Normal görünüm

Yeni makaleler mevcut. Sayfayı yenilemek için tıklayın.
Bugün — 25 Şubat 2024Ana akış

Yapay zeka 1 günde 322 milyar dolar zıplattı

24 Şubat 2024 at 07:30

Dün beklenenin üzerinde rekor kâr açıklayan şirketin piyasa değeri bir günde 321.9 milyar dolar arttı. Bu yükseliş, Borsa İstanbul BIST 100 endeksindeki şirketlerin 256.6 milyar dolarlık toplam piyasa değerini geride bıraktı. Borsa İstanbul’un toplam 401 milyar dolarlık piyasa değerine yaklaştı.

24 YILDA GELMİŞTİ

Böylece Nvidia’nın toplam piyasa değeri dün 1 trilyon 963 milyar dolara ulaştı. Firma Meta (Facebook), Amazon ve Alphabet (Google) gibi devleri bırakarak ABD’nin en değerli 3. şirketi haline geldi. Nvidia’nın değerinin 1 trilyon dolara ulaşması için halka açık bir şirket olarak 24 yıl boyunca yüzde 16.40 artış göstermesi gerekiyordu. Yapay zeka devrimindeki rolü sayesinde, şirket sadece sekiz ay içinde ikinci 1 trilyonu değerine eklemeye yaklaşıyor. Nvidia’nın pazarın yüzde 80’inden fazlasına sahip olduğu tahmin ediliyor. Yapay zeka hesaplamalarını gerçekleştiren çipler o kadar değerli ki, zırhlı araçlarla teslim ediliyorlar.

Paket aşımını önleyen servis ücretsiz oldu

24 Şubat 2024 at 07:01

Turkcell’den yapılan açıklamada, “Faturalarda yeni bir dönem başlatan Turkcell, Akıllı Fatura servisini tüm kullanıcıları için ücretsiz hale getirdi. Bu kapsamda mobil uygulama, çağrı merkezi veya SMS üzerinden bireysel müşteriler Akıllı Fatura servisini, kurumsal müşteriler ise İşte Kontrol ve Limitinde Durma servislerini aktif ederek bu özellikten yararlanabilecek” denildi. Açıklamada şunlar kaydedildi:

“Paket bitiminden sonra paket dışı kullanımların önüne geçen Akıllı Fatura özelliğiyle Turkcell’liler, istedikleri zaman paketlerini değiştirebilir veya ek paket alabilirler. Sadece Turkcell’de ücretsiz olarak sunulan bu hizmeti kullanıcılar istedikleri zaman aktif edip kapatabilecek.

Turkcell’in paket aşımını önleyen Akıllı Fatura servisinden 3.9 milyon bireysel müşterisi aktif olarak yararlanıyor. Aynı özelliği İşte Kontrol ve Limitinde Durma servisleriyle deneyimleyen 1.4 milyon kurumsal müşteri bulunuyor. Akıllı Fatura, İşte Kontrol ve Limitinde Durma servislerine ücretli ulaşan 5 milyondan fazla kullanıcının yanı sıra artık tüm Turkcell’liler de 2024 yıl sonuna kadar bu özelliği ücretsiz kullanabilecek.”

Survivor'da haftanın ilk eleme adayı belli oldu! All Star'a Batuhan Karacakaya dahil oldu

25 Şubat 2024 at 00:53

Acun Ilıcalı Acil Durum Konseyi'nde takımlarla ilgili küçük bir dokunuş olduğunu duyurdu. Ilıcalı takımlar arasında oyuncu değişikliği olmayacağını belirtti ve bu büyük bir sevinçle karşılandı. Ilıcalı yeni yarışmacı Batuhan Karacakaya'yı davet ettikten sonra yeniden bir anket olacağını söyledi.

BATUHAN MAVİ TAKIMA GELDİ

Batuhan Karacakaya Mavi Takım'a geldi ve iki takım arasındaki güç farkı yeniden izleyicilere sorulacak. Acun Ilıcalı kendi sosyal medyasından anketi yayına aldı ve takipçilere Mavi Takım mı yoksa Kırmızı Takım mı daha güçlü diye soruldu. Anketin sonucuna göre takımlar arasında değişiklik yapılıp yapılmayacağı netleşecek. Oylamanın sonucunun da en kısa sürede açıklanacağı belirtildi.

GOL VİDEOSU DÜNYAYI 2 TUR DOLAŞMIŞ

Ronaldinho'nun takımlar ile yaptığı maçta attığı muhteşem rövaşata golü büyük ses getirdi. Acun Ilıcalı "İngiltere'deki birçok gazete bu golü gündemine aldı. İş başka boyutlara gitti ve ulusal yayın yapan Sky Sports'ta yayına çıktım. Yakında Hull City'e de gelecek" dedi.

YUNANLARLA DA AYAK TENİSİ İDDİASI YAPTIK

Acun Ilıcalı o anları böyle anlattı; Yunanlarla da ayak tenisi maçı yaptık. Tabi Ronaldinho'yu söylemedim. Onlara dedim ki, ayak tenisi oynarmısınız dedim, tabi ki dediler. Siz kazanırsanız cheesecake vereceğiz dedim. Süper sevindiler. Sonra aç karnına mı yiyeceğiz dediler, bir de yemek vereceğiz dedim. Parti de olur mu dediler, olur dedim. Ben de Ronaldinho'ya güveniyorum bu arada. Sonra Miami'ye de yollar mısın bizi dediler. Benim de aklımda Ronaldinho var, koskaca Sercan vardı karşımızda, Yasin de vardı ama bu tarafta da ben vardım. Yani bizim için Ronaldinho ile maç kolay geçti. Ne olabilir diyerek Maimi ödülüne de tamam dedim. Meğerse çocuklardan bir tanesi 4 sene İtalya'da oynamış, top cambazı bir çocuk çıktı. Devamını anlatamayacağım, çünkü Yunanistan'da yayınlanmadı daha program.

BATUHAN GELİR GELMEZ OLAY ÇIKTI

Survivor All Star'a yeni yarışmacı geldi. Acun Ilıcalı Batuhan Karacakaya'yı davet etti ve Batuhan daha adaya geldiği ilk dakikada gerginlik yaşandı. Acun Ilıcalı Batuhan'a daha önceki yarışmadan kimler burada diye sordu. Batuhan da "Poyazcığım burada" deyince Poyraz "Ben ona hatırlatacağım Poyrazcığımı. Batuhan'la 2021'de mücadelelerimiz oldu ve çoğunda da 5-0 yenilerek evine geri döndü" dedi.

2022'DE GELMEYEREK BUNU GÖSTERDİ

Batuhan da karşılık olarak "Keşke kendisi de 2022'de mental yorgunluğum var deyip gelmeyerek bunu kanıtlamasaydı da 2022'de karşıma gelseydi" dedi. Poyraz da "Gerilmesine gerek yok, sadece tatlı atışmalar yapıyorum kendisiyle. Keşke Kırmızı Takım'a gelseydi daha memnun olurdum. Batuhan gelince yükseldim. Öyle gerilmesine korkmasına gerek yok" dedi. Bunun üzerine Batuhan "Tatlı atışmalara varım da kendisinin çok tatlı olduğunu düşünmüyorum" dedi.

NAGİHAN İLE MERVE BİRBİRİNE GİRDİ

Eşleşmelerde Merve'nin gülmesi Nagihan'ı kızdırdı ve "Alaycı gülüşler yapma" diyerek tepki gösterdi. Merve "Benim için fark etmiyor, beni istediğiniz kişiyle eşleyebilirsiniz. Benim için problem yok, iyi kötü fark etmiyor" dedi. Nagihan da "O zaman neden gülüyorsun. Şu an çok ayıp ediyorsun" dedi. İki isim de oynamıyorum diyerek tepki gösterdi. Daha sonra burun buruna gelen Nagihan ile Merve büyük gerilim yaşadı. Merve "Nagihan dalga geçen yok kendi kendine olay yaratmaya çalışıyorsun. Sen benimle aşık atamazsın, ben başkalarına benzemem" dedi. Nagihan da "Ben de başkalarına benzemem. 2 tane sürme çekmeyle olmuyor bu işler. Senin etin butun ne" dedi.

DOKUNULMAZLIĞIN SAHİBİ KIRMIZI TAKIM OLDU

Dişe diş mücadelede Kırmızı Takım, Mavi Takım'ı 12-11 yenerek dokunulmazlığın sahibi oldu. Son sayıya kadar bırakmayan Mavi Takım ise büyük bir üzüntü ile oyunu bitirdi.

HAFTANIN İLK ELEME ADAYI BEGÜM

Dokunulmazlık oyunu sonrası kaybeden Mavi Takım'da 2 Yağmur, 4 Berna ve 6 Begüm'ün ismi yazıldı. Böylelikle bu haftanın ilk eleme adayı Begüm oldu. Kısa bir konuşma yapan Begüm "Acun bey beklemiyordum desem yalan olurdu. Bence artık zamanı gelmişti. Adımın yazılması yükünden kurtulmak istiyorum. Neden Begüm'ün adı yazılmıyor deniyordu. Profesyonel bir spor kariyerim yok. Bazı arkadaşlara göre adaptasyon sürecim biraz daha uzun olabilir. Bu düellodan çıkacağıma inanıyorum. Hayırlısı olsun hepimiz için" dedi.

'Atakan, Survivor'dan şampiyon olmadan dönmez!'
Cemal Can Canseven'in Çeşme'deki yeni evi gündem oldu!

Dolunay Soysert'ten 'estetik' tepkisi: Yorum yapmak kimseye düşmez!

24 Şubat 2024 at 17:30

Estetik ve botoksa bakış açısı sorulan Dolunay Soysert, "Herkes istediğini yapsın. İnsanlar aynaya baktığında neyi güzel görmek istiyorlarsa yapabilirler. Oyuncu olarak öyle mutlu oluyorsa yapsınlar" dedi.

"BEN DE YAPTIRIYORUM"

50 yaşındaki oyuncu, "Herkes bu konuda fazla yorum yapıyor, kimseye düşmez. Ben de tatlı tatlı ve küçük küçük ihtiyacım duyduğumda yaptırıyorum" ifadelerini kullandı.

Dolunay Soysert: Babam tiyatroya direnmeseydi, oyuncu olamazdım

Atiye'den Hadise açıklaması! 'O dönem öyle bir moda vardı'

24 Şubat 2024 at 16:38

Atiye, Kral Müzik Youtube kanalına konuk oldu. "Kariyerinin başında seni hep Hadise ile bir polemik içine sokmaya çalıştılar. Aranız nasıl?" sorusuna ünlü şarkıcı, "Hadise ile aramızda hiçbir şey yok. Çok da beğenirim kendisini. O dönem öyle bir moda vardı diye düşünüyorum. Hep iki kişiyi birbiriyle kıyaslama durumu vardı" cevabını verdi.

"Hadise ile beraber bir düet projesi olsa kabul eder misin?" sorusu üzerine ise Atiye, "Tabii ki. Neden olmasın? Yurt dışında bunların çok örneği var. Bunlar önemli şeyler diye düşünüyorum. Kadınların birbirine destek olması, örnek olması hoş. Güzel düşünmek ve güzel enerjilerle bir şeyler yapmak lazım" açıklamasını yaptı.

Ünlü şarkıcı 3 aylık bebeğiyle fotoğraf paylaştı! 'Bir elmanın iki yarısı'

"MÜZİK EGO İŞİ DEĞİL"

"Müzik dünyasından kimlerle düet yapmak istersin?" sorusu da yöneltilen Atiye, "Erkek şarkıcılardan çok kadın şarkıcılarla düet yapmak isterim. Çok fazla yok çünkü o tarz düetler. 3-4 kadın şarkıcı toplanalım düet yapalım. Neden olmasın ki? Benim egom yoktur bu konularda. Müzik ego işi değil. Müzik sevgisiyle yola çıktığın zaman öyle şeyler ortadan kalkıyor" ifadelerini kullandı.

GÖKSEL'E ÖVGÜLER

35 yaşındaki şarkıcı, "Müzik dünyasından en sevdiğin arkadaşın kim?" sorusunu, "Göksel’i çok seviyorum çok takdir ediyorum. Kendine has bir tarzı var, yıllardır değişmiyor. Kişiliği ve müzisyen tarafı... Her zaman kalitesini koruyan biri. Çok içten, güçlü ve takdir edilesi bir kadın" şeklinde yanıtladı.

Atiye: Üçüncü çocuğu istiyoruz, dördüncü de olabilir!

'Kızlar dikkatli olun! Kocama attığınız mesajları ben okuyorum!'

24 Şubat 2024 at 16:37

Gökçe Kırgız Taner, YouTube'da yayınlanan 'Selim Akar Sorarsa' programına konuk oldu. 2021 yılında Yılmaz Taner'le nikâh masaına uturan 34 yaşındaki şarkıcı, "Evlenirken Yılmaz’a iki tane şartım vardı" dedi.

"KENDİ GÖZLERİMLE GÖRDÜM"

'Bir telefonuna el koyacağım' dedim çünkü evlilik sevgililiğe benzemez. 'İki telefon numaran değişecek' dedim. Çünkü Yılmaz, İzmir bölgesinin Tarkan'ı. Bunu gördüm kendi gözlerimle. 'O iş öyle olmaz kardeş, orada dur' dedim.

'İki Gökçe Kırgız' davasında karar! 'Haklı mücadelemizi kazandık'

"AĞZINIZI YIRTARIM"

Gökçe Kırgız, "Yılmaz hiç ikiletmeden telefonunu verdi, hâlâ öyle. Onun telefonun şifresi benim yüzüme tanımlı, benimki ona tanımlı. Kızlar ona göre mesaj atarken dikkatli olun, ağzınızı yırtarım. Ben okuyorum mesajları, eşimle değil aslında benimle mesajlaşıyorsunuz" şeklinde konuştu.

'GÖKÇE KIRGIZ' MARKASINA DURDURMA!

Asıl adı Merve Doğan olan Gökçe Kırgız, 2013'te resmi olarak Gökçe Kırgız adını almıştı. İstanbul 1. Fikri ve Sınai Haklar Hukuk Mahkemesi, 'Gökçe Kırgız' markasının eski adıyla Merve Doğan olan şarkıcı tarafından kullanımının durdurulmasına karar vermişti.

Gökçe Kırgız Taner: Genç yaşlarda bir hata yaptım

Haberler: Mustafa Uslu maddi sıkıntılar nedeniyle zor günler geçiriyor!

24 Şubat 2024 at 16:18

‘Müslüm’, 'Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu' ve ‘Ayla’ gibi çok izlenen sinema filmlerinin yapımcısı Mustafa Uslu (49), '2. Sayfa'ya çarpıcı açıklamalarda bulundu.

"4.5 MİLYON DOLAR HARCADIK"

Alıntı Metni

Mahkeme 'Garip Bülbül Neşet Ertaş' filmi için kararını verdi

"ÇOCUKLARIMIN OKUL TAKSİDİNİ ÖDEMEKTE ZORLANIYORUM"

"Serdar Ortaç’ın kumar borcunu yedi defa yapılandıran banka benim isteğimi maalesef kabul etmedi" diyen Uslu, "Çocuklarımın okul taksidini dahi ödemekte zorlanıyorum, kiralık arabaya biniyorum" şeklinde konuştu.

"ALMANYA'DA YAŞAYACAĞIZ"

Oyuncu Sinem Öztürk ile evli olan Mustafa Uslu, "Çok sevdiğim ülkemi ailemle beraber terk etmeye karar verdim. Üzgün ve boynu bükük gidiyoruz. Almanya’da yaşayacağız. Bundan sonraki hayallerimizi orada gerçekleştirmeye çalışacağız, hoşça kalın" ifadelerini kullandı.

Mustafa Uslu: Sanki kürtajla doğmamış çocuğumu öldürdüler!

Serenay Sarıkaya'dan yeni paylaşım! 'Bir kelebek çift gördüm'

24 Şubat 2024 at 15:20

Son dönemde müzisyen Mert Demir ile aşk yaşadığı iddiasıyla magazin gündeminden düşmeyen Serenay Sarıkaya, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla adından söz ettirdi.

10.5 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından yeni bir kare yayınlayan oyucnu, kısa sürede yaklaşık 100 bin beğeni alan gönderisine şu mesajı yazdı:

Alıntı Metni

Takipçileri, ünlü ismin paylaşımına; "Türkiye'nin en güzel kadını", "Hep mutlu ol" ve "Bir kelebek kadar özgür" şeklinde yüzlerce yorum yaptı.

Serenay Sarıkaya'nın 'Mert Demir' cevabı kafaları karıştırdı!

Haberler: Çağlar Ökten'den eşi Seda Sayan'a övgüler

24 Şubat 2024 at 14:43

Çağlar Ökten, Kartal'da bir mekanın açılış gecesinde sahneye çıktı. 'Dünyadan Uzak' parçasını seslendirdikten sonra "Bu şarkı benim Seda ile tanışma şarkım. Benim için çok ama çok önemli ve çok kıymetli" diyen Ökten, tekrar şarkıyı seslendirerek, eşi Seda Sayan'a armağan etti.

"EŞİM AÇIK SÖZLÜDÜR"

Sahne öncesi gazetecilerle sohbet eden Çağlar Ökten, "Seda Hanım olumlu ya da olumsuz benimle alakalı her şeyi bana tüm gerçekliğiyle söyler. Eşim diye söylemiyorum ama açık sözlüdür. O yüzden seviyorum o yanını. Söyleyeceğinin hangi tonda olcağını da bilir ve söyler" şeklinde konuştu.

Popstar Mehtap Yılmaz: Seda Sayan'ı makyajsız görünce tanıyamadım!

"EVLİLİK HAYATIMIN EN ÖNEMLİ DÖNÜM NOKTASI"

Evlilik yıl dönümlerinin yaklaştığını dile getiren şarkıcı, "Planlama olmaması söz konusu değil. Bu tarz şeylerin önemini Seda ile anladım. Özel olarak bu günlerin çalışmasını ona karşılığını verecek şekilde ayarlamaya çalışıyorum, başarabildiğimi de düşünüyorum. Evliliğim benim hayatımın en önemli dönüm noktalarından birisi. Çok da güzel bir şey planladım" dedi.

"ÇAĞLAR'A GÖZÜM GİBİ BAKTIM"

Eşi Çağlar Ökten'i yalnız bırakmayan Seda Sayan ise "Ayağımın uğuruyla, ayaklarımı süre süre geldim. Çok bereketli kadınımdır. Çağlar hastaydı biraz, bugün çok iyi. Sahnesi de iyi geçecektir. Onun hemşiresi güzel. Gözümle gözüm gibi baktım" ifadelerini kullandı.

Çağlar Ökten'den Seda Sayan'a: İyi ki almışım seni!

Ünlü şarkıcı, eşinin her sahnesinme geldiğini hatırlatan muhabirlere, "O benim sahnemde eğleniyor, ben de onun sahnesinde eğleniyorum. Amacım yalnız bırakmamak gibi değil, ben Çağlar'ı dinlerken çok eğleniyorum" cevabını verdi.

"EN ÇOK BEN LİNÇ EDİLİYORUM"

Umut Akyürek ve eşi Oktay Ertuğrul da Çağlar Ökten'i dinlemeye gelenler arasındaydı. Estetik sorualrı üzerine Akyürek, "Bu konuda en çok linç edilen benim. Estetik eleştirilerini haksız buluyorum çünkü kişisel haklara saygısızlık durumuna ulaştı. Kimse kötü görünmek istemez. Gençliği muhafaza etmek için yapılan bir şey. Özellikle dizi oyuncuları çok yaptırıyor. Ben kendim olmaktan mutluyum, Angelina Jolie'ye benzemek için uğraşmadım. Artık sosyal medyada daha marjinal yorumu kim yapacak yarışı var. 'Alın yazısı da silinmiş midir?' diye çok komik bir yorum gelmiş bana. Çok güldüm buna" diyerek kahkaha attı.

Mehmet Ali Erbil: Seda Sayan'ın yaşça küçük eşi olabiliyorsa benim de olur!

Nurgül Yeşilçay: Serdar Ortaç sarhoş yayın açmış! Öyle içersen her yer tehlikeli

24 Şubat 2024 at 14:28

Nurgül Yeşilçay ile yapımcı sevgilisi Necatı Kocabay, güneşli havanın keyfini çıkardı. Geçtiğimiz gün Kuruçeşme’de yer alan bir mekânda baş başa kahve sohbeti yapan ikili, basın mensuplarının sorularını yanıtlamayı da ihmal etmedi.

Şimdilerde dinlenmeye çekildiğini ve bir yanda da gelen işleri değerlendirdiğini belirten Yeşilçay, “Tüm dizilere, sinema filmlerine bakıyorum. Çok güzel işler var. Çok cesur işler girdi bu sene. Ben de bir yandan dinleniyorum, diğer yandan da gelen işlere bakıyorum” diye konuştu.

"HAZAR ERGÜÇLÜ ÇOK GÜZEL OYNUYOR"

Ekranlarda yer alan projeleri takip ettiğini ifade eden ünlü isim, Kanal D’nin büyük beğeni toplayan Yılmaz Erdoğan imzalı dizisi 'İnci Taneleri’ni beğendiğini söyleyerek; “Diziyi çok güzel buldum, beğendim. Hazar (Ergüçlü) zaten çok güzel oynuyor. Beğeniyorum onu. Başka işler de var. Cesur işler giriyor ekrana” dedi.

Son dönemde sosyal medyada yaptığı paylaşımlar ile hem eğlenen hem de eğlendiren başarılı oyuncu, sosyal medyayı sevdiğini belirterek şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

"ÖYLE İÇKİ İÇERSEN HER YER TEHLİKELİ!"

Yeşilçay, TikTok üzerinden sık sık canlı yayın açan Mehmet Ali Erbil ve Serdar Ortaç gibi ünlü isimler olduğunun hatırlatılması üzerine ise “Serdar içki içmiş galiba. Sarhoş sarhoş yayın açmış. Öyle içki içersen her yer tehlikeli” açıklamasında bulundu.

Gonca Vuslateri’nin programına katılan Nurgül Yeşilçay, iki yıl önce bir koy kiraladığını açıklamıştı. Bu durum hatırlatılan Yeşilçay, “Evet koy kiralamıştık ve kimseyi de çağırmamıştık. Ailece takılmıştık” dedi.

"TÜRK HALKI NE SEVİYORSA, DÜNYA DA ONU SEVİYOR"

Türk dizilerinin yurt dışındaki başarısına vurgu yapan ünlü isim, Türk halkının bu konuda belirleyici olduğunu söyledi. Yapımcılara seslenen Yeşilçay, “Türk halkı ne seviyorsa, bütün dünya onu seviyor. Yapımcılar lütfen yani Türk halkı ne diyorsa ona daha çok kulak assınlar. Benim ihracat şampiyonu olduğum dönem oldu. Çok güzel bir şey, tüm dünya seni tanıyor. Bence bu Türk halkının başarısı. Türk halkının sevdiği bir şeyi tüm dünya seviyor. Türk kadınlarını başımızın tacı yapmamız lazım" şeklinde konuştu.

Güzel oyuncu, daha önce birlikte aynı seti paylaştığı genç oyuncu Afra Saraçoğlu’nun başarılı olacağını düşündüğünü söyledi. Meslektaşından övgü ile bahseden Yeşilçay, “Afra’yı çok beğeniyorum. Oyunculuğunu da duruşunu da beğeniyorum. İnşallah çok çok güzel yerlere gelecek, önü açık” ifadelerini kullandı.

Serdar Ortaç yine alkollü yayın açtı! Yardımcısı müdahale etti
Gonca Vuslateri, Nurgül Yeşilçay'ın koy kiraladığını açıkladı! 'Sen nasıl bir cüretle gelmek istersin?'

'Yargı'da olaylar karışıyor! Ceylin sinir krizi geçiriyor

24 Şubat 2024 at 13:08

Yargı'nın 25 Şubat Pazar akşamı Kanal D’de yayınlanacak yeni bölümünde; Ceylin, Cennet’in karşısında sinir krizi geçiriyor. Çınar, Ceylin ve Yekta’ya, Ilgaz’ın odasından gizli tanığın adını aldığını itiraf ediyor.

Boşanmadan Zümrüt’ün evine giremeyeceğini öğrenen Osman, Aylin’e boşanmak istediğini söylüyor.

İclal, Ceylin ve Yekta’nın delili yok ettiğini Ilgaz’a söylüyor. Ilgaz ise odasına girenin Çınar olduğunu öğreniyor.

Yargı'nın eğlence gecesinde renkli kareler! Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'ndan düet

ÇAĞRI ATAKAN, YARGI KADROSUNDA

Kanal D’nin pazar akşamları yeni bölümüyle ekrana gelen dizisi Yargı’nın 85’inci bölümüne, Çağrı Atakan dahil oluyor.

Hikayenin her bölüm giderek daha da heyecanlı hale geldiği dizide 'Canberk' karakterine hayat verecek Çağrı Atakan’ın, nasıl bir hikayenin içinde yer alacağı ise şimdiden merakla bekleniyor.

'Yargı'da Çınar'ın başı belada! Ceylin ve Yekta gerçeği öğrendi

Neden ekranlardan uzak kaldı? Merve Sevi'den açıklama

24 Şubat 2024 at 13:07

Son olarak 2021 yılında 'Benim Kocam Yapmaz' adlı yapımda yer alan ünlü oyuncu Merve Sevi, geçtiğimiz gün Nişantaşı'nda objektiflere takıldı. Gazeteciler ile ayaküstü sohbet eden 36 yaşındaki Sevi, şöyle konuştu:

Alıntı Metni

"BÖYLE GELİŞTİ"

Uzun süredir ekranlardan uzakta olan oyuncu, konuyla ilgili sorulara; "Ekranlarda olmayışımın özel bir nedeni yok, böyle gelişti ve bu şekilde devam ediyor" diye cevap verdi.

Gazetecilerin, "Yiyerek zayıfladığınız doğru mu?" sorusu karşısında Sevi; "Valla hiç yemiyorum, bildiğiniz aç dolaşıyorum. Haberlerde ben demişim gibi çıkmış ama ben öyle bir kelime kullanmadım. Ben az yiyorum, 3-4 öğün yemek yiyerek zayıflamıyorum. Öyle zayıfladığını iddia edenlere de inanmıyorum, protein ağırlıklı ve yeşil gıdalar ile beslenip bol su içiyorum" açıklamasında bulundu.

"ÖZEL HAYATIMDA MAKYAJ YAPMAYI SEVMEM"

Makyaj yapmadığı görülen ünlü isim, "İşim gereği çok makyaja maruz kaldığım için, özel hayatımda makyaj yapmayı hiç sevmem. Cildime iyi bakmaya çalışıyorum" dedi.

Son olarak "Özel hayatınız nasıl gidiyor? Kimse var mı hayatınızda?" sorusuna, "Valla bilemeyeceğim kimse var mı yok mu" diye kaçamak bir yanıt veren Sevi, yoluna devam etti.

Merve Sevi: İlgi hep çok fazlaydı, yeni yeni dikkat çekti
Merve Sevi'den Barış Akarsu paylaşımı!

Aşk yaşadıklarını yıllar sonra itiraf etti! Yaş farkları yapımcıları bile rahatız etmiş

24 Şubat 2024 at 12:56

2003-2007 yılları arasında tüm dünyada ilgiyle izlenen 'The O.C.' dizisinde Marissa Cooper karakterine hayat veren Mischa Barton ile Ryan Atwood'u canlandıran Ben McKenzie'nin, yapımın yayınlanmaya başladığı ilk dönemlerde gizlice aşk yaşadığı ortaya çıktı.

O zamanlar 17 yaşında olan Barton, kendisinden 8 yaş büyük McKenzie ile ilişkisi olduğunu itiraf etti. 'Call Her Daddy' adlı podcast programına katılan ünlü isim, çarpıcı açıklamalarda bulundu:

Alıntı Metni

"NE YAPTIĞIM HAKKINDA HİÇBİR FİKRİM YOKTU"

Şimdi 38 yaşında olan oyuncu, "Okulda hep geç olgunlaşan biriydim ve hiç kimseyle ilişkim olmamıştı. Bu yüzden arayı kapatmam gerektiğini hissettim" dedi.

McKenzie'nin (şu anda 45 yaşında) ilk aşkı olduğunu söyleyen Barton, "Ne yaptığım hakkında hiçbir fikrim yoktu. Sanırım bu da her şeyi yanlış bir şekilde başlattı. Çünkü sette birlikte çalışan insanlar arasında bir şeyler yaşanabiliyor, ama Ben ile kendimizi çok hızlı bir şekilde bir ilişkinin içinde bulduk" şeklinde konuştu ve şöyle devam etti:

Alıntı Metni

"YAPIMCILAR AİLEMLE KONUŞTU"

Mischa, dizisinin yapımcılarının aralarındaki yaş farkı nedeniyle kendisi ve McKenzie'nin ilişkisinden endişe duyduklarını da paylaşarak; "Hatırlıyorum da, 'Mischa, Ben'le birlikte ortadan kayboldu ve daha 17-18 yaşlarında' diyorlardı. Yapımcılar durumu aileme bile anlatmıştı. Tam bir çileydi" dedi.

Barton ve McKenzie, geçmişte aşk yaşadıkları iddialarını reddetmiş, hatta aktris 2004 yılında Cosmopolitan'a konuşarak bu söylentilerin 'son derece tuhaf' olduğunu söylemişti.

Mischa Barton: Sette tacize uğradığım için diziyi bıraktım!
Mischa Barton'un yıllar içindeki değişimi şaşırttı

İkinci bebeğine hamile olan Müge Boz: Nara bakarsak bu da kız olacak!

24 Şubat 2024 at 12:38

Müge Boz ile eşi Caner Erdeniz, önceki gün Bebeköy'de bir mekanda gerçekleşen partiye katılırken, basın mensuplarının röportaj talebini geri çevirmedi.

Ülü çift, "İki gündür yoğun çekim temposundayız. Yarın sabah da bir çekimimiz olacak. Çok güzel bir sürpriz geliyor. Açıklayana kadar haber bekleyin" sözleriyle dikkat çekti.

Müge Boz'un ikinci çocuk heyecanı! 'Doktor cinsiyeti zarfa yazıp verdi'

"İSTANBUL'DAKİ BÜTÜN NARCILARIN ADRESİ BİLİNİYOR"

İkinci çocuğuna hamile olan Müge Boz, "Vina'da da aynı şeyleri yaşadım. Son dört aydır herkes 'Kesin erkek olacak' diyordu. 'Karnın şöyle büyüdü, erkek olacak' diyorlardı. İnanılmaz bir nar yeme isteği olmuştu Vina'da. Nara bakarsak bu da kız olcak gibi. Bütün aile seferber, İstanbul'daki bütün narcıların adresi biliniyor. Eve sürekli nar geliyor. Şimdi de canımı çektirdiniz" diyerek güldü.

"PAZARDA 'GÜZEL ÇIKMAZSA GERİ GETİRİRİM' DİYORUM"

Müge Boz, alışveriş yaptığı anlarda eşi Caner Erdeniz'le olan eğlenceli bir anısından da bahsetti.

Alıntı Metni

Müge Boz karnı burnunda spor yaptı! 'Pilates bana çok iyi geliyor'

Kemal Doğulu: Kardeşimizi seçemeyiz, sadece kan bağımız var!

24 Şubat 2024 at 12:34

Stilist, kuaför ve şarkıcı Kemal Doğulu, geçtiğimiz gece Nişantaşı'nda yer alan bir mekanda sahne aldı. Konser öncesinde basın mensupları ile sohbet eden 44 yaşındaki Doğulu, şöyle konuştu:

Alıntı Metni

"SADECE KAN BAĞIMIZ VAR"

Kemal Doğulu, kardeşi Kadir Doğulu ile küslüğüyle ilgili konuşarak; "Benim sadece kan bağım var. Siz ne biliyorsanız ben de onu biliyorum. Sebepleri var küslüğün tabii ki. O biliyor, ben biliyorum ve ailem biliyor" dedi.

Sözlerine; "Hiç kimsenin bilmesine de gerek yok" diye devam eden ünlü isim şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

"YİĞİDİ ÖLDÜR, HAKKINI YEME!"

Geçtiğimiz yıl kardeşi Kadir Doğulu'nun eşi Neslihan Atagül'ü aldattığına dair iddialara da yanıt veren Kemal Doğulu; "Kadir bu güne kadar yanındaki hiçbir hanımefendiyi aldatmadı. Yiğidi öldür, hakkını yeme. Ben kardeşimi doğduğundan beri tanıyorum. Neslihan'ı da aldatmadı, aldatmaz" diyerek küs olduğu kardeşini savundu.

Miras olayları ile ilgili de konuşan Doğulu, "Babam öldüğünde bize sadece borçlar kaldı. Buna sadece sesli gülüyorum. Biz her şeyi reddi miras yaptık. Ortada bir miras varsa o da soyadımız. Onu da ben yarattım!" diyerek iddialı bir açıklamada bulundu.

'Kadir kim, biyolojik kardeşim olan kişi mi?'
'İhanet' iddiası olay yaratmıştı! Neslihan Atagül-Kadir Doğulu çiftinden romantik paylaşım

Petek Dinçöz'ün özel tasarım takılarının değeri dudak uçuklattı!

24 Şubat 2024 at 12:33

Petek Dinçöz, geçtiğimiz akşam Girne'de bir otelde sahne aldı. Konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan şarkıcı, “Çok heyecanlıyım çünkü burada güzellik yarışmasında derece aldım ve benim mesleki hayatımın başlangıcı oldu" dedi.

"İLK DEFA BÖYLE PAHALI MÜCEVHERAT TAŞIYORUM"

Özel tasarım takılarıyla sahneye çıkacağını belirten Dinçöz, "Konser alanında elektrikler kesilirse, beni kaçırırlarsa artık nerede bulursunuz beni bilemiyorum. Değeri 150 bin dolar (4.5 milyon TL). İlk defa böyle pahalı bir mücevherat taşıyorum" şeklinde konuştu.

Petek Dinçöz'den Dilan Polat itirafı! 'İçerisi hıncahınç dolu'

"YENİ GELMEDİM GERİ GELDİM"

Fit haliyle dikkat çeken 43 yaşındaki güzel, "Yediklerime dikkat ediyorum, kiloma dikkat ediyorum. Evde anneyim, sahnede assolist. Ajda Pekkan ‘Evlat sahibi olamadım çok pişmanım’ dedi ya, ben onu dinledim evlat sahibiyim. Şimdi meslektaşlarım üzülecek ama yeni gelmedim, geri geldim" diyerek, iddialı bir açıklamaya imza attı.

"BİRİ AJDA PEKKAN, BİRİ BENİM"

"Kadın sanatçıların dansları hakkında ne düşünüyorsunuz?" sorusuna Dinçöz, "10 kişilik ekiple ritim tutuluyor, güzel saygı duyuyorum fakat tek başına sahneyi dolduran bence üç kadından biriyim. Bunlardan bir tanesi Ajda Pekkan’dır, ikincisi benimdir, mütevazı olamayacağım. Üçüncüsünü düşünüyorum ama bulamadım" şeklinde konuştu.


Petek Dinçöz'den bikinili poz

Ümit Sayın: Hiçbir şeye sahip olmayı bu kadar çok istemezdim!

24 Şubat 2024 at 11:31

Besteleri ve yorumlarıyla Türk pop müziğinin önemli isimlerinden olan Ümit Sayın, önceki akşam arkadaşı Özgür Aras’ın sahibi olduğu mekanda sahneye çıktı.

"STAR OMAK DERDİNİ HİÇ TAŞIMADIM"

Seslendirdiği şarkılarla konukları coşturan Ümit Sayın, “Star olmak derdini hiç taşımadım çok şükür. Güzel ve uzun soluklu dinlenebilir eserler yaratmak bana daha çekici ve anlamlı geldi. Ben bunun delisi oldum" şeklinde konuştu.

"BİR KUŞ GİBİ OLMAK MUHTEŞEM OLURDU"

Ümit Sayın, "Hayatta sahip olamadığınız ne var?” sorusuna, “Kanatlar. Başka hiçbir şeye sahip olmayı bu kadar çok istemezdim. Bir kuş gibi uçabilmek muhteşem olurdu” cevabını verdi.

Ümit Sayın: Yıllar önce yazdığım şarkı gerçek oldu!

Simge Sağın'dan Mauro Icardi açıklaması! 'Eşi Wanda Nara benden rahatsız olmuyordur'

24 Şubat 2024 at 11:30

Dünyaca ünlü Alman müzik grubu Schiller’in 13 Nisan’da Türkiye'de vereceği ilk konserine misafir şarkıcı olarak çıkacak olmasının heyecanını yaşayan Simge Sağın, önceki gün grubun kurucusu Christopher Von Deylen ile İstanbul Beyoğlu’ndaki bir otelde bir araya geldi. Konser ile ilgili basın mensuplarının sorularını yanıtlayan ikili, çok heyecanlı olduklarını dile getirdi.

Simge’nin sesine ve şarkılarına hayran olduğunu söyleyen Christopher, güzel şarkıcı ile tanışma hikayelerini anlattı. Konser için gittiği Tahran’da araçta şoförün ‘Yankı’ şarkısını açtığını ve o anda tüylerinin diken diken olduğunu belirten sanatçı, "Duyduğum sesi şoföre sordum ve Simge olduğunu öğrendim. İran’da da kendisini çok seviyorlar. Ben de şarkılarını çok seviyorum. Organizatörlere buradaki konserimde Simge ile sahne almak istediğimi söyledim. Onunla aynı sahneyi paylaşacağımız için çok mutluyum" dedi.

DUYGULANIP, AĞLAMIŞ!

Schiller grubunu yıllardır dinlediğini ve çok sevdiğini söyleyen Simge ise Christopher’ın İran’da yaşadığı anın kendisini çok duygulandırdığını ve ağladığını belirtti. Şarkıcı, ileride Schiller’in albümlerinde şarkı söyleyeceğini ve Almanya’da da birlikte konser yapabileceklerini de açıkladı.

Toplantının sonunda Türkiye’ye olan sevgisini anlatan Alman sanatçı, İstanbul’a hayran olduğunu ve Almanya’da herkese Türkiye’ye gitmeleri gerektiğini söylediğini belirtti. Şarkıcı, önümüzdeki günlerde biletleri satışa çıkacak olan konserde İstanbul’a özel şovlar hazırladıklarının ve müzikseverlere görsel bir şölen yaşatacaklarının altını çizdi.

"YURT DIŞINDAN DÜET TEKLİFLERİ GELİYOR"

Sağın, "Misafir şarkıcı olarak onunla aynı sahneyi paylaşacağım için çok mutluyum. Yurtdışından da düet teklifleri geliyor, değerlendiriyoruz. Özellikle Orta Doğu ülkelerinde birden fazla isimle görüşüyoruz. 'Yankı' parçamı çok seviyorlar, ben de çok mutluyum ilgiden" şeklinde konuştu.

Yoğun tempoda çalıştığını söyleyen ünlü isim, "Hiç şikayetçi değilim bu durumdan. Müzik benim en büyük sevgilim, beni hiç aldatmıyor, üzmüyor ve bırakmıyor. Benim tek aşkım müzik. Bu yüzden sürekli üretim yapıyorum, çok güzel yeni parçalar hazırlıyorum. Keyfim çok yerinde" ifadelerini kullandı.

"ICARDI'YE NE SÖYLENSE AZ"

Galatasaray forması giyen yıldız futbolcu Mauro Icardi ile ilgili düşüncelerini dile getiren Simge, şöyle konuştu:

Alıntı Metni

"ERKEKLERDE ESTETİK ÇOK BELLİ OLUYOR"

Estetikle ilgili düşünceleri sorulan şarkıcı, "Botokssuz hayatta olmaz, yani ben yapamam. Artık erkekler bile yaptırıyor, herkes istediğini yaptırsın ama erkeklerde çok belli oluyor. Biraz az yaptırsınlar bence" dedi.

Aşık olmak istediğini söyleyen ünlü isim, "İnşallah olur, tekrar parlamak ve aşık olmak istiyorum. Uçmak istiyorum, ayaklarımın yerden kesilmesini istiyorum. Yalnızlığımı çok seviyorum ama sevgilim olsa güzel olur. Gerçi bu tempoda nasıl olacak bilmiyorum, anca havalimanında tanışabiliriz herhalde, benimle tanışmak isteyen havalimanına gelsin" diye konuştu.

"UYKUMA KARIŞMASIN YETER"

Bir muhabirin "Kendinizden neden ayrılırdınız?" sorusuna da içtenlikle cevap veren Simge Sağın, "Çok uyumam olabilir, çok uyuyorsun dediklerini biliyorum. Uykuma karışmasın yeter, bazen akşama doğru kalkıyorum" diye cevap verdi.

Simge Sağın'dan tekne pozları! 'Wanda Nara yan yan bakıyor sana, haberin olsun'
Simge Sağın: 'Aşkın Olayım'ı 1 milyara tamamlayalım Icardi'ciğim!

'Peaky Blinders'ın yıldızı tanınmaz halde! Uyuşturucu bağımlılığıyla mı mücadele ediyor?

24 Şubat 2024 at 11:20

İngiliz aktör Paul Anderson, 2013’ten 2022’ye kadar 6 sezon boyunca ekranlara gelen ve tüm dünyada geniş bir hayran kitlesine ulaşan 'Peaky Blinders' dizisi ile büyük bir şöhrete kavuşmuştu. Anderson, dizide 'Oppenheimer' filmindeki rolüyle Oscar adayı olan Cillian Murphy’nin (Thomas Shelby) ağabeyini (Arthur Shelby) canlandırmıştı.

Bir suç çetesinin I. Dünya Savaşı'nın hemen sonrasındaki maceralarını konu alan 'Peaky Blinders'daki performansıyla izleyiciden tam not alan 46 yaşındaki ünlü isim, geçtiğimiz aralık ayının sonunda uyuşturucu bulundurmak suçundan tutuklanmıştı. Suçunu kabul eden ünlü isim, para cezasını ödedikten sonra serbest bırakılmıştı.

"KARAKTERE GİRMEKTEN KENDİNİ ALAMADI"

Avukatı, Anderson'ın kendini rolüne fazla kaptırdığını belirterek, "Müvekkilim 'Peaky Blinders' hayranları tarafından sık sık tanınan biri. O gün de birileri tarafından tanınmıştı ve dizide sık sık uyuşturucu kullanırken görülen Arthur karakterine girmekten kendini alamadı" diyerek oyuncuyu savunmuştu.

Anderson, son olarak Londra'daki yerel bir fırınından çıkarken objektiflere takıldı. Hırpani giysileri, dağınık saçları, iyice zayıflamış, yıpranmış ve yaşlanmış yüzüyle aktörü gören hayranları; gözlerine inanamadı.

UYUŞTURUCU BAĞIMLILIĞIYLA MI MÜCADELE EDİYOR?

Fırından aldığı çörekleri yiyen ve tanınmamak için kapüşonunu takarak sokaklarda yürüyen ünlü ismin bu görüntüsü, uyuşturucu madde bağımlılığıyla mücadele ettiğini düşündürdü.

Ekranda elde ettiği başarıdan sonra filminin de çekileceği duyurulan 'Peaky Blinders'ın yapımcılarının, yaşananlardan sonra Paul Anderson’ı kadrodan çıkarabilecekleri de konuşulmaya başlandı.

‘Oppenheimer’ın başrolü Murphy’nin
Ünlü oyuncu yeni filmi için tanınmaz hale geldi!

'Üç Kız Kardeş'in yeni bölümünden bir tanıtım daha yayınlandı

24 Şubat 2024 at 10:23

Berker Güven ve Özgü Kaya'nın başrol oynadığı Üç Kız Kardeş'in yeni bölümünde; Somer, Türkan ve ailesi için sıfırdan başlayarak yeniden hayatını kazanmaya çalışır. Rüçhan ise yıllar sonra kavuştuğu oğlu Kartal ile hastane odasında duygusal bir konuşma yapar.

"SEVİLMEYE YETMEDİ"

Rüçhan’ın Kartal’a “Çok geç kaldım biliyorum” sözüne karşı Kartal’ın “Ben sadece sevmeyi öğrendim Rüçhan Hanım, sadece sevmeyi. O da sevilmeye yetmedi” cevabı Rüçhan’ı gözyaşlarına boğar.

EVLİLİK KARARI ŞOKE ETTİ

Sadık’ın sürpriz şekilde Müjgan’ı elinden tutup evine getirmesi ve evleneceğini söylemesi Türkan, Derya ve Dönüş’ü şoke eder. Üç Kız Kardeş’in bu evliliğe karşı çıkıp çıkmayacağı ise yeni bölümde cevap bulacak.

İclal Aydın'ın aynı isimli romanından uyarlanan Üç Kız Kardeş dizisi, yeni bölümleri ile her cumartesi akşamı Kanal D’de ekrana gelmeye devam edecek.

'Çocuk istemiyorum! Kendime zor bakıyorum'

Cenk Eren'in acı günü! 'Dayısının koca yüreklisi huzur içinde uyu'

24 Şubat 2024 at 09:48

Cenk Eren, yeğeni Ecem Ebru Alkış'ın yaşamını yitirdiği haberini sosyal medya hesabından duyurdu.

Alıntı Metni

KONSERİNİ İPTAL ETTİ

Ünlü şarkıcı, konser programını da iptal ettiğini açıkladı: Yeğenimin acı kaybı dolayısıyla programımı gerçekleştiremeyeceğimi bildirmek durumundayım. Saygılarımla.

Cenk Eren: Türkiye'nin en şanslı erkek sanatçısıyım

Jessica May'in atını yılan soktu! '14 yaşımdan beri bizimleydi'

24 Şubat 2024 at 09:23

Abbasağa Parkı'nda objektiflere takılan Jessica May, atının iki gün önce yılan sokması sonucu hayatını kaybettiğini, bu nedenle çok üzgün olduğunu söyledi.

'Yeni Gelin' (2017-2018) dizisi ile Türkiye'de şöhreti yakalayan 30 yaşındaki oyuncu, "Çok sevdiğim atım ölmüş, iki gün önce yılan sokmuş. 14 yaşımdan beri at çiftlikte bizimleydi" ifadelerini kullandı.

Jessica May yeni kimliğiyle poz verdi

4 MİLYON TL'LİK ANLAŞMA!

Son olarak 'Kapı' dizisinde rol alan Jessica May, yeni projelerinin olduğunu belirterek, bir bakliyat firması ile 4 milyon TL'lik reklam anlaşması yaptığını açıkladı.

"TÜRKİYE BENİ SAHİPLENDİ"

Geçtiğimiz günlerde Kuruçeşme'de bir mekanda görüntülenen ünlü isim, "Mankenliğe başladığımda yurt dışı hevesim çok vardı. Türkiye'yi hiç düşünmemiştim. Şimdi ikinci vatanım burası. Çok iyi insanlara denk geldim. Kültürü, insanları, sokakları her şeyiyle çok seviyorum Türkiye'yi. Brezilyalılar da sıcakkanlılar ama burada bambaşka bir hayat var. Türkiye beni sahiplendi, bir kızı olarak gördü. Burada olduğumda çok mutlu hissediyorum. 'Tabii ki mutlu olacaksın para kazanıyorsun' dediler, 'Doğduğun yer değil, doyduğun yer' dediler ama öyle bir şey yok. Burada çalışmasam da buraya aşığım. Kariyerim burada başladı ama Brezilya'dan da teklifler alıyorum. Şu an gitsem orada da çalışabilirim ama burayı tercih ediyorum. Burayı çok ama çok seviyorum" ifadelerini kullanmıştı.

Beşiktaş’ı altüst etmiş

Onur Ünlü gizemli kız arkadaşı ile sarmaş dolaş görüntülendi!

24 Şubat 2024 at 08:27

Onur Ünlü, kendisinden 19 yaş küçük Hazar Ergüçlü ile yaklaşık beş yıllık ilişkisini, yaşanan fikir ayrılıkları sebebiyle Aralık 2022'de noktalamıştı. Ayrılık haberlerini doğrulayan güzel oyuncu, şu ifadeleri kullanmıştı:

Alıntı Metni

Yönetmen Onur Ünlü ise "Olmayınca olmuyor, bunun özel bir sebebi yok. Bir araya gelerek karar verdik” açıklamasını yapmıştı.

"HAYDİ YAVRUM YOLUNUZA GİDİN!"

Onur Ünlü, geçtiğimiz aralık ayında Beyoğlu sokaklarında yeni sevgilisi ile görüntülenmişti. Flaşların patlamasıyla şok yaşayan sevgililer, gazetecilerin ısrarlı soruları karşısında sinirlenmişti.

Ünlü, kendisini görüntüleyen gazetecilere, “Haydi yavrum hadi. Yolunuza gidin” diyerek sert çıktı. İki sevgilinin arasındaki yaş farkı ise 20'ye yakındı.

SARMAŞ DOLAŞ GÖRÜNTÜLENDİLER

Yönetmen ve oyuncu Onur Ünlü, son olarak önceki akşam yine kendinden yaşça küçük bir kadın arkadaşı ile Asmalımescit'de sarmaş dolaş objektiflere takıldı.

Rahat tavırlar sergileyen ikiliden Ünlü, "Yeni bir aşka yelken mi açtınız?" sorusu üzerine; "Bir arkadaşımızın doğum gününden çıktık, buraya doğru geldik, takılıyoruz biz. O kadar iyiyiz ki hiç saklama gereği bile duymuyorum. Biz dostuz" şeklinde konuştu.

İkili, ardından Asmalımescit'te gözden kayboldu.

Ayrıldığı Onur Ünlü ile aynı evde mi yaşıyor? Hazar Ergüçlü'den açıklama
Onur Ünlü'den Hazar Ergüçlü sorusuna cevap!

'İnci Taneleri'nde baba-oğul sahnesi ekrana damga vurdu

24 Şubat 2024 at 08:02

Kanal D’nin, Yılmaz Erdoğan imzalı reyting rekortmeni dizisi ‘İnci Taneleri’nin beşinci bölümü, perşembe akşamı yayınlandı. Milyonları ekrana kilitleyen projenin yayınlanan son bölümüile hem sosyal medya hem de reyting listelerinin zirvesine oturdu. Çarpıcı diyalogları, şarkıları, dans sahneleri ile gece boyunca konuşulan 'İnci Taneleri', günün en çok izlenen dizisi oldu.

'İNCİ TANELERİ' SON BÖLÜM

KALPLERE DOKUNAN SAHNE

Cihan’ın (Kubilay Aka) vurulması ve sonrasında yaşananlar geceye damga vurdu. Oğlu Cihan’ın çocukluğu ile ilgili her detayı hatırlayan Azem (Erdoğan), hastaneye giderken ona kuş lokumu götürdü. Ekrana gelen bu sahne, Cihan’ın kalbine olduğu kadar seyircinin de yüreğine dokundu.

Oğlu Cihan’ı yeniden kazanmaya çalışan Azemgerçeği itiraf ederek, “Ben yapmadım. Annenizi ben öldürmedim” dedi. Bölüm boyunca babasını reddeden Cihan, duydukları karşısında şoke oldu. Ancak Cihan gerçekleri öğrense de yolundan dönmedi ve babasını bir kez daha reddetti.

İNCİ TANELERİ’NDE ORTALIK KARIŞIYOR

İnci Taneleri'nin 29 Şubat Perşembe akşamı yayınlanacak olan yeni bölümünden tanıtım yayınlandı. Fragman yine çok izlenecek bir bölümün izleyici ile buluşacağının sinyalini verdi. Azem ile Piraye arasında bir çekim başlamıştır ancak Azem'in aklı hala oğlundadır. Cihan, kendine savaş açanlarla savaşa girmeye karar verir. Dilber’in ise Azem'i Piraye'ye kaptırmaya hiç niyeti yoktur. Peki Azem'in kararı ne olacak? Azem, Dilber'i terk edecek mi? Tüm bu soruların cevabı yeni bölümde belli olacak.

GÜÇLÜ KADRO, GÜÇLÜ SENARYO

BKM imzalı yapımın güçlü oyuncu kadrosunda Yılmaz Erdoğan ile birlikte Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güven Kıraç ve Yasemin Baştan yer alıyor. Herkesin ‘inci’likli bir hikayesinin olduğu projenin yönetmen koltuğunda ise Şenol Sönmez oturuyor.

'İnci Taneleri'nde duygu seli! Cihan'ın babasına söyledikleri yürek yaktı
'İnci Taneleri' zirvede! Cihan'dan Azem'e 'kurşun' gibi sözler
❌
❌