Okuma görünümü

Yeni makaleler mevcut. Sayfayı yenilemek için tıklayın.

Bahçeli'den 'Ayhan Bora Kaplan' operasyonu üzerine 'Süleyman Soylu' açıklaması: MHP sonuna kadar arkasında...

MHP lideri Devlet Bahçeli, eski İçişleri Bakanı ve İçişleri Bakanı Komisyonu Başkanı Süleyman Soylu'ya bir kez daha sahip çıktı. 'Ayhan Bora Kaplan' soruşturmasına isim vermeden değinen Bahçeli, Kaplan'ın eski İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile ilişkilendirilmesine çok sert çıktı ve "Milliyetçi Hareket Partisi vefanın ve siyasi ahlakın bir gereği olarak Sayın Süleyman Soylu’nun sonuna kadar arkasındadır" dedi.

Engelli kadının cinsel saldırının ardından intiharı: İsmailağa bağlantılı derneğin başkanına hapis talebi

Çekmeköy'de zihinsel engelli E.D.'nin cinsel saldırıya uğraması ve ardından intihar etmesiyle ilgili tutuklu yargılanan Uzlet İlim Yayma Derneği Başkanı Alperen Sade hakkında istenen ceza belli oldu. Tutuklu sanık Alperen Sade hakkında "Nitelikli cinsel saldırı" suçundan 12 yıldan az olmamak kaydıyla, "cinsel amaçla ve tehdit kullanmak suretiyle kişiyi hürriyetinden yoksun kılma" suçundan da 10 yıl 6 aya kadar hapis cezası ile cezalandırılması istendi.

İlahiyatçı yazar Ayşe Sucu başörtüsünü çıkardı: 'Kuran'da örtünme şekliyle ilgili bir açılım yok' açıklaması gündem olmuştu

Ünlü ilahiyatçı yazar Ayşe Sucu (64) başörtüsünü çıkardı. Kürsüde başörtüsüz görüntülenen İYİ Parti, Parti İçi Eğitim Başkanı Ayşe Sucu "Kuran'da başörtüsü ile ilgili ayette örtünme şekliyle ilgili bir açılım yok, 'illa şöyle örteceksin, pardösü giyeceksin, şalvar giyeceksin' diye bir ibare var mı, yok" sözleriyle gündeme gelmişti.

❌