Normal görünüm

Yeni makaleler mevcut. Sayfayı yenilemek için tıklayın.
Bugün — 25 Eylül 2023Sözcü

50 TL artık 5 liraya döndü

Tarafından: Sözcü
25 Eylül 2023 at 05:30
Alım gücünün düşmesi TL’nin değer kaybı ile birlikte madeni paralarla alışveriş yapmak imkansız hale gelirken 50 TL artık vatandaş tarafından 5 TL gibi algılanıyor.
Dün — 24 Eylül 2023Sözcü

Vergisiz telefon şartları neler belli oldu mu, ne zaman alınacak?

Tarafından: Sözcü
24 Eylül 2023 at 12:29
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Uraloğlu, üniversite öğrencilerine vergisiz telefon ve bilgisayar satışı düzenlemesinin yakın zamanda tamamlanacağını açıkladı. Vergisiz telefon ve bilgisayar satışı düzenlemesinin detayları henüz belli değil ancak tüm üniversite öğrencilerini kapsayacağını ve Türkiye'de üretilen telefon ve bilgisayarları içermesi bekleniyor.

Emeklilerden hükümete ‘ücretsiz toplu ulaşım’ mektubu

Tarafından: Sözcü
24 Eylül 2023 at 11:43
Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) Genel Başkanı Kazım Ergün, birçok ilde özel halk otobüsü işletmecilerinin maliyet artışını gerekçe göstererek 65 yaş üstündekilerin ücretsiz ulaşım hakkını ihlal ettiğini anımsatarak yaşadığı aksaklıkların giderilmesi için Sosyal Hizmetler Bakanı'na mektup gönderdi.

Almanya için tehlike çanları çalıyor

Tarafından: Sözcü
24 Eylül 2023 at 11:07
Dünyanın dördüncü, Avrupa'nın birinci büyüğü olan Alman ekonomisi üzerinde son dönemde kara bulutlar dolaşıyor. Uzmanlar, 'Avrupa'nın hasta adamı' benzetmesi yapılan ülkedeki sorunları ve nedenlerini anlattı.
❌
❌