Normal görünüm

Yeni makaleler mevcut. Sayfayı yenilemek için tıklayın.
Bugün — 25 Eylül 2023CNN Türk

5 bin şişe yıllanmaya bırakıldı

25 Eylül 2023 at 13:55
Oyunculuk kariyerinin yanı sıra üzüm bağı alarak şarap üreticisi olan Çağatay Ulusoy’un 5 bin şişelik ilk ürünleri yıllandırma sürecinde. Bağdan çıkan ilk mahsul, gelecek yıl eylülde satışa sunulacak. (Mehmet Üstündağ-Hürriyet)

İzzet Yıldızhan'ın oğlu Mustafa'nın uyarısı dikkat çekti

25 Eylül 2023 at 11:57
İzzet Yıldızhan, uzun bir aradan sonra ilk kez İstanbul'da görüntülendi. Sahneye şortla çıktığı için eleştirilen Mahsun Kırmızıgül'e destek olan türkücüye, röportaj öncesi oğlu Mustafa'nın uyarısı dikkat çekti. Yıldızhan'ın üç farklı kadından yedi oğlu ve iki kızı bulunuyor.

Evrim Akın: Ailem evlenmemi istemiyor

25 Eylül 2023 at 10:43
Şimdilerde Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Evrim Akın İle Ev Gezmesi' programında sunuculuk yapan Evrim Akın, muhabirlerle sohbet etti. Alışverişe çıkan Akın, özel hayatı hakkında yaptığı açıklamayla dikkat çekti.

'Cem Karaca’nın Gözyaşları' sete çıktı

25 Eylül 2023 at 10:03
8 Şubat 2004 tarihinde geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitiren usta sanatçı Cem Karaca’nın hayatını sinemaya taşımaya hazırlanan 'Cem Karaca’nın Gözyaşları' filminin çekimleri Bakırköy'de başladı. Yüksel Aksu’nun yönettiği yapımda, Cem Karaca'yı İsmail Hacıoğlu canlandıracak.

Yargı 64. bölüm izle tek parça! Yargı son bölüm full izle!

24 Eylül 2023 at 23:55
Kanal D'de yayınlanan Yargı dizisinin 64. bölümü ekrana geldi. Sevilen dizinin 64. bölüm full izle bilgileri araştırılıyor. Yargı dizisinin 64. bölümünde; Ilgaz’ın yokluğunda düştüğü dipsiz kuyudan mucizevi bir biçimde kurtulan ancak, öfkesi alev alev kalbinde yanan Ceylin… Fırtınaya tutulmuş sevdiğini kollarında dindirmeye çalışan, üstelik bu büyük aşkın onlara getirdiği tatlı bir sürprizi öğrenen Ilgaz… Hayat onları hiç bilmedikleri bir denizde dalgalarla savururken, zaman ruhlarına bambaşka şekiller vermiştir. Artık aralarındaki mesafenin kapanması için yeni bir mucize daha gereklidir. İşte Yargı 64. bölüm full, tek parça, YouTube izle bilgileri...
Dün — 24 Eylül 2023CNN Türk

Son dakika: MasterChef kim elendi? 24 Eylül 2023 MasterChef kim gitti? İşte yarışmaya en son veda eden isim!

25 Eylül 2023 at 00:22
TV8'in sevilen yarışma programı MasterChef'te bu akşam eleme heyecanı yaşandı. Jüri üyeleri sona kalan iki yarışmacıdan birinin elendiğini duyurdu. Geçen hafta yarışmaya Gamze veda etmişti. Bu hafta ise Kerem, Ayaz ve Dilara arasındaki tartışmalar damga vurdu. Peki ama bu hafta elenen isim kim oldu?

Yargı Elif kimdir? Ceylin ve Ilgaz'ın kızını kim oynuyor? Gece Işık Demirel hangi dizilerde oynadı?

24 Eylül 2023 at 19:57
Yargı Elif kimdir? sorusu araştırılıyor. Elif karakteri dizide herkesi takip ediyor. KANAL D’de yayınlanan Yargı dizisinde Elif karakteri dikkat çekti. Sevilen dizinin oyuncuları ve karakterleri merak ediliyor. Gece Işık Demirel, Yargı dizisinin oyuncu kadrosunda yer alıyor. Peki ama Gece Işık Demirel kimdir?

Yargı Nadide kimdir? Yargı Başsavcı Nadide’yi kim oynuyor? Ayşen Sezerel hangi dizilerde oynadı?

24 Eylül 2023 at 19:54
Yargı Nadide kimdir? sorusu araştırılıyor. Nadide karakteri dizide herkesi takip ediyor. KANAL D’de yayınlanan Yargı dizisinde Nadide karakteri dikkat çekti. Sevilen dizinin oyuncuları ve karakterleri merak ediliyor. Ayşen Sezerel, Yargı dizisinin oyuncu kadrosunda yer alıyor. Peki ama Ayşen Sezerel kimdir?

Yargı Ela kimdir? Ilgaz'ın özel kalemi Ela’yı kim oynuyor? Çağla Demir hangi dizilerde oynadı?

24 Eylül 2023 at 19:51
Yargı Ela kimdir? sorusu araştırılıyor. Ela karakteri dizide herkesi takip ediyor. KANAL D’de yayınlanan Yargı dizisinde Ela karakteri dikkat çekti. Sevilen dizinin oyuncuları ve karakterleri merak ediliyor. Çağla Demir, Yargı dizisinin oyuncu kadrosunda yer alıyor. Peki ama Çağla Demir kimdir?

Yargı Efe kimdir? Yargı Savcı Efe’yi kim oynuyor? Ulvi Kahyaoğlu hangi dizilerde oynadı?

24 Eylül 2023 at 19:49
Yargı Efe kimdir? sorusu araştırılıyor. Efe karakteri dizide herkesi takip ediyor. KANAL D’de yayınlanan Yargı dizisinde Efe karakteri dikkat çekti. Sevilen dizinin oyuncuları ve karakterleri merak ediliyor. Ulvi Kahyaoğlu, Yargı dizisinin oyuncu kadrosunda yer alıyor. Peki ama Ulvi Kahyaoğlu kimdir?

Yargı Nil kimdir? Yargı Nil’i kim oynuyor? Ilgaz'a aşık! Müge Bayramoğlu hangi dizilerde oynadı?

24 Eylül 2023 at 19:47
Yargı Nil kimdir? sorusu araştırılıyor. Nil karakteri dizide herkesi takip ediyor. KANAL D’de yayınlanan Yargı dizisinde Nil karakteri dikkat çekti. Sevilen dizinin oyuncuları ve karakterleri merak ediliyor. Müge Bayramoğlu, Yargı dizisinin oyuncu kadrosunda yer alıyor. Peki ama Müge Bayramoğlu kimdir?

Deniz Seki'nin acı günü

24 Eylül 2023 at 17:20
TEDAVİ gördüğü hastanede hayatını kaybeden şarkıcı Deniz Seki'nin annesi Güler Seki, Göztepe Çemenzar Camii'nde cenaze töreni düzenlendi.

Göksel ve sevgilisinin ikinci baharı

24 Eylül 2023 at 11:49
İki yıl boyunca kendisinden 15 yaş küçük Osman Şahin'le aşk yaşayan Göksel, ani bir kararla sevgilisinden ayrılmıştı. İkili ilişkilerine bir şans daha verdi. Kamil SÜMER / Posta
❌
❌