Okuma görünümü

Yeni makaleler mevcut. Sayfayı yenilemek için tıklayın.

5 bin şişe yıllanmaya bırakıldı

Oyunculuk kariyerinin yanı sıra üzüm bağı alarak şarap üreticisi olan Çağatay Ulusoy’un 5 bin şişelik ilk ürünleri yıllandırma sürecinde. Bağdan çıkan ilk mahsul, gelecek yıl eylülde satışa sunulacak. (Mehmet Üstündağ-Hürriyet)

İzzet Yıldızhan'ın oğlu Mustafa'nın uyarısı dikkat çekti

İzzet Yıldızhan, uzun bir aradan sonra ilk kez İstanbul'da görüntülendi. Sahneye şortla çıktığı için eleştirilen Mahsun Kırmızıgül'e destek olan türkücüye, röportaj öncesi oğlu Mustafa'nın uyarısı dikkat çekti. Yıldızhan'ın üç farklı kadından yedi oğlu ve iki kızı bulunuyor.

Kuruçeşme Açıkhava'da 'Yıldız'lı gece

Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda ve Poll Production by Polat Yağcı organizasyonuyla Paraf Kuruçeşme Açıkhava'da sahne sırası dün akşam bir kez daha ünlü sanatçı Yıldız Tilbe’nindi.

Evrim Akın: Ailem evlenmemi istemiyor

Şimdilerde Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Evrim Akın İle Ev Gezmesi' programında sunuculuk yapan Evrim Akın, muhabirlerle sohbet etti. Alışverişe çıkan Akın, özel hayatı hakkında yaptığı açıklamayla dikkat çekti.

'Cem Karaca’nın Gözyaşları' sete çıktı

8 Şubat 2004 tarihinde geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitiren usta sanatçı Cem Karaca’nın hayatını sinemaya taşımaya hazırlanan 'Cem Karaca’nın Gözyaşları' filminin çekimleri Bakırköy'de başladı. Yüksel Aksu’nun yönettiği yapımda, Cem Karaca'yı İsmail Hacıoğlu canlandıracak.

Yargı 64. bölüm izle tek parça! Yargı son bölüm full izle!

Kanal D'de yayınlanan Yargı dizisinin 64. bölümü ekrana geldi. Sevilen dizinin 64. bölüm full izle bilgileri araştırılıyor. Yargı dizisinin 64. bölümünde; Ilgaz’ın yokluğunda düştüğü dipsiz kuyudan mucizevi bir biçimde kurtulan ancak, öfkesi alev alev kalbinde yanan Ceylin… Fırtınaya tutulmuş sevdiğini kollarında dindirmeye çalışan, üstelik bu büyük aşkın onlara getirdiği tatlı bir sürprizi öğrenen Ilgaz… Hayat onları hiç bilmedikleri bir denizde dalgalarla savururken, zaman ruhlarına bambaşka şekiller vermiştir. Artık aralarındaki mesafenin kapanması için yeni bir mucize daha gereklidir. İşte Yargı 64. bölüm full, tek parça, YouTube izle bilgileri...

Deniz Seki'nin acı günü

TEDAVİ gördüğü hastanede hayatını kaybeden şarkıcı Deniz Seki'nin annesi Güler Seki, Göztepe Çemenzar Camii'nde cenaze töreni düzenlendi.

Göksel ve sevgilisinin ikinci baharı

İki yıl boyunca kendisinden 15 yaş küçük Osman Şahin'le aşk yaşayan Göksel, ani bir kararla sevgilisinden ayrılmıştı. İkili ilişkilerine bir şans daha verdi. Kamil SÜMER / Posta
❌