESE SONSUZ TEŞEKKÜRLER"

Ebru Gündeş ile Murat Osman Özdemir, nikâhlarının kıyılmasından sonra arkadaşlarıyla birlikte üstü açık otomobille şehir turu attı. Gündeş, duygularını; "Mutluluğumuzu paylaşan herkese sonsuz teşekkürler" diyerek dile getirdi.

İKİ OĞLU VE ALARA DA NİKAHTA!

Nikâh töreni ve konvoyda Murat Özdemir’in ilk evliliğinden iki oğlu ve Ebru Gündeş’in kızı Alara da vardı. Çiftin ve çocuklarının fotoğrafları nikâha giderken “Aramızda Kalmasın” programı tarafından görüntülendi.

Ebru Gündeş, Azeri Kızı Günel'in işlerini mi engelledi? 'Kötü kalplisin'

Ünlü komedyen ve oyuncu Richard Lewis yaşamını yitirdi

29 Şubat 2024 at 10:15

Curb Your Enthusiasm dizisiyle akıllarda yer eden ünlü aktör Richard Lewis 76 yaşında hayatını kaybetti. Komedyenin evinde kalp krizi geçirdiği açıklandı.

"MAHREMİYET İSTİYOR"

Oyuncunun vefatıyla ilgili "Eşi Joyce Lapinsky, tüm destek için herkese teşekkür ediyor ve şu anda mahremiyet istiyor" ifadeleri kullanıldı.

Ünlü oyuncu yeni filmi için tanınmaz hale geldi!

GÖZLERDEN UZAKTA

Geçtiğimiz yıl nisan ayında Parkinson hastalığına yakalanan ve sahnelere veda eden oyuncu, uzun bir süredir gözlerden uzaktı. Aktör, son olarak efsane dizi Curb Your Enthusiasm’in 12. sezonunda kadroya geri dönmüştü.

"HAYATIMI KOMEDİYE ADADIM"

Oyuncu 2021'de diziye dönmesinin ardından "Hayatımı komediye adadım, neşe doluyum" demişti. Oyuncu, "Leaving Las Vegas", "Once Upon a Crime", "Anything But Love", "Blunt Talk" ve "7th Heaven" gibi yapımlarla tanınıyor.

Ünlü oyuncu Om Puri hayatını kaybetti

Haberler.. Nebahat Çehre'den itiraflar! 'Hiçbir erkekle filmde yatağa girmedim'

29 Şubat 2024 at 10:15

Kanal D'nin reyting rekorları kıran efsane dizisi 'Aşk-ı Memnu'da hayat verdiği 'Firdevs Yöreoğlu' rolüyle hafızalara kazınan Nebahat Çehre, 'Aramızda Kalmasın' programından Yelda Kırçuval'a konuştu.

"ÇOK GÜZEL EVLİLİĞİM OLDU"

Yılmaz Güney'le 1967-1968 yılları arasında evli kalan 79 yaşındaki oyuncu, "Hayatınızda neden aşk yok?" sorusuna, "1988’den beri yalnızım. Sebebi yok. Hayatım sevgi üzerine kurulu. Sevmediğim ne işi yapar, ne de birlikteliği yaşarım. Fakat çok güzel evliliğim oldu" yanıtını verdi.

'Beni yakalayamayacaksınız' dedi, bikinili görüntülendi!

"FİLMDE HİÇBİR ERKEKLE YATAĞA GİRMEDİM"

Oyunculukta kuralları olduğunu belirten sanatçı, "Hiçbir erkekle filmde yatağa girmedim çünkü oyuncu olarak istemiyorum. Dizilerde sadece öpüşme sahnesi oldu. Her şeyin bir yakışan yaşı var. Gençler yapsın" şeklinde konuştu.

"ESTETİĞİM YOK"

Yıllara meydan okuyan güzelliği ve kendine has tarzıyla her daim adından söz ettirmeyi başaran Nebahat Çehre, "Estetiğim yok, botoksum var" ifadelerini kullandı.

Nebahat Çehre: Ben hep ev hanımı oldum

Survivor Yiğit Poyraz canlı yayın açtı! Sevgilisi Yasmin Erbil uyuyakaldı

29 Şubat 2024 at 10:38

Survivor All Star 2024 yarışmasında nefes kesen mücadele hız kesmeden devam ediyor. Dokunulmazlık oyunları sonrası yarışmacılar iletişim ödülü oyunu için yarıştılar.

MAVİ TAKIM KAZANDI

Survivor ödül oyununu mavi takım kazandı. Yarışmacılar canlı yayın açmak için çok heyecanlandı. Diskalifiye edilen Sema'nın kardeşi Seda ile vedası duygu dolu anlara neden oldu.

SEMA'NIN VEDASI DUYGULANDIRDI

Birbirlerine içlerini döken kardeşlerin gözyaşları içerisindeki vedası izleyenlere duygu dolu anlar yaşattı.

KONSEYDE DİSKALİFİYE EDİLMİŞTİ

Hatırlanacağı gibi geçtiğimiz günlerde Pınar ve Sema arasında şiddetli bir kavga yaşanmıştı. Survivor Sema Aydemir, gece saatlerinde Pınar ile sohbetlerinde birden gerilim arttı. Sema'nın "İnsanlara hakaret edemezsin, o yılan dilinle sokamazsın. Bir hakaret daha edersen... " sözünün üzerine, Pınar'ın 'sana mı sorucam' dedi ve Sema Pınar'a yaklaşarak ayağına tekme attı. Ve ikiliyi arkadaşları ayırmaya çalıştı. Yaşanan olay sonrası ada konseyinde Sema diskalifiye edildi.

NE ANNESİ NE SEVGİLİSİ GELDİ!

İletişim ödülünü kazanan, Yasmin Erbil ile sevgili olan Yiğit Poyraz canlı yayında şoke oldu. Poyraz, canlı yayın açtığı sırada ne annesi, ne de sevgilisi vardı.

Yasmin Erbil'den Yiğit Poyraz paylaşımı! '14 Şubat geliyor, Dominik'e selamlar'

"ZAHMET OLDU AŞKIM"

Yasmin Erbil daha sonra paylaşım yaparak sevgilisini beklerken uyuyakaldığını itiraf etti. Yiğit Poyraz, canlı yayın hakkının sonunda yayına katılan Yasmin Erbil'e sevgilisi trip attı. Survivor Poyraz "Yasmin Erbil şimdi katıldı iyi oldu katıldığın zahmet oldu aşkım" dedi.

Yasmin Erbil ve Yiğit Poyraz'ın tartışma gecesi!

Bestemsu Özdemir panik oldu!

29 Şubat 2024 at 09:12

Geçtiğimiz haftalarda meslektaşı Burak Deniz ile aşk yaşadığına dair haberler magazin basınına yansıyan Bestemsu Özdemir, basın mensuplarını karşısında görünce panikledi.

Aşk soruları üzerine "Teşekkür ederim" diyerek gülümseyen 32 yaşındaki güzel, özel hayatıyla ilgili açıklama yapmak istemedi.

Bestemsu Özdemir'in 'estetik' isyanı! '32 yaşındayım, yüzüm değişiyor'

Şarkıcı Doğuş apar topar ameliyata alındı

29 Şubat 2024 at 11:44

Doğuş, 2006 yılında dünyaevine girdiği Şeyma Uygun ile 2009'da boşandı. 2014'te ise Azerbaycanlı sunucu ve gazeteci Hoşkedem Hidayetkızı ile nikâh masasına oturdu. Ünlü ismin bu evlilikten Arda ve Arın adında iki oğlu bulunuyor.

Ufak bir rahatsızlık için hastaneye giden 49 yaşındaki şarkıcı, böbreğinde 12 santimlik bir kist olduğunu öğrendı. Ünlü isim apar topar ameliyata alındı.

ÜÇ AMELİYAT OLDU

Doğuş, 11.4 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yaptığı yeni bir paylaşımla ameliyat olduğunu duyurdu. Hastane odasından bir videosunu yayınlayan Doğuş, sağlık durumuna ilişkin bilgi verdi. Üç ameliyat geçirdiğini belirten şarkıcı, ‘’Çok önemli 3 ameliyat atlattım kardeşlerim’’ dedi.

Doğuş: Cezaevinde kalbimden şişlendim!

'GEÇMİŞ OLSUN' MESAJLARI GELDİ

Doğuş'un paylaştığı videoda keyfinin yerinde olduğu görüldü. Doğuş ameliyat sonrası yaptığı paylaşımla sevenlerinin yüreğine su serpti. Takipçilerinden 'geçmiş olsun' mesajları yağdı.

"SİZİ SEVİYORUZ"

Gazeteci ve sunucu eşi Hoşkedem Hidayetkızı bir an bile yalnız bırakmadı. Doğuş ile evliliğinden Arda ile Alin adında iki çocuğu bulunan Hoşkedem Hidayetkızı da sosyal medya hesabından aşk dolu bir paylaşımda bulundu.

Hoşkedem Hidayetkızı, eşi ve çocuklarıyla çekilen mutlu aile pozunun altına ''Eğer susarsan, konuşman daha aydınlık olur. Çünkü sükûtta, hem sessizliğin ışığı, hem de konuşmanın faydası gizlidir. (Şemsi Tebrizi) Sizi seviyoruz’’ notunu düştü. Eşinin paylaşımına kayıtsız kalmayan Doğuş da kalp emojileriyle karşılık verdi.

DNA testi veren Doğuş'tan ilk açıklama!

Attila Atasoy: Artık biraz gençler çalışsın!

29 Şubat 2024 at 11:04

Müzik dünyasında besteci, söz yazarı ve yorumcu olarak tanınan Attila Atasoy, ilk plağını 1974 yılında doldurdu. 1975'te 'Ümit Veren Şarkıcı' ödülüne layık görülürken, 1982'de Bulgaristan'ın Slanchev Briag kasabasında yapılan müzik festivalinde Türkiye'yi temsil etti ve iki ödül aldı.

"VİZESİZ BİR SAAT 40 DAKİKA"

Sosyal medyayı aktif kullanan müzisyen, Gürcistan'ın başkenti Tiflis'e gitmiş ve yurt dışı tatilinde yaşadıklarını takipçileriyle paylaşmıştı.

"MEĞER SON DURAKMIŞ"

Otobüste yolculuk yaptığı sırada çektiği selfie'yi Instagram hesabından yayınlayan sanatçı, "Belediye otobüsü ile şehir turu... Bayıldığım bir şey yerel hayata karışmak. Bu arada kilo veriyorum iyi oluyor. Fakat şöför bana kızdı niye inmiyorum diye. Meğer son durakmış" mesajını yazmıştı.

Attila Atasoy: Dualarınızı benden esirgemeyin

"BAŞARILI İSİMLER VAR"

Attila Atasoy, önceki gün Nişantaşı City's'te objektiflere takıldı. Şarkıcı, "100'üncü yıl konserleri nedeniyle 2023'ün sonuna kadar Amerika'daydım. Şimdi geldim yeni birkaç çalışmam var. Artık biraz gençler çalışsın. 50 yılımı tamamladım, gençlerle ilgilenilsin diye düşünüyorum. Gençleri başarılı buluyorum. Onları izlemek keyifli... Edis, Buray ve Zeynep Bastık gibi başarılı isimler var. Bütün bestelerimi gençlere açtım. Benden izin almadan kullanabilirler. Bir işe yarıyorsam ne mutlu bana" dedi.

"SADE YAŞIYORUM"

Atasoy, "İstanbul'da neler yapıyorsunuz?" sorusuna, "Arkadaşlarımla buluşuyorum. Kafeye gidip, gazete okuyorum. Benden sonra başkası okusun diye gazeteleri bırakıyorum. Sade yaşıyorum. 159 ülke gezdim. Bir kitap çıkardım ve gezi yazılarımı blog sayfamda yazıyorum. Ulaşılmayan yerleri keşfettim. Kongo'da kabilelerde yaşadım. Bu da hayata daha doğru bakmamı sağladı" diye konuştu.

"KALABALIĞI HİÇ SEVMİYORUM"

Şarkıcı, "Geçmişten günümüzdeki süreci nasıl değerlendiriyorsunuz?" sorusuna, "Yanlış bir geleceğe ışınlanmış gibi yaşıyorum. Herkesin elinde telefon şaşırıyorum. Şaşkın şaşkın bakıyorum. Antalya'da büyüdüm o zamanki kibarlığı özlüyorum. Her şey kalabalık oldu. Kalabalığı hiç sevmiyorum" yanıtını verdi.

Attila Atasoy ilk kez pilav yaptı

Berrak Tüzünataç: Yıllarca aşk üstüne aşk yaşadım!

29 Şubat 2024 at 10:08

Berrak Tüzünataç, önceki gün Bebek'de görüntülendi. Gazetecileri görünce durarak sorularına yanıt veren ünlü isim, "Her şey yolunda, havalar güzel, cemre düşmüş. Elimizden geldiğince çok tatil yapacağız yazın" şeklinde konuştu.

"Ben plan yapmıyorum bir de, spontaneyim ben" diyen 39 yaşındaki güzel oyuncu, sözlerine şöyle devam etti:

Alıntı Metni

"UTANIYORUM BÖYLE MEVZULARLA İLİGLİ KONUŞMAYA"

Özge Özpirinçci, geçtiğimiz haftalarda dizi için estetik yaptırdığını açıklamıştı. "Siz de dizi için yaptırır mısınız?" diye sorulunca Tüzünataç, "Dizi için benim olmadı hiç. Kendi zevkim için yaptırırım eğer olursa. Durduk yerde başıma niye iş açıyorsunuz! Utanıyorum böyle başka mevzular ile ilgili konuşmaya. En temel sorun birbirimizin kendimizi iyi hissettiği mevzularla ilgili toplum olarak hemfikir olmamız gerektiği. Herkes kendini nasıl iyi hissediyorsa öyle yapsın. Bu da bizim toplumsal konumuz olmasın" dedi.

Sosyal medyada gündem olan dans videosundan bahseden ünlü isim, "O videonun çoğu poz. Siz dans mı görmediniz? Hazar'ın (Ergüçlü) dansıyla kıyaslandı. O bir dans değil. Saç savurmalı bir şey o. Anlık havaya girdim. Özellikle de yorumları okumadım. Üste çıkan yorumlara bakıyorum bazen. Eğleniyorum" ifadelerini kullandı.

"ENERJİMİ FAZLA AKITTIĞIM BİR ALAN AŞK"

Aşk hayatı hakkında soruları yanıtlayan oyuncu, "Ben yıllarca aşk üstüne aşk yaşadım. O beni olumsuz etkiledi bence. Enerjimi çaldığını fark ettim. Bir süredir böyle bir karar verdim kendi adıma. Hepimiz değişiyoruz sürekli ama şu an keyfim yerinde. Benim hayatımda enerjimi fazla akıttığım bir alan aşk. Kendime akıtmam lazım bu enerjiyi" dedi ve ekledi:

Alıntı Metni
Berrak Tüzünataç: Birisi olursa hayır da demem!
Dans videosu gündem olmuştu! Berrak Tüzünataç'tan açıklama geldi

Emine Ün: Kızımla yaş farkımız belli olmuyor, genç gösteriyorum

29 Şubat 2024 at 12:53

Merhum sanatçı İbrahim Erkal ile birlikte rol aldığı 'Canısı' projesi ile hafızalarda yer eden Emine Ün, son olarak 2002 yılında 'Bayanlar Baylar' adlı komedi dizisi ile TV'de yer almış, daha sonra tiyatro sahnelerinde izleyiciyle buluşmuştu.

Ün'ün 2004-2009 yılları arasında evli kaldığı oyuncu Emre Kınay'dan Duru adında bir kızı olmuştu.

"YOLLARIMIZI AYIRMAYA KARAR VERDİK"

Emine Ün ile Tolga Karakaş'ın dokuz yıllık evliliği Nisan 2021'de sona ermişti. Ayrılık haberini sosyal medyadan duyuran oyuncu, "Her şey insanlar için. Eşim Tolga ile tatlılıkla ve tüm güzellikleri dileyerek beraber ortak düşüncemiz neticesinde yollarımızı ayırmaya karar verdik. Bu dünya ve ahirette dualarımız, birbirimiz için her zaman birdir" açıklamasını yapmıştı.

ANNESİNİN KOPYASI

Emine Ün ve kızı Duru Kınay, önceki akşam bir etkinliğe katıldı. Gazeteciler ile sohbet eden Emine Ün, kızı Duru ile benzerliği hakkında konuştu.

"ARKADAŞ GİBİYİZ ONUNLA"

Ün, "Kızımla benzerliğimizi ben de çok seviyorum. Yaş farkımız belli olmuyor çünkü biraz ben genç gösteriyorum galiba. Arkadaş gibiyiz biz onunla" diyerek gülümsedi.

"ANNEME ÖZENİYORUM"

Kızı Duru ise, "Ben üniversite hazırlığındayım şu an. Annem'e özeniyorum ben de. Ama tam olarak o yolda ilerleyeceğimi de söyleyemem. Annem ve babamı örnek alıyorum. Oyunculuk teklifleri de geldi ama okulum var şu an. Üniversiteye gideceğim, Londra'ya oradan dönünce bakacağız" dedi.

Emine Ün'den 'evlilik' açıklaması! 'Ömür boyu böyle sürsün'

"EN İYİSİNİ YAPMAYA ÇALIŞIR"

Duru Kınay, annesiyle ilgili ise, "Annem çok çalışkandır. Hep başarılı olur çünkü yaptığı her şeyi sevgiyle ve en iyisini yapmaya çalışır" diyerek gülümsedi.

Sıfır makyaj Emine Ün

Mehmet Sesigüzel babası Nuri Sesigüzel'in vasiyetini yerine getirdi!

29 Şubat 2024 at 07:06

Mehmet Sesigüzel, birçok ünlü sanatçı ve siyasetçiye ait değerli eşyaların koleksiyonunu yapan ve bir müze açmak isteyen Fatih Muhürdar'a müzede kullanması amacıyla babasına ait bazı eşyaları bağışladı.

Merhum sanatçının oğlu, "Babam Fatih Mühürdar'i çok severdi. Onun müze yapacağını biliyordu. Yaşarken bana 'Bazı eşyaları Fatih'e ver, müzeye koyacak' demişti" ifadelerini kullandı.

Usta sanatçı Nuri Sesigüzel son yolculuğuna uğurlandı

MAKSİM KOSTÜMÜ VE AYAKABISINI DA VERDİ

Nuri Sesigüzel'in Maksim Gazinosu'nda sahne aldığı dönemden kalan ayakkabıları ve kostümü ile bazı değerli eşyalarını da Fatih Mühürdar'a teslim eden Mehmet Sesigüzel, "Müzede yer alacağı için bu eşyaları bağışladık, zaten babam da 'ver' demişti' şeklinde konuştu.

"ALTIN PLAKLARI KIRDILAR"

Babasının ofisinin bulunduğu Nişantaşı'ndaki apartmanda bir bölümü babasının odası olarak koruduklarını dile getiren Sesigüzel, "Bir gün hırsızlar içeri girmiş, altın plakları gözlerine kestirmişler. Çerçevesini kırıp, altın olmadığını altın suyuna batırıldığını anlayınca çıkıp gitmişler" ifaderini kullandı.

"BEN EMANETÇİYİM"

Ünlü sanatçılar dışında bir çok siyasetçiye ait hatıralara da sahip olduğunu söyleyen Fatih Mühürdar, "Bende yok yok. Barış Manço, Süleyman Demirel, Tansu Çiller, Cemal Gürsel ne ararsanız. Birçok siyasi ve sanatçının eserlerini, değerli eşyalarını biriktiriyorum, onları yapmayı planladığım müzede halka sunacağım. Ben emanetçiyim, Kültür Bakanlığı ile konuşup yapmaya çalışacağım" açıklamasını yaptı.

Cenazede Mahmut Tuncer'den 20 TL istedi! 'Yüzsüz müsün?'

Haberler: Hazal Kaya'dan Mecnun'unuzu buldunuz mu, sorusuna dikkat çeken yanıt!

29 Şubat 2024 at 07:52

Hazal Kaya ile Ali Atay, 2019 yılında dünyaevine girdi. Mutlu beraberlikleri devam eden ünlü çiftin Fikret Ali ve Süreyya Leyla adında iki çocuğu oldu.

Ünlü oyuncu Ali Atay, katıldığı programda özel hayatına dair açıklamalarda bulunmuştu.

"O SÜREÇLERİ ATLATTIK BİZ MESALA"

Sunucunun “Sen Leyla’nı buldun mu?” sorusuna Ali Atay şu yanıt vermişti:

Alıntı Metni


"HEPSİNİ TEK SEFERDE YAPMIŞ OLDUK"

Hazal Kaya ve Ali Atay’ın marka elçileri olduğu yeni ürün lansmanı, Kuruçeşme’de özel bir etkinlikle kutlandı. Reklamda birlikte oynayıp 'Elleri Ellerime' eserini söyleyen çiftten Kaya, "İçimize sinen iş birliği oldu. Zaten daha önce birlikte çalışmamıştık, aynı anda sette olma fikri bizi heyecanlandırdı. Şarkı da söyledik" derken Atay ise, "Hepsini tek seferde yapmış olduk. İki çocuğumuz var, çocuk dünyasına ve onlarla yaşam meselesine aşinayız bu proje iyi denk geldi. Böyle şarkı kiraz şekeri gibi oturdu. Çok mutluyuz" diye konuştu.

Ali Atay-Hazal Kaya çiftinin aile saadeti!

"EŞİT ROL PAYLAŞIMININ ÖNEMİNİN ALTINI ÇİZDİK"

"Hep birlikte hem eğlenceli hem anlamlı bir kampanyaya imza attık" diyen Atay, "Kendi ebeveynlik yolculuğumuzdan da kesitlerin yer aldığı reklam filmlerinde aslında her anne babanın karşılaştığı sorunları önlemek için kolay ve etkili çözümlerin var olduğunu gösterdik. Babaların bebek bakımında geri planda kalmaması gerektiğinin, eşit rol paylaşımının öneminin altını çizdik. Hatta reklam filminde Duman grubuna ait olan 'Elleri Ellerime' şarkısını Hazal ile birlikte seslendirdik. Fikret Ali'nin hangi ara büyüdüğünü anlamamışken Leyla Süreyya ile yeniden deneyimlediğimiz bebeklik döneminin kıymetini, geçirilen zamanın değerini bugün çok keyifli bir etkinlikte konuştuk" dedi.

"YENİ TECRÜBE OLACAK"

Fikret Ali ve Leyla Süreyya adında çocukları olan Atay, "İlk oğlumuz Fikret Ali'yi artık çocukluk düzeyine getirdik. Kendi zevkleri ve kendi dünyası var. Karakterinin oluşumuna şahitlik ediyoruz. Süreyya daha bir yaşında onun da aynı süreçte geçecek olması bana aşırı heyecan veriyor. Süreyya bence bu süreçte yeni tecrübe ve yeni şeyler öğrenmeme sebep olacak" ifadelerini kullandı.

"KARAKTERLERİ VE TALEPLERİ FARKLI"

Kaya, "Aralarında üç yaş var. Ardı ardına anne-baba olunca tecrübelerimizden faydalanıyoruz diyorduk ama tam öyle olmadı. Karakterleri ve talepleri farklı. Bize bu halleri eğlenceli geliyor" açıklamasını yaptı.

"İLİŞKİLERİ ÇOK İYİ"

Atay, "Fikret Ali, kardeşine nasıl?" sorusuna, "Kardeşini çok seviyor. Bununla ilgili, 'Abisin sen. Abilik yap' diye özel çabamız yok. Tam tersine anlasın diye bekliyoruz. İlişkileri çok iyi... Sabahları birbirlerini uyandırmayı seviyorlar" yanıtını verdi. Kaya, "Bazı ünlü isimler çocukları adına Instagram hesabı açıyor. Siz böyle bir şey düşünüyor musunuz?" sorusuna, "Canları isteyince ya da biz sosyal medyaya girmeye izin verince kendileri açarlar" diye cevap verdi.

"KINA GECESİ YAPIP KONUYU KAPATTIM"

Kaya, gazetecilerin "Geçtiğimiz günlerde Ali Bey, 'Ben Leyla'mı buldum' demişti. Siz de ben Mecnun'unuzu buldunuz mu?" sorusuna, "İlk günden buldum. Senaryo toplantısı diye girdiğim evde kına gecesi yapıp, konuyu kapattım. Yani ilk günden beri bulduğuma eminim" cevabını verdi. Çift, reklam dışında başka bir projede yer alacaklarını söyledi

Ali Atay'ın tütsü isyanı! 'Şikayet çok, hangisi?'

❌
❌