Okuma görünümü

Yeni makaleler mevcut. Sayfayı yenilemek için tıklayın.

Ebru Şallı, kaybettiği oğlu Pars'ın doğum gününü kutladı: Ben hep seninleyim

Ünlü manken Ebru Şallı'nın Harun Tan ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Pars Tan, 2 yıl boyunca mücadele ettiği lenfomaya henüz 10 yaşındayken yenik düşmüş, 16 Nisan 2020'de hayatını kaybetmişti.

'Ponçiğim' diye sevdiği oğlunun acısı ile sarsılan Ebru Şallı ona olan özlemini her fırsatta haykırıyor. Ebru Şallı son olarak oğlu Pars'ın doğum gününü sosyal medya hesabından paylaştığı kareler ile kutladı. Pars, yaşasaydı bugün 13 yaşına basacaktı.

Ebru Şallı: 25 gibi 45 daha ne olsun!

"İYİ Kİ DOĞDUN MELEK OĞLUM"

Ebru Şallı'nın oğlu Pars Tan'ın doğum gününü kutladığı o paylaşıma şunları yazdı:

Alıntı Metni

Ebru Şallı'dan şiddet açıklaması: Eşime iftira atamam

GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

Ebru Şallı, Pars'ın hastalık sürecini katıldığı programda gözyaşları içinde anlatmıştı.

"O HASTANE ODASI BENİM İÇİN CENNET BAHÇESİYDİ"

"Tanıyan Pars’tan çok etkilenirdi. 'Bu nasıl bir çocuk' derlerdi. Gerçek bir melekti. Bu hayatta bir melek doğurmuşum ve dokuz yıl bir melek ile yaşamışım. Kimseyi kıramaz, azıcık üzüldüğü an onu toparlamaya çalışır, müthiş bir sevgi çıkıyordu içinden. Pars hep başkaydı. Boyun ağrısı üzerine hastaneye gittik. Doktorlar bir hafta boyunca çabalamalarına rağmen tam olarak sorunun ne olduğunu bulamadılar, kan tahlillerinin iyi çıkmasına rağmen ağrısında bir değişiklik olmadı. Ultrasonda da çıkmadı. MR çekildi, o zaman öğrendik. İlk duyduğunuz an bir annenin ya da babanın dünyasının yıkıldığı an. Çok büyük bir acı. Meğer ağrıları zaman zaman yaşıyormuş ve 'geçer' diye düşünüp söylemiyormuş. İlk defa okulda ağladığı bir an oldu, ağrısı çok fazlaydı. Çok hızlı ilerleyen bir türdü..."

"VERDİĞİM İLİK YÜZDE 100 TUTTU"

"2.5–3 yıllık süreçte tedavi ile çok güzel cevaplar aldığımız dönemler oldu. Cevap vermesi büyük bir şeydi. Bıraktığımız an tekrar hızlı şekilde atak yaptı, ağrılar başladı. Doktor aynı protokolü uygulayamayacağı için kemik iliği nakline geçmemize karar verdi...Dünyada bu iliği bulamadık. Aile bireylerine bakıldı. Bende literatürde olmayan bir doku çıktı ve o doku Pars’ta da vardı. Doktor 'iliğiniz tutmuyor ama bu doku sizde var ve Pars’ta da olduğuna göre bir anlamı var' dedi. İlik dahil her şeyimi vermek istiyordum. İlik verdim...Çok başarılı bir nakil gerçekleştirdiler. İlik yüzde 100 tuttu. Bu mutlu haberi alıp, evimize geçtik. Herkes çok sevindi ve 'artık bir şey olmaz' dedik. Olmayan çok var çünkü. B negatif kan bulmak çok zordu...Bir yandan ünlü biri olmak zor ve çocuğa böyle bir anı bırakmak istemiyordum. O yüzden kimseye anlatmadık, paylaşmadık. O hastane odasında o kadar güzel günlerimiz geçti ki. O hastane odası benim için cennet bahçesiydi. Pars görünmez oldu işte. Ben onun hakkında konuşurken her zaman böyle ağlamam, sık sık yanına giderim, güzel şeyler konuşurum, gülerim. Acımı daha farklı yaşıyorum. Kimseye bunun hesabını vermek zorunda değilim. Benim onunla aramda olan diyalogu, duyguyu kimse bilemez."

Oyuncu çift Taner Ölmez ve Ece Çeşmioğlu’ndan müjdeli haber

Taner Ölmez ile meslektaşı Ece Çeşmioğlu, 28 Haziran 2021 tarihinde nikâh masasına oturmuştu. Oyuncu çift, Mart 2022'de kızları Zeynep'i kucaklarına almıştı. Çeşmioğlu ve Ölmez'in, ikinci kez anne ve baba olmaya hazırlandığı belirtildi.

İddiaya göre; evliliklerini gözlerden uzakta yaşamayı tercih eden ikili, yeniden anne ve baba oluyor. Ölmez ve Çeşmioğlu'ın ikinci bebeklerinin cinsiyeti henüz belli olmadığı öğrenildi.

BARIŞ TELLİ'NİN HAYATINI OYNUYOR

Başarılı oyuncu Taner Ölmez, şimdilerde Ampute Futbol Milli Takımı'nın yıldızı Barış Telli'nin hayat hikayesini konu alan 'Hayatla Barış' filminde kamera karşısına geçiyor.

'Hayatla Barış'ın çekimleri başladı! 'Barış olmasa bu rolü oynamam imkansızdı'

'Yargı' sezonu zirvede açtı! Elif kimin çocuğu?

Yargı, üçüncü sezon ilk bölümü ile AB kategorisinde 6,03 reyting ve yüzde 19,89 izlenme payı, 20+ABC1 kategorisinde 6,56 reyting ve yüzde 19,58 izlenme payı, Total kategorisinde ise 4,88 reyting ve yüzde 15,79 izlenme payı elde ederek gecenin en çok izlenen dizisi oldu.

YARGI SON BÖLÜM...

FUNDA ARAR SÜRPRİZİ ÇOK KONUŞULDU

Beş yıl sonrasında başlayan dizi Funda Arar’ın sahnesinde bulunan bir cesedin yanı sıra bir de otelin camından düşmüş bir kişi dosyasıyla başladı. Ceylin, savcı olarak Funda Arar’ın sahnesinde bulunan cesedin dosyası ile ilgilenirken, Ilgaz ise otelde yaşanan olayın dosyası ile ilgilendi. Otelde camdan düşen kişinin o esnada yanında olan patronunun avukatı olan Yekta, aynı zamanda Funda Arar’ın da avukatı olarak ekibin yanında yer aldı. Yekta ile çalışan Nil’in Funda Arar’ın sahnesinde bulunan cesetle ilgili bir durumu olduğu anlaşılırken aynı zamanda Ilgaz ile de ilişkiye başladıkları ortaya çıktı. Ilgaz, Ceylin’in ilgilendiği dosyayla kendisi ilgilenmek isterken başsavcı ikilinin dosyaları birleştirip beraber çalışmasına karar verdi. Parla ve Çınar nişan hazırlığı yaparken, Yekta’nın avukatlığını üstlendiği Metin, davasından beraat ederek emniyetteki görevine geri döndü.

Osman'ın şirketinde çalışan Çınar’a Osman nişan hazırlıkları için para vererek destek oldu. Laçin'in yazdığı kitabı bir yapımcı film yapmak isterken Yekta, Laçin’le yapımcının yakınlığından rahatsız oldu. Polis olan Tuğçe, babası yüzünden masa başında çalışırken Ceylin Tuğçe’ye bir teklifte bulundu. Parla ve Çınar'ın nişan törenine katılmayan Ceylin Tuğçe’den aldığı bilgiyle Nil’i cinayet şüphesiyle gözaltına almak için tören alanına geldi. Herkesin içinde Ceylin’in yaptığına sinirlenen Ilgaz Ceylin ile tartıştı.

'Yargı'nın yıldızı Pınar Deniz'den senariste: Şikayetçiyim hakim bey!

"ANNE" DİYEREK AYLİN'E SARILDI!

Flashback sahnesinde ikilinin beş yıl önceki ilk karşılaşmalarına döndüğümüz anlar izleyicileri gözyaşlarına boğarken Ceylin’in hamile olduğunu öğrenen Ilgaz çok mutlu oldu. Flashback sahnelerinde bebeklerini kucaklarına alan Ilgaz ve Ceylin’in anlarından günümüze döndüğümüzde ise bölümün başından beri ikilinin çocukları olarak düşünülen Elif’in ikilinin kavgası esnasında ağladığı ve "Anne" diyerek Aylin’e sarıldığı anlar izleyicileri şok etti.

MERCAN ÖLMEDİ!

İzleyicileri ekran başına kilitleyen bölümün ardından yayınlanan 65’inci bölüm tanıtımı hikayeye dair merakı yükseltti. Bebeklerini kucaklarına alan Ilgaz ve Ceylin’in duygusal anlarıyla başlayan tanıtımın devamında Aylin’in Ceylin’i teselli etmeye çalıştığı anlarda Ceylin’in ‘Mercan ölmedi’ sözleri tanıtıma damga vururken, tanıtımın sonunda Mercan’ın anne diye seslendiği anlar ise dikkat çekti.

OYUNCU KADROSU

Yargı'nın başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz yer alırken; onlara Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Ferit Kaya, Ayşen Sezerel, Seda Türkmen, Ulvi Kahyaoğlu, Özlem Türkay, Müge Bayramoğlu, Çağla Demir, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan, Merve Ateş, Gece Işık Demirel, Duygu Serin, Tolga Canbeyli ve Alican Altun Onur Tekin gibi usta ve genç isimler eşlik ediyor.

Sema Ergenekon’un usta kaleminin Ali Bilgin rejisiyle buluştuğu Yargı dizisi, merakla beklenen yeni bölümüyle Pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de.

Yargı'dan nefes kesen sezon açılışı! Ilgaz ve Ceylin karşı karşıya geldi

Haberler: Gülben Ergen isyan etti! 'Taksi plakalarım da silikonlarım da yok'

Gülben Ergen, 2021 yılında katıldığı YouTube programında, iş hayatından kazandığı parayı yine müziğe yatırmayı tercih ettiğini söylemiş, hakkında çıkan 'taksi plakası' iddialarına da değinmişti.

"TAKSİ PLAKALARIM HİÇ OLMADI"

Alıntı Metni

"ARTIK SİNİRLENİYORUM"

Defalarca yalanlamasına rağmen hala taksi plakaları olduğu söylentilerine artık sinirlendiğini vurgulayan ünlü isim, "Yalan dedikçe yazılmaya devam ediyor. Hiçbir zaman taksi plakalarım olmadı. Bir de 500 tane falan diyorlar, inanılmaz" şeklinde konuşmuştu.

Gülben Ergen: 20 yıl mutsuz bir evlilik sürdüren annenin kızıyım!

"GÜLBEN ERGEN EFSANESİ DOĞRU DEĞİL"

İstanbul Taksiciler Esnaf Odası Başkanı (İTEO) Eyüp Aksu da 2019'da yaptığı açıklamada, "Bülent Ersoy, Gülben Ergen gibi ünlülerin, futbolcuların onlarca taksisi var efsanelerini haber olarak görüyoruz ama doğru değil" demişti.

Gülben Ergen eski eşi Erhan Çelik'e açtığı tazminat davasını kazandı

'SİLİKON' SORUSUNA CEVAP!

Sosyal medya paylaşımlarıyla da adından söz ettirmeyi başaran, günlük hayatından ve konserlerinden kareleri 5.4 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram'da yayınlayan ünlü şarkıcı, son olarak bir hayranının dikkat çeken yorumuna kayıtsız kalmadı.

Gülben Ergen, "Silikon yok mu demiştiniz göğüslerinizde? Sanki var gibi Gülben Hanım. Çok güzeller" sözlerine, "Size öyle geliyor" karşılığını verdi.

"BEDENİMDE SİLİKON TAŞIYAMAM"

51 yaşındaki sanatçı, "Taksi plakalarım da, silikonlarım da yok. Takma tırnak takamam. Bedenimde silikon taşıyamam. Saçıma kaynak yaptırdım, bir haftada hepsini yolarak çıkarttım " ifadelerini kullandı.

Gülben Ergen: Takma hiçbir şey yok bende

'Yargı'nın yıldızı Pınar Deniz'den senariste: Şikayetçiyim hakim bey!

Kanal D’nin, başladığı günden bu yana ekrana damga vuran dizisi Yargı yeni sezon ilk bölümüyle milyonları ekrana kilitledi. 64. bölümüyle ekrana gelen Yargı çok konuşulan sahneleriyle sosyal medyaya da damga vurdu.

YENİ İSİMLER KATILDI

Dizinin yeni sezonunda oyuncu kadrosuna Ferit Kaya, Seda Türkmen, Müge Bayramoğlu, Ulvi Kahyaoğlu, Çağla Demir, Alican Altun, Özlem Türay ve Ayşen Sezerel dahil oldu.

Yargı'dan nefes kesen sezon açılışı! Ilgaz ve Ceylin karşı karşıya geldi

"BÖYLE ÜÇÜNCÜ SEZON YAZILMAZ"

Başroldeki Pınar Deniz sosyal medyadan senarist Sema Ergenekon'a seslenerek “Şikayetçiyim hâkim bey. Her sezon daha iyi yazdığı yetmezmiş gibi acımayıp her defasında 'Ben bunu nasıl oynayacağım' dedirten sahneler yazıyor. Kalbimde bir sızı, omzumda bir yük. Böyle üçüncü sezon yazılmaz" dedi.

Müstakbel görümcesi Pınar Deniz'i paylaştı!

MUTLU EVLİLİKLERİ SÜRÜYOR

Yargı'nın 'Komiser' Eren'i Uğur Aslan'la mutlu bir evliliği olan senarist Sema Ergenekon, zaman zaman dizi oyuncularıyla verdiği pozları yayınlarken bazen de eşi ve çocuklarıyla çektiği fotoğrafları da paylaşıyor.

Uzun yıllardır mutlu evlilikleri devam eden Sema Ergenekon-Uğur Aslan çiftinin üç çocukları bulunuyor.

Agorafobi hastalığına yakalanmıştı! Kim Basinger kocaman şapkasıyla yüzünü gizledi

Tüm dünyanın tanıdğı Kim Basinger; aslında kariyerine modellik yaparak adım attı. Basinger, 16 yaşına geldiğinde Athens Junior Miss Contest'de manken olarak çalışmaya ve kısa zamanda 'Junior Miss Georgia' diye anılmaya başladı.

BOND KIZI OLDU

20 yaşına geldiğinde Top Model statüsü kazanan ve oyunculuk dersleri almaya başlayan ünlü isim, Sean Connery'nin uzun bir aradan sonra James Bond rolünü defalığına tekrar üstlendiği 'Never Say Never Again' filminde (1983) Bond Kızı oldu. Böylece, güzel oyuncunun sinema oyunculuğu kariyeri kısa zamanda canlandı.

Bond kızı Tanya Roberts yaşamını yitirdi

AKADEMİ ÖDÜLÜ KAZANDI

1989 yılında çekilen 'Batman' filminde canlandırdığı Vicki Vale karakteriyle daha fazla ünlenen Basinger, 1997 tarihli 'L.A. Confidential' filmindeki rolü ile Akademi Ödülüne layık görüldü.

'Bond kızı' Honor Blackman hayatını kaybetti

İKİ EVLİLİK YAPTI

1980 yılında Ron Snyder ile evlenen Kim, 1989 yılında boşandı. Ardından 1993 yılında meslektaşı Alec Baldwin ile evlendi ve bu evlilikten şimdilerde ilk bebeğini bekleyen, Ireland adını verdikleri bir kızı oldu. Basinger ve Baldwin, 2002 yılında yollarını ayırdı.

LOS ANGELES'TA GÖRÜNTÜLENDİ

Uzun bir süredir sinemadan uzak olan 69 yaşındaki Kim Basinger, Los Angeles’da görüntülendi. Basinger'ı hafta sonu Los Angeles sokaklarında görenler ünlü oyuncuyu tanıyamadı.

KOCAMAN ŞAPKAYLA GİZLENDİ

Yıllardır agorafobi hastalığından muzdarip olan ünlü yıldız, dışarı çıktığında hep kocaman şapkalarla yüzünü saklıyor. Usta oyuncunun tüm meraklı gözlerden sakınarak yaşamasının sebebi hastalığı.

DAHA ÖNCE İTİRAF ETMİŞTİ

Dışarı çıkma korkusu olarak da bilinen bu korkunç hastalığın pençesine düşen yıldız oyuncu Kim Basinger, bu durumun evden çıkamayacağı, restoranlara gidemeyeceği ya da misafir ağırlayamayacağı bir noktaya geldiğini itiraf etmişti.

AGORAFOBİ NEDİR?

Agorafobi tıpta “paniğe ve kapana kısılmışlık, çaresizlik ya da utanç duygularına neden olabilecek yerlerden ya da durumlardan korkmayı ve kaçınmayı içeren bir tür anksiyete bozukluğu” olarak tanımlanıyor. Agorafobi hastaları bu durumlarda panik atak ve benzeri semptomlar yaşayabiliyor ya da bunu yaşayacaklarından korkarak da panik atak geçirebiliyor.

Kuruçeşme Açıkhava'da 'Yıldız'lı gece

Her konserinde olduğu gibi biletleri günler öncesinde tükenen gecede Yıldız Tilbe hayranları, Kuruçeşme Açıkhava'yı hınca hınç doldurdu.

Kapasitenin üstünde müzikseverin ağırlandığı konserde sanatçı, efsane olmuş şarkılarıyla yüreklere dokundu. Unutulmaz klasiği 'Delikanlım' ile konserine başlayan Tilbe, Kuruçeşme’yi dolduran sevenleriyle birlikte dillerden düşmeyen slow şarkılarını hep bir ağızdan seslendirdi.

Yılmaz Morgül'den Yıldız Tilbe'ye: Hayatımda aşık olduğum tek kadın!

Sık sık imaj değiştiren ünlü müzisyen, kıyafeti ve saç stiliyle yine ilgi odağı oldu. Şarkı aralarında izleyicisiyle bol bol sohbet eden Tilbe, esprileriyle de açık havada kahkahalar estirdi.

Konserin sonlarına doğru tempoyu artıran Yıldız Tilbe, sevenlerini ayağa kaldırarak enerjik bir final yaptı.

Yıldız Tilbe sahnede peruk çıkardı!

'Üç Kız Kardeş' yeni sezon çekimleri için objektif karşısına geçti

Samimi ve sıcak öyküsü ile seyircinin her daim beğenisini kazanan Üç Kız Kardeş'in başrol oyuncuları Özgü Kaya, Melisa Berberoğlu ve Almila Ada, yeni sezon çekimleri için objektif karşısına geçti.

Canlandırdıkları 'Türkan', 'Derya' ve 'Dönüş' karakterleriyle üç sezondur çok konuşulan oyuncuların dizideki enerjileri fotoğraf çekimlerine de yansıdı. Keyifli geçen çekimlerde oyuncular güzellikleri ve şıklıkları ile göz doldurdu.

OYUNCU KADROSU

Üç Kız Kardeş'in oyuncu kadrosunda; Reha Özcan, İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan, Gökberk Demirci, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Murat Çidamlı, Vural Şahanoğlu, Hakan Atalay, Emre Kıvılcım, Eren Öner, Merve Şen, Zuhal Acar, Ayça İnci, Güldestan Yüce gibi birbirinden başarılı isimler rol alıyor.

Yönetmen koltuğunda Eda Teksöz’ün oturduğu, senaryosunu Sevgi Yılmaz ve Nilüfer Özçelik'in kaleme aldığı, yapımını Süreç Film’in, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu'nun üstlendiği Üç Kız Kardeş, heyecan dolu yeni bölümleri ile her salı akşamı Kanal D’de.

'Üç Kız Kardeş' bomba gibi döndü! Kız isteme töreninde sürpriz son

Ünlü müzisyen Naci Bayşu hayatını kaybetti

Müzisyen ve yapımcı Naci Bayşu hayata gözlerini yumdu. Bayşu bugün öğle vakti Zincirlikuyu Camisi’nde kılınacak cenaze namazının ardından Zincirlikuyu Mezarlığı’na defnedilecek.

Uzun süredir hastalıkla mücadele eden ve hastalığa yenik düşen Naci Bayşu, müzik dünyasını derin üzüntüye boğdu.Ünlü televizyon ve radyo sunucusu Beyazıt Öztürk ise acı haberi sosyal medya hesabından duyurdu.

"MEKANI CENNET DEVRİ DAİM OLSUN"

Sarkıcı, komedyen, sunucu ve oyuncu gibi geniş alanlarda adını duyurmayı başaran Beyazıt Öztürk, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda ünlü prodüktör Naci Bayşu için, "Mekanın cennet devrin daim olsun" notunu düştü.

Oyuncu Ünal Silver hayatını kaybetti!

NACİ BAYŞU KİMDİR?

Naci Bayşu, 1963 yılında dünyaya geldi. Müzisyen bir aileden gelen Bayşu, prodüktörlüğü ve yapımcılığı çekirdekten yetişerek öğrendi, yaptığı çalışmalara proje olarak baktı, müziğe ve sanatçıya ışık tutarak her zaman sanatın aydınlık yüzünü gösterdi. Babası bestekar Abdullah Nail Bayşu, ağabeyi besteci ve prodüktör Osman Bayşu ve eniştesi Türk Halk Müziği sanatçısı Arif Sağ'ın olduğu bir ortamda büyüdü.

Naci Bayşu, ilk olarak 1989 yılında Ferhan Şensoy'un ünlü oyunu 'Ferhangi Şeyler' kaset formatında yayınlanırken süpervizörlük yaptı. Ardından İskender Paydaş'ın 1990 yılında çıkardığı enstrümantal albümü 'İsko Disko'nun prodüktörlüğünü üstlenmiştir. Aynı yıl Yedi Karanfil albümünü çıkardı. Bayşu'nun Yedi Karanfil'den sonraki ikinci büyük adımı Kenan Doğulu oldu. Pop müzik furyasının bayrak taşıyıcılarından birisi de Bayşu Müzik etiketiyle çıkardığı 'Yaparım Bilirsin' adlı ilk albümüyle Kenan Doğulu oldu. Başarılı geçen bir çıraklık döneminin ardından yaptığı ilk prodüksiyonlarla rüştünü ispatlayan Bayşu, 1994 yılında Kenan Doğulu'yla beraber Bay Müzik'i kurarak patronluğa terfi etti. Bay Müzik etiketiyle çıkan ilk çalışma, Kenan Doğulu'nun 1994 yılının aralık ayında çıkan ikinci albümü 'Sımsıkı Sıkı Sıkı' ldu. İçinden 'Sımsıkı Sıkı Sıkı', 'Kurşun Adres Sormaz Ki', 'Can Bebeğim', 'İsyan Bu Haykırış' gibi hit şarkılar çıkaran albüm, Kenan Doğulu'nun Türk Pop Müziği'ndeki yerini sağlamlaştırırken Bay Müzik'in de sektöre hızlı bir giriş yapmasını sağladı. Albümün CD kabı ise alışılmışın dışında yuvarlak teneke kutudan oluşmaktaydı ve Türkiye'de ilk defa yapılan bu uygulamanın altında yine Naci Bayşu'nun imzası vardı. Sonrasında Yılmaz Erdoğan’dan, Beyazıt Öztürk’e birçok ünlü isimle çalışmalarına devam etti.

Arzu Yanardağ: Okudum, güldüm ve kabul ettim!

Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesinde çekimleri tamamlanan Hükümet Bey filminde 'Fadile' karakterine hayat veren Arzu Yanardağ, 50 derece sıcaklıkta filmi nasıl çektiklerini anlattı.

Muhteşem bir film çektik. Çok iyi bir kadroyla, samimi bir set ortamında çalıştık. Ancak işin zorlukları da vardı. Haziran sıcağında Urfa Halfeti’de biz oyuncular sahnemizi tamamlayıp karavanda serinlerken, teknik ekip uzun saatler boyunca sıcağın altında çalışmaya devam etti. Uzun zamandır bu kadar samimi ve güzel bir sette bulunmamıştım. Sette başlayan güzel dostluklarımız oldu ve hâlâ devam ediyor.

Arzu Yanardağ'ın kızı Alara Maya 17 oldu

"ROL İÇİN BAŞKA KİMSEYİ DÜŞÜNMEMİŞ"

Rolü kabul etme sürecini de paylaşan ünlü isim, "Bir komedi filmi senaryosu okurken beni güldürüyorsa, rol de içime sindiyse o teklifi kabul ediyorum. Bu filmde de öyle oldu. Okudum, güldüm ve kabul ettim. Sette Fatih Yıldırm hoca ile sohbet esnasında, henüz yazım aşamasındayken Fadile rolü için beni düşündüğünü ve başka da kimseyi düşünmediğini söyledi. Benim için bu projenin bu kadar özel olmasının bir sebebi de bu" şeklinde konuştu.

Filmde; Erkan Bektaş, Arzu Yanardağ, Ayhan Taş, Metin Keçeci, Cüneyt Özen, Tuğçe Kartal, Oğuz Yağcı, Zekeriya Karakaş, Elif Nil, Cem Sultan Karabulut, İzzet Çivril, Ferda Gülsüm Kaynar, Hülya Aydın, Nilgün Atılgan, Hande Gürak Yılmaz, Selahattin Taşdöğen, Yavuz Çetin, Ferdi Akarnur ve Bülent Ergün rol alıyor.

Arzu Yanardağ film setinde evlilik teklifi aldı

Cem Karaca’nın hayatı film oluyor! 'Cem Karaca’nın Gözyaşları' çekimleri başladı

Şarkıları dillerden düşmeyen Cem Karaca’nın hayatını anlatan, sanatçının eşi İlkim Karaca'nın, kendisinden izin alınmadığı ve kişilik haklarına zarar verdiği gerekçesiyle projenin durdurulması için mahkemeye başvurması ile gündem olan Cem Karaca’nın Gözyaşları filmi sete çıktı.

Çekimler usta müzisyenin doğup büyüdüğü İstanbul'un Bakırköy ilçesinde başladı. Setin ilk gününde semt halkının oyunculara ilgisi büyüktü.

‘Gerekli izinler alındı’

Danışmanlığını Cem Karaca’nın oğlu Emrah Karaca ve yakın çevresinin yaptığı, yönetmen koltuğunda Yüksel Aksu'nun oturduğu projenin senaryosunu Onur Böber, Özden Uçar ve Emrah Saltık kaleme aldı.

İsmail Hacıoğlu'nun başrolde yer aldığı yapımda; Fikret Kuşkan’ı baba Mehmet Karaca, sinema ve televizyon dünyasının yıldız isimlerinden Yasemin Yalçın’ı ise anne Toto Karaca rolünde izleyeceğiz. Projede ayrıca Melisa Aslı Pamuk, Meral Çetinkaya, Buçe Buse Kahraman ve Melisa Döngel de rol alacak.

İsmail Hacıoğlu: Cihangir'den bir kez daha nefret ettim!

Mustafa Yıldızhan'dan babası İzzet Yıldızhan'a ilginç uyarı! 'Aman bir şey deme!'

Oğlu Mustafa Yıldızhan ile birlikte önceki gün Zorlu Center'da objektiflere yansıyan İzzet Yıldızhan, yakın zamanda yeni albüm çıkartacağının müjdesini verdi.

Ünlü türkücü, "Dört yıl oldu stüdyoya girip müzik yapalı. Artık zamanı geldiğini düşünüyorum. Çok güzel bestelerle karşınızda olacağım" dedi.

"KONUYU FARKLI YERLERE ÇEKMEK ANLAMSIZ"

Basın mensuplarının sahneye şortla çıkması sonrası eleştiri oklarının hedefi olan Mahsun Kırmızıgül'ü hatırlatması üzerine Yıldızhan, "Mahsun Kırmızıgül bu ülkenin sayılı starlarındandır. Bence değeri bilinmesi gerekir. Hem tatil bölgesi orası, konuyu farklı yerlere getirmek anlamsız" açıklamasını yaptı.

"ARTIK TÜM FİKİRLERE SAYGIM VAR"

Son zamanlarda birçok erkek solistin parmaklarına oje sürmesi hatırlatılan Yıldızhan, "Arkadaşlar sizleri uzaktan gördüğümüzde Mustafa 'Baba aman bir şey deme ne olur, sade bir röportaj ver' dedi. Sizin bana sorduğunuz soruya bak. Benim artık tüm fikirlere saygım var, kim ne yapıyorsa yapsın. Hepinize saygı duyuyorum. Oldu mu?" sözlerinin ardından kahkaha attı.

İzzet Yıldızhan'ı yıkan ölüm! 6 yıl arayla aynı acıyı yaşadı

Şükrü Özyıldız'ın panik anları! Büyük bir kaza atlattı

Şükrü Özyıldız, 19 Ağustos akşamı Galataport'ta aracından indiği sırada bir Kanadalı çiftin çantasını çalan kapkaççıyı görünce koşarak takip etmişti. Hırsızı yakalamayı başaran oyuncu, turistlerin eşyasını geri vermişti.

"DİZİDEKİ ROLÜ GERÇEK OLDU"

Polisler gelene kadar hırsızın başında bekleyen Özyıldız, kapkaççının cebinden çaldığı onlarca telefon çıkarmıştı. Çevredeki yurttaşlar, ünlü oyuncuya teşekkür etmişti.

Başrolü Burcu Özberk Rol paylaştığı 'Ruhun Duymaz' dizisinde ajanı canlandıran Özyıldız hakkında "Dizideki rolü gerçek oldu" yorumları yapılmıştı.

Şükrü Özyıldız aşka geldi

GAZETECİLERİ GÖRÜNCÜ PANİKLEDİ

Şükrü Özyıldız, önceki gece Bebek'te görüntülendi. Çiçekçilerin kendisini görmesiyle arabanın önüne geçerek güller dökmeleri herkesi güldürdü. Özyıldız, gazetecilerin de gelmesiyle biraz panikledi.

"KUSURA BAKMAYIN"

Ardından park yerinden çıkarken öndeki arabaya dokunduran oyuncu, daha sonda gaza biraz fazla yüklenince büyük bir kaza atlattı. Daha sonra "Kusura bakmayın" diyen Şükrü Özyıldız, oradan hemen ayrıldı.

Şükrü Özyıldız: O tekliften sonra lokantadan kaçtık!

Haberler: İrem Derici'den şaşırtan itiraf!

İrem Derici geçtiğimiz gün Kıbrıs Lord's Palace Hotel'de sahne aldı. Şarkıcı "Çok enerjik ve mutluyum. Yoğun bir konser temposu var ve hiç uyumadan iki gün daha konser vereceğim" dedi.

"HERKES BİRBİRİNİ YOLSUN"

Artık sıkıldığını ve insanların durumlarıyla alakalı yorum yapıp ortalığı kızıştırmak istemediğini söyleyen şarkcı "Sürekli çalışıyorum, ben artık polemiklerin içine girmek istemiyorum. Herkes birbirini yolsun ve ben uzaktan izleyeyim" diyerek herkesi güldürdü.

"SAFİYE ABLA ÜZÜLMESİN"

Geçtiğimiz günlerde Seda Sayan sosyal medya hesabından sevgilisi Çağlar Ökten ve oğlu Oğulcan Engin dışında herkesi takipten çıkmıştı. Muhabirlerin bununla ilgili yorumunu sormasına Derici "Beni de takipten çıktı ama ben ölene kadar Seda ablayı takip edeceğim tabii ki, Safiye Abla üzülmesin Seda Sayan'ın bir bildiği vardır. Ben hayatımda onlar gibi birbirini öven ve seven bir çift görmedim" diyerek cevap verdi.

"HERKESİN ÖNÜNDE ÖZÜR DİLERİM"

Ailevi anlamda sağlık sorunu olduğunu ve sosyal medyadan uzak kaldığını söyleyen Derici "Demet Akalın’ın tekne kazasını çok geç öğrendim. Geçmiş olsun dileklerimi iletemedim. Üstünden de zaman geçince 'Benim üstümden geçer' diye korktum. Herkesin önünde özür dilerim Demet ablacığımdan" dedi.

İrem Derici'den ayrılık açıklaması: İşler pisleşmeden bu kararı aldık

"KİMSE KİMSENİN ŞARKISINI BEĞENMEK ZORUNDA DEĞİL"

Demet Akalın ve Işın Karaca'nın 'Şarkı beğenmeme' polemiği hakkında gelen sorulara Derici "Kimse kimsenin şarkısını beğenmek zorunda değil, Işın da beğenmedim demiş ama destek olmak önemli. Derya Uluğ ve Asil Gök'ün düeti çıktı ben hemen paylaştım mesala. Işın tersinden kalkıp dürüst olmak istemiştir. Ben de bir şeyi beğenmediysem bayıldım ya da beğendim demem" dedi.

Sadece 1 gecede oldu! Dokunduğu her yeri maviye boyadı, sebebigebelikçıktı

"BU LEŞ KADININ NESİNİ SAVUNUYORSUN!"

Bütün ünlülerin minimum üç fake hesabı olduğunu söyleyen şarkıcı "Fake hesapların daha gerçekci görünmesi için hakkımda kötü haber yaptığınızda gidip kendimiz savunuyorum, diğer fake hesabımdan da. 'Bu leş kadının nesini savunuyorsun!' diyorum gerçekçi olması için" dedi.

"ANNEM ÇOK ÜZÜLDÜ VE AĞLADI"

Talk Show tarzı bir programla digital platformda yer alacağını söyleyen şarkıcı "Detay vermeyeyim. Güzel bir iş olacak" dedi. Geçtiğimiz günlerde güzellik merkezinde kavga ettiği şeklinde çıkan haberlerle ilgili soruya Derici "Alakası yok. Yalan haberde zirve yapıldı. Gereksiz bir kalp kırma oldu. Annem çok üzüldü ve ağladı" diyerek tekrar açıklık getirdi.

İrem Derici, İspanya tatilinde! 'Atakan'dan ayrılmasaydın bunlar olmayacaktı'

Haberler: Fenomenler saniyede servet kazanıyorlar!

2010’da kurulan ve 2011 yılında Türkiye’de yaygınlaşan Instagram ile 2016 senesinde hayatımıza giren TikTok fenomenleri arasında rekabet gün geçtikçe artıyor. Son dönemde TikTok’un gündem olmasının ardından iki platform arasındaki rekabet iyice kızıştı. Birçok ülkede TikTok yasaklanmaya başlanmasına rağmen ülkemizdeki fenomenler, bir reklamla binlerce lira kazanmaya devam ediyor. Instagram’da ise oyuncular, şarkıcılar ile influencerlar, takipçisi ve etkileşimine göre; bir bedel talep ediyor.

TikTok’ta para kazanmanın en etkili yolları arasında sponsorluk anlaşmaları ve şarkı tanıtımı bulunuyor. Tek bir videodan alınan ücret ise 40-100 bin lira arasında değişebiliyor. TikTok, ayrıca 1 milyon izlenmeye üyesine 4 bin lira gönderiyor. Instagram dünyada ve Türkiye’de daha yaygın ve eski olduğu için oradaki paylaşımların bedelleri daha yüksek oluyor.

Dijital platformlarda fenomenlerin bir paylaşımla binlerce lira kazanması birçok genci bu yola teşvik ediyor. Gençler, özellikle Instagram ve TikTok’ta fenomen olabilmek için birbirleriyle yarışıyor.

INSTAGRAM

Instagram’da 6 milyonu aşkın takipçi sayısına ulaşan Danla Bilic, makyaj videolarıyla YouTube’a içerik üreterek ismini duyurmuştu. Instagram’da daha popüler ve aktif hale gelen Bilic’in her paylaşım için 150 bin aldığı söyleniyor.

Danla Bilic ile Kubilay Aka barıştı mı? Ünlü oyuncudan açıklama!

4 milyon 800 bin takipçisi olan Hande Erçel’in kardeşi Gamze Erçel’in 120 bin lira aldığı belirtiliyor.

İdo Tatlıses’in eşi Yasemin Şefkatli’nin 552 bin takipçisi bulunuyor. Şefkatli’nin de 90 bin lira aldığı iddia ediliyor.

Sık sık gündeme gelen Duygu Özaslan’ın, 90 bin lira aldığı söyleniyor. 2 milyon takipçisi olan Özaslan, magazin gündeminden de düşmüyor.

Sevgilileriyle sık sık magazin haberlerindeyer alan Selin Yağcıoğlu’nun 913 bin takipçisi var. Influencerın bir paylaşımından 75 bin aldığı iddia ediliyor.

829 bin takipçisi bulunan Merve Özkaynak’ın etkileşimi milyonları bulabiliyor. Influencerın bir paylaşımdan 60 bin aldığı söyleniyor.

Gardrobunu iyilik için açtı

TiKTOK

CZN Burak lakabıyla tanınan fenomen işletmeci Burak Özdemir, TikTok’un en çok takipçisi olan biri... 73 milyon 700 bin takipçisi olan işletmecinin, neredeyse her videosu 1 milyon izlenmeyi geçiyor. Sayfasına reklam almayan Özdemir, izlenme sayılarından para kazanıyor.

Yaptığı çizim videolarıyla fenomen olan nnursema profiliyle Nursema Altuntaş’ın 19 milyon 100 bin takipçisi bulunuyor. Altuntaş’ın yayınladıkları paylaşımların bazıları 50 bin izlenirken bazıları ise 3 milyona kadar ulaşıyor. Altuntaş’ın sponsor paylaşımlarından 50 bin lira aldığı belirtiliyor.

10 milyon 600 bin takipçisi bulunan Cemre Solmaz, sponsorluk ve şarkı paylaşımları yapıyor. En az izlenmesi 500 bin olan ve çoğu videosuyla 1 milyonu geçen Solmaz’ın da 40 bin lira aldığı iddialar arasında…

cerenyaldz profil ismiyle 9 milyon 700 bin takipçisi bulunan Ceren Yaldız’ın her vidoesu 500 bin ile 5 milyon arası izleniyor. Yaldız’ın bir paylaşımdan 40 bin lira aldığı söyleniyor.

Fenomenler, paylaşımlarına iş birliği ve tanıtım yazdığı zaman gelirleri için yüzde 15 vergi ödüyor. Influencerlar, paylaşımına ‘Tavsiye’ yazdığı zaman ise bir vergi ödemiyor. Birçok isim aldıkları hediyeleri, ‘Tavsiye’ notuyla paylaşıyor.

Mazhar Alanson sahnede Özkan Uğur'u andı: Böyle olmamalıydı!

Müzisyen kişiliğinin yanı sıra rol aldığı dizi ve filmlerle de adından sıkça söz ettirmeyi başaran Özkan Uğur, daha önce üç kez yenidği lenf kanserine yenik düştü.

69 yaşındaki sanatçı, yoğun bakımda 1.5 ay süren tedavisinin ardından 8 Temmuz Cumartesi günü yaşamını yitirdi. Özkan Uğur'un vefatı tüm Türkiye'yi yasa boğdu.

GÜÇLÜKLE AYAKTA DURABİLDİ

Özkan Uğur ile birlikte MFÖ grubunun üyelerinden olan, usta müzisyenin 52 yıllık dostu Mazhar Alanson, Atatürk Kültür Merkezi'nde düzenlenen anma töreni ve Taksim Taksim Camii’ndeki cenaze töreninde güçlükle ayakta durabildi. Bu anlarda Alanson'u eşi Biricik Suden teselli etti.

Özkan Uğur son yolculuğuna uğurlandı!

KONSERDE DUYGUSAL ANLAR

Mazhar Alanson, Üsküdar Belediyesi'nin organizasyonuyla önceki gece Üsküdar Meydanı'nda sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı. Geçtiğimiz temmuz ayında yapılması planlanan ancak MFÖ grubundan Özkan Uğur'un konser günü vefat etmesi nedeniyle ertelenen konserde duygusal anlar yaşandı.

"HEP BİZİMLE OLACAK"

Mazhar Alanson, konserde Özkan Uğur ile seslendirdikleri MFÖ şarkılarının yanı sıra solo albümlerinden de eserler seslendirerek İstanbullu sevenlerine unutulmaz anlar yaşattı. Sahnede "Hep Yaşın 19", "Tam Ortasındayım", "New York Sokaklarında" gibi şarkılarını seslendiren Alanson, geçtiğimiz ay vefat eden 55 yıllık dostu ve sahne arkadaşı Özkan Uğur için de, "Çok üzüldük. Çok erken oldu. Böyle olmamalıydı. Hep bizimle olacak" diye konuştu.

Biricik Suden isyan etti! 'Özkan Uğur sizin için sanatçı, benim için kardeş'

‘Hep bizimle olacak’

Geçtiğimiz temmuz ayında yapılması planlanan ancak MFÖ grubundan Özkan Uğur’un konser günü vefat etmesi nedeniyle ertelenen etkinlik için sanatçı, “Çok erken oldu. Böyle olmamalıydı. Hep bizimle olacak” diye konuştu. -HÜSEYİN ALTUN

Evrim Akın: Ailem evlenmemi istemiyor

Evrim Akın, annesi ve kardeşiyle Nişantaşı Citys'te görüntülendi. Menajeri Onur Ilıman'ın düğünü için alışverişe çıktığını söyleyen oyuncunun, özel hayatı hakkında konuştu.

"BİZ BİZE YETERİZ"

Kendisine yönelten evlilik sorusuna üzerine Akın, "Annem, kardeşim ve abim evlenmemi istemiyor. Ben de onların evlenmesini istemiyorum. Aramıza kimseyi sokmuyoruz. Biz bize yeteriz ve böyle mutluyuz" diyerek, şaşırttı.

Ferman Toprak beş katlı villasının kapılarını 'Evrim Akın ile Ev Gezmesi'ne açtı!

"REYTİNGLER BOL OLUNCA YÜZÜMÜZ GÜLÜYOR"

.Ayrıca Akın, Kanal D'de ekrana gelen 'Evrim Akın ile Ev Gezmesi' programı için, "Reytingler iyi olunca böyle yüzümüz gülüyor" dedi.

Yılmaz Vural ultra lüks villasının kapılarını 'Evrim Akın ile Ev Gezmesi'ne açtı!

EVRİM AKIN KİMDİR?

Evrim Sülün Akın (d. 12 Haziran 1979, Ankara), Türk sinema, televizyon ve tiyatro oyuncusu ve sunucu. Akın ailesinden ünlü şair Gülten Akın'ın akrabasıdır.

Hayatı

Babasını 17 yaşında kaybeden oyuncu İzmir’de, Konak Belediye Tiyatrosu’nda kursiyer olarak başladı. Daha sonra tiyatroyla yeni tanışan Evrim Akın Müjdat Gezen Sanat Okulu'na girdi. Okulda tanıştığı Ümit Çırak ile henüz 17 yaşındayken kısa süreli bir evlilik yapmıştır.

Kariyeri

İbo Show'da çeşitli skeçlerde yer aldı. İlk televizyon deneyimi olan Eltiler'de Hande karakteriyle dizi hayatına başladı. Show TV'de yayınlanan İbrahim Tatlıses'in yazıp yönettiği İmparator adlı dizide Çiçek karakterini canlandırdı. Daha sonra çeşitli dizilerde oynayan Evrim Akın, asıl ünü Avrupa Yakası adlı dizide buldu. Canlandırdığı Selin Yerebakan karakterinin kullandığı "Ohaaa falan oldum yani", "kal geldi yaa" gibi repliklerle özdeşleşti. Daha sonra Bez Bebek dizisinde Nana rolünü oynadı. 2007 yılında Müjdat Gezen, Levent Kırca, Peker Açıkalın gibi isimlerle beraber Güldür Bakalım adlı programda jüri üyeliği yapmıştır. Ardından Koca Kafalar TV'de sunuculuk yaptı. Daha sonra TV8'de Uzman Avı adlı bir yarışma programı sundu. 2011-2013 yılları arası atv'de Alemin Kıralı adlı bir dizide Jülide karakterini canlandırmıştır. Show TV'deki Ev Kuşu programını sunmuştur. Akın, şimdilerde Kanal D ekranlarında 'Evrim Akın İle Ev Gezmezi' programını sunuyor.

Müzik şöleni

Sanatçının ‘Ya Sonra’ şarkısıyla başladığı müzik şöleni ilerleyen dakikalarda bas gitar performansıyla devam etti. -HÜSEYİN ALTUN

Kendisini oynadı

Kanal D’de ekrana gelen ‘Yargı’ dizisinde rol alan sanatçı, “Kendimi oynadım. Benim için çok zor olmadı. Klip çekimlerinden dolayı kameraya alışkanlığım var. Dizi çekimleri çok zor ama bir komedi filminde rol alabilirim” dedi.

Başkanla buluştular

Başkan Yıldız, oyunculardan Zafer Ergin, Özgür Ozan, İlker İnanoğlu ve Ozan Çobanoğlu gibi isimlerle Tophane Mekan’da sohbet etti. Davet, eğlenceli ve renkli anlara sahne oldu.

❌